Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Miért házasodik meg annyi nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért házasodik meg annyi nő kifejezetten nem normális, sokszor bántalmazó és hímsoviniszta pasival?

Figyelt kérdés
Egyik ismerősömnek mondtam, hogy gáz a leendő férje, de ő szereti meg hiszi hogy megváltozik (pedig csak romlani szoktak), meg ilyeneket mondott, aztán elég csúnya vége lett a dolognak és válás. Ennyire naivak és vakok annyian, vagy miért van ez?
2010. jún. 12. 01:04
1 2 3 4
 31/37 A kérdező kommentje:

" Azé vannak velünk az ilyen csajok, mert mellettünk nem unatkoznak, van bennünk élet, és kivétel nélkül isteni szeretők vagyunk hatalmas pénisszel. Hát, ezért. Aztán mikor rájuk jön a gyerekpara, akkor keresnek maguknak egy kisfaszú papucsot."


sok nő nem is akar még gyereket, amíg ilyen bántamazó lelkileg totál gyökér értetlen pasikkal van.


farokméretekben valszeg tapasztaltabb vagy mint én.


papucs pasikat is lelkilegsérült nők szeretik.

2010. jún. 17. 15:19
 32/37 A kérdező kommentje:

sok nő meg az egész életét ilyen értetlenek mellett képzelik el.

unalmasnak nem tudom, mennyire unalmas egy ilyen pasi mivel baromi kiszámíthatóak egyszerűek, a farokmérethez meg tényleg nem tudok hozzászólni, gondolom Te is tapasztalat alapján beszélsz. már bántalmazó pasikban is van ilyen biszexuális hajlam, hogy más pasik farokméretét így számon tartják?

2010. jún. 17. 15:32
 33/37 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom, nem ezzel a viselkedéssel kezdik az udvarlást, hanem a romantikus közhelyekkel.
2010. jún. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
74%

szerintem egy bu*nkó pasihoz sok pénz dukál.

Legalábbis sokuk jó pénzes! És a nő eladja a lekét a pénzért.

de a csóró+bun*kó verzióra miért buknak?

2010. jún. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
100%

Ezen már én is sokat gondolkodtam, hogy miért választanak és élnek verekedős, alkoholista férj mellet nők.

Vagy börtön viselt férfi mellet, aki csak élősködik a nőn és erőszakkal uralkodik rajta.

De ezt a részé nem is ragozom tovább, de nőktől hallottam pár verziót, íme:

- Hová menjek a gyerekkel?

- Miből éljek meg, hisz közös a lakás.

- Néha bánt, megver, de mégis ő a gyermekeim apja.

- Egy férfi az ilyen, és különben is, amikor nem iszik, akkor nagyon rendes ember ő.

- Bunkó, és sokszor megaláz, de tök jól néz ki!

- Nézd, nehéz vele élni, de szükségem van az anyagi biztonságra, amit ő nyújt nekem.

- A „normális” pasik annyira unalmasak, hisz azokban nincsen semmi kirívó, vagy férfias, nekem azok túl nyugisak.

Hát ilyesmiket hallok én a hölgyektől.

2010. jún. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
100%
"Eleve miért kezd bele egy kapcsolatba annyi nő, olyan manipulatív agressziv beteg állattal" - hat termeszetesen nem egy jo nagy veressel kezdik az ilyen pasik sem a kapcsolatot. Egy par honapig minden szep es tokeletes, aztan mikor mar kelloen belebonyolodsz erzelmileg, akkor kezdodik a 'moka'.
2010. jún. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 A kérdező kommentje:
Hát én olyanokat tudok, ahol nem gazdag a pasi, hanem olyan forma-forma.
2010. jún. 17. 22:35
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!