Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Menyasszonyként ezen megsértőd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menyasszonyként ezen megsértődnétek?

Figyelt kérdés

Szeptemberben lesz az esküvőm, az egyik barátnőmnek most júliusban. Ma kiderült, hogy ugyanolyan ruhát választott, mint ami rajtam lesz majd a vacsorán, a lagziban (mármint a saját esküvőmön). Mondta is, hogy akkor tetszett meg neki, amikor én megmutattam, aztán felpróbálta és meseszépen áll rajta... Tudta, hogy ez a kedvenc magyar szalonom, tudta azt is, hogy a buli részére milyen stílusú ruhát keresek, én hülye még meg is mutattam neki, melyik lett a befutó.


Nagyon rosszul esik, mert a lagzi helyszínét is lenyúlta volt, ha nem lett volna foglalt az esküvőjük időpontján. Mondtam is neki, erre annyit reagált, hogy "jaj senki nem fog már szeptemberben emlékezni az ő ruhájára"...


2018. jún. 14. 15:37
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
98%
Megmondom őszintén, én is megsértődnék. Nem azért, mert jaj, belehalok, ha ugyanolyan ruhában van, hanem azon, hogy ennyire tapló és ennyire érzéketlen legyen valaki. Ez egyszerű jólneveltség kérdése, hogyha tudom, hogy egy ismerősöm is akkortájt esküszik, és láttam a ruháját, akkor az a ruha már tiltólistás.
2018. jún. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
99%
Pontosan ezért nem megyek bele a részletekbe még a barátnőim előtt sem, mert sosem lehet tudni. Mostantól te is ügyelj erre!
2018. jún. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
99%
Igen, megsértődnék meg elég rosszul is esne. Ha véletlenül válaszotta volna azt a ruhát meg a helyszínt azzal nincs gond, de ő szándékosan tette ezt, vagyis kb. lenyúlta az ötleteidet. Egy barátnőtől nem szép, hogy nem tart ilyen dolgokat tiszteletben és így akár úgy is tűnhet, mintha te nyúltad volna le az ő ötleteit, mivel az ő esküvője lesz előbb.
2018. jún. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
25%
Ilyenkor örülök, hogy férfinek születtem. Ha ilyen dolgokból örihari lenne, hogy mondjuk nahát ő is fehér ingben esküszik, meg még a házassági makkoscipőm ötletét is lenyúlta... Gyorsan elfogynának a haverok... (ebben a sértődésben különben a logikát sem értem, nekem inkább megtisztelő lenne, hogy valaki másnak ennyire bejön a választásom bármiben is, és le szeretné koppintani)
2018. jún. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
98%

Nagyon rosszul esne, igen. Ezt illik tiszteletben tartani.

Én nem is mutattam meg senkinek a ruhám (csak anyukámnak, mert vele intéztük a varrónőt, próbákat), nem azért, hogy nehogy valaki "lenyúlja" (nem is lesz a közeljövőben senkinek esküvője), egyszerűen csak szeretném, ha ott látnák rajtam először (és a beleszólások/jótanácsok sem érdekelnek).


Semmit ne ossz meg vele ezentúl a saját esküvődről. Én a helyedben ruhát is lehet keresnék egy másikat, egy sokkal szebbet :)

2018. jún. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
88%
Engem nem érdekelne, megmutatnam rajtam jobban áll :P
2018. jún. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
31%

Én sem értem a nőtársaimat.

Ezen megsértődni? Még ha valami abszolút egyedi saját tervezésű ruhának nyúlná le az ötletét, még talán megérteném. De egy olyan ruhánál, ahol előttem is már páran esküdtek és még utánam is fognak.. Könyörgöm, ez csak egy ruha. Szépen áll rajta is, jól érzi magát benne, legyen boldog. Majd én is az leszek. A házasság meg rohadtul nem ezen múlik, hogy akkor most mennyire különleges volt a ruha.

2018. jún. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 A kérdező kommentje:
Daalarna a ruha, szóval nem az a tipikus kölcsönzős, "még úgyis felveszik rajtam kívül ötvenen" szitu.
2018. jún. 14. 16:39
 9/44 anonim ***** válasza:
14%
Nem érdekelne
2018. jún. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
64%

Öhm. Eléggé félve merem leírni ezek után, de én pont lexarnám, én simán veszek ugyanolyan cuccokat, mint a barátnőm, együtt szoktunk vásárolni, és ha neki is tetszik valami, veszünk egyformákat. Most komolyan, miért ne? Fel se merült bennem eddig, hogy ez taplóság lehet. :D


Sőt, ha nem is egy napon van az esküvő, engem az se érdekelne, ha ugyanott tartaná, ahol én tartom, valószínűleg egy jó hely, ahol jó esküvőt tartani. És igazat adok neki, jó pár esküvőn voltam, és egynél se emlékszem annyira a menyasszony ruhájára, hogy ha látom magam előtt megint, akkor felismerjem, hogy ez volt már. Komolyan.


De ezek szerint csak én (és barátnőm :D) vagyunk furák.

2018. jún. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!