Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Menyasszonyként ezen megsértőd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menyasszonyként ezen megsértődnétek?

Figyelt kérdés

Szeptemberben lesz az esküvőm, az egyik barátnőmnek most júliusban. Ma kiderült, hogy ugyanolyan ruhát választott, mint ami rajtam lesz majd a vacsorán, a lagziban (mármint a saját esküvőmön). Mondta is, hogy akkor tetszett meg neki, amikor én megmutattam, aztán felpróbálta és meseszépen áll rajta... Tudta, hogy ez a kedvenc magyar szalonom, tudta azt is, hogy a buli részére milyen stílusú ruhát keresek, én hülye még meg is mutattam neki, melyik lett a befutó.


Nagyon rosszul esik, mert a lagzi helyszínét is lenyúlta volt, ha nem lett volna foglalt az esküvőjük időpontján. Mondtam is neki, erre annyit reagált, hogy "jaj senki nem fog már szeptemberben emlékezni az ő ruhájára"...


2018. jún. 14. 15:37
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:

Utolsó:

Nem is a násznép miatt kell a csili-vili esküvő meg lagzi, hanem, mert a menyasszonynak (vőlegénynek) bizony ez életének egyik legszebb napja, és ha vki "ellopja" a legszebb napod egyénre szabott kvintesszenciáját, akkor jogosan vagy kiborulva.

2018. jún. 25. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:
67%

#41 Csakhogy a hölgyeménynek nem lesz "egyénre szabott kvintesszenciája", ugyanis kapásból három ruhában nyomja végig az estét. Még csak nem is ebben a ruhában lesz a szertartáson, hanem egy másikban, ebben csak bulizni kíván.

Vagyis nem lop el tőle a másik leányzó semmit, a szertartáson, ami ugye a lényeg, ott készülnek a fotók meg minden, mindketten különböző ruhában lesznek, ergo nincs mit irigyelni.

2018. jún. 25. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:
65%
Természetesen megsértődnék, ez nagyon béna húzás a barátnő részéről. Igazán lehetne annyira kreatív, hogy nem választ UGYANOLYAT, ráadásul korábbi esküvőre.
2018. jún. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy én fordítva vagyok bekötve, de én viccesnek tartanám. Inkább az jut eszembe, ha ugyanazt választaná, hogy egyformán jó az ízlésünk :D Egyébként a legtöbb nő azt gondolja, mindenki annyira emlékszik majd a ruhájára, és ő nagyon egyedi, és szép, és különleges. De az igazság az, hogy valóban senki nem szokott emlékezni a menyasszony ruhájára, mi volt rajta. Számomra is a legtöbb egy tucat ugyanolyan, és a párom is sokszor összekeverte, mikor mutogattam őket, ez nem ugyanaz? A ruha pedig lehet ugyanaz, de hordani is mindenki másképp hordja, ezért másképp is áll rajta :)

A helyszín lenyúlásban sem látok kivetnivalót, hisz sokszor egymásnak ajánlják a nők helyszíneket, és ha valami beválik, vagy szép, akkor nyilván keresett lesz. Az a hely nem tied, csak kibéreled, és rajtad kívül valószínű még egy tucat másik nő is ott fogja magát különlegesnek érezni...az már persze durvább lett volna, ha ugyanaz az időpont :D Mindenesetre nem kell szerintem ebből cicaharcot csinálni.

2018. nov. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!