Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Menyasszonyként ezen megsértőd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menyasszonyként ezen megsértődnétek?

Figyelt kérdés

Szeptemberben lesz az esküvőm, az egyik barátnőmnek most júliusban. Ma kiderült, hogy ugyanolyan ruhát választott, mint ami rajtam lesz majd a vacsorán, a lagziban (mármint a saját esküvőmön). Mondta is, hogy akkor tetszett meg neki, amikor én megmutattam, aztán felpróbálta és meseszépen áll rajta... Tudta, hogy ez a kedvenc magyar szalonom, tudta azt is, hogy a buli részére milyen stílusú ruhát keresek, én hülye még meg is mutattam neki, melyik lett a befutó.


Nagyon rosszul esik, mert a lagzi helyszínét is lenyúlta volt, ha nem lett volna foglalt az esküvőjük időpontján. Mondtam is neki, erre annyit reagált, hogy "jaj senki nem fog már szeptemberben emlékezni az ő ruhájára"...


2018. jún. 14. 15:37
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
20%
Nofene, jogvédett a ruha, meg a helyszín? Te nagyon el vagy tájolva, anyukám. Nem olyan ruhát vesz fel a SAJÁT esküvőjére, amilyent akar? Nem ott tartja a SAJÁT lakodalmát, ahol ő akarja? Megáll az eszem...
2018. jún. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 A kérdező kommentje:
De, csak ne az én ötleteimet másolja le pofátlan és sunyi módon, ugyanúgy.
2018. jún. 14. 17:18
 13/44 anonim ***** válasza:
68%

Nekem rosszul esne, nem azért, mert több jogom van a ruhához vagy valami, simán csak barátok között nem illik az ilyen.


Másrészt viszont hiába zavar téged ez a dolog, ha valaki megszólja, hogy ugyanolyan a ruha, inkább az ő "kárára" lesz, mint a tiédre, ugyanis rajtad látják hamarabb.

2018. jún. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
98%

Pont ez az, hogy a barátnőn fogják hamarabb látni, júliusban. A Kérdező esküvője szeptemberben lesz.

Így már azért necces.

2018. jún. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:
87%
Engem azért kicsit kellemetlenül érintene,és elgondolkoznék rajta hogy nem teljesen komplett,netán irigy valamiért.Ja és a vőlegényed ne hagyd vele kettesben;—)
2018. jún. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:
28%
Felszivnam magam es olyan formaba hoznam magam h a nasznep azt mondja h mennyivel jobban all rajtam mint par honapja orajta.Szerintem legjobb revans.
2018. jún. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 piroska és a farkas ***** válasza:
98%
AZT pedig még véletlenül se áruld el neki, h mi a kiválasztott fiù és lánynevetek a leendô babátoknak majd, mert úgy, h addig eszébe sem jutott egyik sem, képes lesz rájönni, h nahát Pont a kedvencei. Engem bántana a ruha ügy. Egyébként megnézetjük, küldenél ròla képet?
2018. jún. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
70%
Nem. Örülnék, hogy olyat sikerült választanom, ami ennyire tetszik neki. Gondolom a násznép nagy része úgysem lesz ott mindkét esküvőn, és ennyi idő alatt el is felejtik. Annyit fognak látni, hogy szép a ruhád és jól áll rajtad. Ha az illető tényleg barát, emiatt nem éri meg összeveszni vele. Biztos nem azért csinálta, mert ki akar szúrni veled, hanem mert jónak tartja az ötleteidet, és a saját esküvőjén is szívesen látná őket. Ami amúgy az ő döntése. Úgysem befolyásol semmit a későbbiekben. Ha a vőlegényt nyúlná le, vagy az általam kinézett házat venné meg, haragudnék. Az, hogy ugyanaz a ruha tetszik neki, amit mindketten egyetlen napig fogunk viselni, nálam nem egy olyan ok, amiért megsértődnék egy barátra.
2018. jún. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
22%
pofátlan és sunyi - ennek a csajnak nincs szüksége ellenségre, ha ilyen "barátja" van, mint te, kedves kérdező.
2018. jún. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
95%
#4-es, ez nagyon jó :'D igazad van egyébként, de bevallom őszintén, én is megsértődnék a kérdező helyében. Mi nők már csak ilyenek vagyunk.
2018. jún. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!