Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Menyasszonyként ezen megsértőd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menyasszonyként ezen megsértődnétek?

Figyelt kérdés

Szeptemberben lesz az esküvőm, az egyik barátnőmnek most júliusban. Ma kiderült, hogy ugyanolyan ruhát választott, mint ami rajtam lesz majd a vacsorán, a lagziban (mármint a saját esküvőmön). Mondta is, hogy akkor tetszett meg neki, amikor én megmutattam, aztán felpróbálta és meseszépen áll rajta... Tudta, hogy ez a kedvenc magyar szalonom, tudta azt is, hogy a buli részére milyen stílusú ruhát keresek, én hülye még meg is mutattam neki, melyik lett a befutó.


Nagyon rosszul esik, mert a lagzi helyszínét is lenyúlta volt, ha nem lett volna foglalt az esküvőjük időpontján. Mondtam is neki, erre annyit reagált, hogy "jaj senki nem fog már szeptemberben emlékezni az ő ruhájára"...


2018. jún. 14. 15:37
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
71%

Na, nekem pont ezért nincsenek barátnőim (többek között). Tizenéve fiúbarátaim vannak, ők nem csinálnak ilyet. Bár ha mégis, akkor azon legalább jót nevetnék. :D


Bérlős a ruha vagy meg is vetted? Én választanék egy újat ha van rá lehetőséged.

2018. jún. 15. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
26%
Hát ez szánalmas...
2018. jún. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
59%
Csak akkor sértődnék meg, ha a násznép 80%-a ugyanaz lenne a két lagziban, ha teljesen mások a vendégek, akkor nem érdekelne.
2018. jún. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
78%

Igen, teljesen jogos. Ki ez, valami majom, hogy utànozni akar? Az ilyeneknek aztàn semmi stílusa... ez bizony bunkósàg és szàndékosan csinàlta. Az irigy és a rosszindulatú jut róla eszembe. Tipikus ha neked van az nekem is kell fajta ember.

A helyedben keresnék egy sokkal szebb ruhàt és ezek utàn semmi fontosat ne ossz meg vele mert megbízhatatlan. Ez jellem kérdése.


Egyàltalàn nem az a kategória mikor egy random utcai cuccból vesz ugyanolyat mint a tiéd. Mégiscsak esküvői, ami különleges alkalom. Szerintem igazad van.

2018. jún. 17. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
26%
Jézus, jól idecsődült a sok szédült habos-babos menyasszony, aki a keresztnevet is levédetné :D Szánalmasak vagytok :D
2018. jún. 17. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
32%
Utoljára ötévesen élt nálunk a Stipi-stopi én láttam meg előbb! szabály. Ti meg felnőttesdit játszotok :D
2018. jún. 17. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 A kérdező kommentje:

Ja, biztosan én reagálom túl, mikor olyan megjegyzéseket tesz, hogy "milyen jó, hogy nekem van esküvőszervezőm, így neki nem kell külön kifizetnie rá a pénzt". Meg most pár barátnőm kitalálta, hogy mondanak neki random kamu infókat az esküvőmről, pl. hogy galambok is lesznek az esküvőn, meg hintóval érkezek majd. Mit ad Isten, rám is írt pár óra múlva azzal, hogy hány ló lesz, meg hogy egyedül jövök-e a hintóval, vagy nem. :D:D

Ez már szerintem a nevetséges szint. 66%-os, te meg hagyd már ezt a "jogvédett" szöveget. Unalmas.

2018. jún. 17. 09:32
 38/44 anonim ***** válasza:
94%
Innentől én poénra venném, és szétoltanám a csajt mindenféle hülyeséggel :) Esetleg kezdj el neki áradozni egy másik ruháról, hátha meggondolja magát ;)
2018. jún. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
91%
Ő nem a barátnőd max irigyed..
2018. jún. 21. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:
50%
Sosem értettem, hogy miért kell ekkora ügyet csinálni egy esküvőből. Senkit nem érdekel, hogy mi van rajtad, hazamennek és egy óra múlva már senki sem emlékszik semmire, nemhogy a szomszéd Gizin 2 hónapja milyen ruha volt. Mindenki éli a gondokkal teli életét, a násznépnek nem a Te esküvőd lesz élete fénypontja, hanem elmegy eszik-iszik aztán tovább ápolja a beteg anyját, küszködik a gyerekével és szenved a munkahelyén. Neked is lesznek még ennél sokkal nagyobb problémáid.
2018. jún. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!