Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek mennyire gáz, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire gáz, ha a násznép 90%-át a menyasszony rokonai/barátai teszik ki?

Figyelt kérdés
A másik fél oldaláról nagyon pici a család, van akivel rossz a kapcsolat, a barátok zöme külföldön él.

2018. aug. 14. 08:05
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is ez volt a helyzet csak a párom ( a vôlegény) részérôl. A vendégek 95%-a az ô rokonsága volt. Én egyedül a két testvérem és egy unokatestvért hívtam. Pedig nálunk nagy a család, csak mindenfelé megy a sz.rkavarás. A szüleim elüldöztek otthonról mindhármunkat, nem részletezném az okokat, egyikünk sem beszél velük. Nem lényeg, hogy hányan vannak a te oldaladról, csak az a lényeg, hogy jól érezd magad!
2018. aug. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

A mi vendégseregünk is kb így tevődött össze. A férjem szűkebb családja volt csak, pár közös barát, a többi az én rokonom/ismerősöm/barátnőm.

Most is volt a családunkban egy esküvő, ott is hasonló volt a helyzet.

Az anyagiakat kell átbeszélni, megegyezni, a többivel nincs gond.

2018. aug. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ne izgulj ezen, nálunk fordítva volt. Férjem családja hatalmas, ők is négyen testvérek, apukájának is, anyukájának is van 2-2 testvére. Nálunk a vacsora a "szűk" családnak volt (max másodfokú unokatesókig), így voltunk 47-en. Abból 5, azaz öt darab ember volt az én oldalamon, engem is beleszámolva. Az ember nem tudja befolyásolni, a rokonai mikor és hány gyereket vállaljanak, ahogyan azt sem, hogy milyen társaságokkal van jól el. Például én sosem voltam társasággal eljárós. Van 2-3 nagyon erős barátságom, amik 15+ éve megvannak, férjem pedig sokkal közösségibb, 3 nagy társaságnak is tagja. Képzelheted, a lagzin milyen arányaink voltak :D
2018. aug. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nálunk pont fordítva volt, a vőlegénynek volt nagyobb rokonsága, a menyasszonynak nem. Senki nem akadt fenn rajta.
2018. aug. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!