Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Templomi esküvőn beengedik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Templomi esküvőn beengedik a menyasszonyt ilyen ruhában?

Figyelt kérdés

[link]


Még nem most lesz a dolog, de annyi fix, hogy hosszú, habos-babos ruha kizárva nálam. Mindenképpen egy modern eseményt szeretnék. Vagy akkor hagyjam a templomi témát és csak polgári legyen? Én szeretnék templomit, de ha megkövetelik, hogy kilométeres ruhám legyen, akkor inkább köszönöm, nem.


2019. febr. 19. 17:54
1 2 3 4 5
 11/49 A kérdező kommentje:

Miért volt felesleges megkeresztelkednem??? Nem attól lesz valaki jó keresztény, hogy talpig érő garbóban jár. Sosem értettem ezt. Egy “mindenét kirakós” is lehet jó ember, meg egy garbós is lehet gonosz, képmutató keresztény.

Én mindig ilyesminek képzeltem el a ruhám (nyilván nem pont az lesz, ami a képen van, de hasonló), kicsi, egyszerű de mutatós.

A vőlegényt is megkérdeztem, hogy tetszenek-e neki az ilyen típusú ruhák és szerinte is szépek, tökéletesen reprezentálják a merészebb, nem földhözragadt stílust, amit képviselek. Nem a ruha teszi az embert ugyebár.

De egyébként nem ragaszkodunk a templomi esküvőhöz, csak azért szerettem volna.

2019. febr. 19. 18:21
 12/49 anonim ***** válasza:
18%
sztem jo az, en mondjuk azert hanyagolnam a templomit mert hulyeseg
2019. febr. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 anonim ***** válasza:
95%

Még annyi, hogy esetleg kell térdellni. Azt lehet ilyen rövid ruhában, hogy még takarja, amit kell?

32/f

2019. febr. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 anonim ***** válasza:
95%
Amúgy még fedetlen vállal sem illik templomba bemenni és valszeg nem is engednek be. Nem tudom, ha nem akarod tiszteletben tartani a templomi etikettet, miért erőlteted. Nem való ez neked.
2019. febr. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 anonim ***** válasza:
92%
Ha ennyire nem tiszteled a vallást és a templomi szokásokat, akkor miért akarsz templomi esküvőt? Hogy jól mutasson a képeken? Mikor voltál utoljára misén?
2019. febr. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 anonim ***** válasza:
95%

Kérdező nálad csak garbó vagy magamutogatás létezik? Esetleg egy köztes út ami valamennyivel szemérmesebb?


Templomba térd fülé érő szoknyában nem illik bemenni. Vannak olyan templomok is, ahol ha nem megfelelően öltözik fel az ember akkor köpenyt adnak rá az ajtóban. Van amit illik templomba viselni és van amit nem, ez a ruha nem oda illő. Ha ezt a ruhát akarod akkor mondj le a templomi esküvőről, ha pedig mindenáron áron akarod akkor válassz ízlésesebb ruhát.


Egyébként a "merész" és a "modern" mióta szinonimája a magamutogatásnak?

2019. febr. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/49 anonim ***** válasza:
82%
Semmi köze a modernségnek ahhoz, ha úgy öltözöl, mint a legősibb foglalkozás képviselője.
2019. febr. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 anonim ***** válasza:
91%

"nem földhözragadt stílust, amit képviselek"


Szerinted a nem földhöz ragadt és prostinak öltözöm, az ugyanaz?

2019. febr. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 anonim ***** válasza:
11%

Gyerekek, amúgy meg nem a vallást kell tisztelni. Ha Istennek baja lenne a csupasz vállal akkor bizton ruhát is passzol az embereknek (akiket mellesleg pucérra teremtett). Rá is kérdez konkrétan Ádámnál, hogy miért takarja el magát.

32/f

2019. febr. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 anonim ***** válasza:
69%
Ha egy ruha dönti el, hogy lesz-e vagy nem lesz templomi szertartás, akkor nem hogy jó keresztény nem vagy, de még csak keresztény sem igazán.
2019. febr. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!