Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Templomi esküvőn beengedik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Templomi esküvőn beengedik a menyasszonyt ilyen ruhában?

Figyelt kérdés

[link]


Még nem most lesz a dolog, de annyi fix, hogy hosszú, habos-babos ruha kizárva nálam. Mindenképpen egy modern eseményt szeretnék. Vagy akkor hagyjam a templomi témát és csak polgári legyen? Én szeretnék templomit, de ha megkövetelik, hogy kilométeres ruhám legyen, akkor inkább köszönöm, nem.


2019. febr. 19. 17:54
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:
81%
Mindenképpen modern esküvőt akarsz, mert az trendy, de közben templomit is, mert olyan jó képeket tölthetnél fel róla facebookra?
2019. febr. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 anonim ***** válasza:
83%
Hát nyilván nem zárják ki a saját esküvőjéről,de a szentképek leesnek a falról a pap meg egy hétig gyónna ha véletlen rádnéz..
2019. febr. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 anonim ***** válasza:
86%

Ez jobb lenne, takarja a vállad.

[link]

2019. febr. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 anonim ***** válasza:
51%
Ilyen ruhában fázni fogsz a templomban. A templomok még nyáron is kifejezetten hűvösek.
2019. febr. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem túl rövid lesh, templomba illik letakarni a vállat, dekoltázst és legalább térdhosszú ruhában lenni.


30N

2019. febr. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 A kérdező kommentje:

Aha nyilván azért akarok templomi esküvőt, mert jól mutat a képeken, ennyi idiótát te jó Isten. Mondjuk mindenki magából indul ki... Biztos a misére járás határozza meg azt, hogy valaki milyen keresztény, ez igen. Ez a baromi nagy probléma a keresztény egyházzal, hogy ilyen agymosott idiótákkal van tele, akik lek...váznak valakit egy ruha miatt (aki ráadásul az esküvőjére készül, valóban nagy kva lehetek.... :D) De remélem akik erről papolnak, azok teljes mértékben bűntelen életet élnek ám, hiszen az csúnya képmutatóság lenne, ha nem.

Egyébként nekem az a ruha is tetszik, amit az egyik válaszoló linkelt;) Csak az ilyen besavanyodott népség kedvéért fel is venném.

2019. febr. 19. 19:48
 27/49 anonim ***** válasza:
92%
Csak azt nem értem miért kell felvenni a kérdést ha a jószándékú válaszolókra csak fröcsögni tudsz? Mindenre odaböfögsz valamit, sajnálom előre a férjedet hogy egy sárkányt vesz feleségül. Akkor vedd fel a templomba ezt a göncöt ha tetszik és pont. Ne kérdezz meg minket ha nem tudom elfogadni az építő, jó szándékú kritikát.
2019. febr. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 anonim ***** válasza:
100%

A 2. válaszoló vagyok és elmondanám, hogy deista vagyok, a családban sincs senki, aki bármilyen vallású lenne. Szóval szerintem fura lenne, ha agymosott lennék, de ok :D

Egyébként a reakcióidból látszik, hogy nálad a nem földhöz ragadt stílus valószínűleg egyenlő azzal, hogy a hétköznapokban is úgy öltözködsz, mint egy sarki qrva. Csak azt nem értem, ha te már alapból eldöntötted, hogy az életed egyik, elvileg legfontosabb napján is a r1banckodás meg a magamutogatás a legfontosabb, és mindenkinek bepofázol, akinek nem tetszik a ruhácskád, ami mindenhova való, csak templomba nem és pont, akkor miért raktad fel a kérdést?

2019. febr. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 anonim ***** válasza:
100%
Hú kérdező, te nagyon el vagy szállva magadtól. Itt kivétel nélkül mindenki közönségesnek tartja a ruhát, egy anonim oldalon, akkor csak te vagy helikopter és mindenki hülye, igaz? Ez ma sem divat és soha nem lesz az, mert ez igenis k*rvás, hiába akadsz ki. Gondolom, majd mit fog szólni a násznép, büszke lehetsz majd magadra. Meg a férjed is rád... A házasság egy szép és meghitt dolog, ahogy a vallás is, erre jön egy majom és azt hiszi, hogy megcsúfolhatja a hagyományokat meg az illemet, mert neki úgy tetszik és majd ehhez egy pap is tapsikol, aki erre tette fel az életét. Hát, hányinger vagy, fogadd el. Sokan marha egyedinek képzelik magukat, meg hogy mindent megtehetnek, nekem például, meg minden jó érzésű embernek lesülne a bőr a képéről, hogyha egy olyan ruhában menne be egy szent helyre, ami épphogy csak takarja a p*náját. Ez mind a te feltűnési viszketegséged okozata, érdekes több millió más embernek tökéletesen megfelel olyan ruha, ami erre való és illik. Nem amcsi filmeken kell szocializálódni, de elhiszem, hogy neked az az etalon. Ja, a cipő is ritka k*rvás, de gondolom ezen már nem sértődsz meg.
2019. febr. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 anonim ***** válasza:
11%
Én ugyan maradi vagyok de sokat kupálódtam az évek alatt, és nagyon tetszik ez a ruha. Vagány, szexi, és nagyon nőies. A papot kellene megkérdezni, de bízzunk a jóindulatába. Szerintem vállalható, mert nagyon ízléses ruha, nem a megszokott.
2019. febr. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!