Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Templomi esküvőn beengedik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Templomi esküvőn beengedik a menyasszonyt ilyen ruhában?

Figyelt kérdés

[link]


Még nem most lesz a dolog, de annyi fix, hogy hosszú, habos-babos ruha kizárva nálam. Mindenképpen egy modern eseményt szeretnék. Vagy akkor hagyjam a templomi témát és csak polgári legyen? Én szeretnék templomit, de ha megkövetelik, hogy kilométeres ruhám legyen, akkor inkább köszönöm, nem.


2019. febr. 19. 17:54
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:
43%
Ha eleget fizetsz a papnak, biztos hajlandó szemet hunyni a ruhád felett. :D
2019. febr. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim ***** válasza:
79%

Te úgy akarsz férjhez menni, hogy kint van az egész hàtsód?

Szerintem monokiniben menj férjhez ha ennyire feltűnési viszketésben szenvedsz.

Szerinted a meghívottak a pucér phitsàdat akarjàk majd nézni?

A vőlegényen meg gondolom bőrtanga lesz, ha màr lúd akkor legyen kövér.

Te nem vagy szàzas!

És még templomit is?!

Ostoba liba.

2019. febr. 22. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 A kérdező kommentje:
Pontosan így akarom, utolsó! ;)
2019. febr. 22. 13:37
 44/49 anonim ***** válasza:
100%
Te magasról teszel az esküvőre, te csak annyit làtsz benne, hogy mint egy qrva bevonulsz, a nàsznép meg rajtad fog röhögni, de te büszkén mutogasd a közösségi oldalakon, hogy sikerült egy farsangi bàlt összehoznod esküvő helyett.
2019. febr. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:
100%

Templomba nem illik ilyen ruhában betenni a lábad. Az egy dolog, hogy vannak olyan papok, akiknek, ha van elég pénz, akkor akár bikiniben is bemehetsz, de alapvetően súlyos illemvétség.

Ha ennyire nem tudsz elszakadni ettől a diszkós miniruha-vonaltól, akkor inkább ne legyen templomi esküvőd. De mondjuk azért a kilométeres habcsókruha meg a "dizsiben is a legtöbb ember decensebben jelenik meg" végletek között van elég sok lehetőség még, amiben még temploma is bemehetnél, olyan is, ami modernebb vagy egyedibb.

2019. febr. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim válasza:
100%

Azért ne keverjük már a modernet a közönségessel. Én sem szeretem a habos-babos ruhákat, de annál többnek gondolom magam, minthogy csak attól legyek érdekes, hogy mindent kirakok.

Erre például inkább illik a jelző:

[link]

2019. márc. 21. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 A kérdező kommentje:

Nem csak attól leszek érdekes, nyugi ;) Amit linkeltél számomra semmilyen. Valakinek biztos szép, de nem illik hozzám, túl “egyszerű”.

Csak hogy megnyugodjon a népség, azóta átbeszéltük, nem lesz templomi esküvő. De a konzervatív banyákat ugyanúgy meghívjuk, hadd rökönyödjenek meg a ruhámon. :D

2019. márc. 21. 16:02
 48/49 anonim ***** válasza:
Én is elmennék az esküvődre :D sok béna menyasszonyt láttam már, de ennyire igénytelen, olcsó szajháknak való ruhát egyiken se :D biztos illik hozzád.
2019. dec. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 A kérdező kommentje:
Jaj, szegénykém:( Hát elmondom neked, hogy mindenképp jobb feleség vagyok, mint akik itt játszák az agyukat erkölcsről meg hitről, aztán utána orrba szájba csalják a férjüket, na ezek az olcsó szajhák, nem akinek más a stílusa. 😉 De pattoghattok nyugodtan, ismerem az álszent, okádék fajtátokat.
2019. dec. 16. 21:29
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!