Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi a jobb: esküvő előtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a jobb: esküvő előtt cserben hagyott lánynak lenni, vagy olyan asszonynak, akitől az esküvő után azonnal elváltak?

Figyelt kérdés
Ki van tűzve az esküvőnk szeptember közepére. Nem én akartam, a menyasszonyom rángatott el bejelentkezni az anyakönyvvezetőhöz, én azt mondtam, nem akarok papírt, nem kell nekünk összeházasodni. Ő erőszakoskodott. Most már elegem van az akarnokságából, abból, hogy sose figyel rám, sose hallgat meg, sose veszi figyelembe az én véleményemet. Megmondtam neki tegnap este, hogy vége, szakítok. Ő elkezdett könyörögni, hogy már kimentek a meghívók, le van foglalva az étterem, megvan a ruha. Azt mondta, most már nem lehet visszakozni. Én azt mondtam, hogy igenis lehet. Még van öt hét addig, miért ne lehetne lemondani, visszacsinálni mindent? Ő erre nagyon lágyra vette a tónust, és elkezdett kérlelni, hogy ne szégyenítsem meg a barátnői és a rokonai előtt. Csináljuk meg az esküvőt, majd utána pár héttel elválunk. Azt mondja, hogy jóval kisebb szégyen esküvő után pár héttel elvált asszonynak lenni, mint esküvő előtt cserben hagyott lánynak maradni. És még egy kérése van: szeretné a nevemet a válás után is megtartani. Belemenjek egy ilyen fal-esküvőbe, kamu-esküvőbe a menyasszonyom (vagyis immár ex-menyasszonyom) kedvéért? Elbizonytalanodtam. Meg is sajnáltam egy kicsit. De egy napig nem tudnék vele élni.

2019. aug. 2. 23:43
1 2 3 4 5 6
 51/58 A kérdező kommentje:
Azt hiszem, egy kicsit kiborultam az esküvői szervezési feladatok miatt. Ezért váltam kiegyensúlyozatlanná. Bepánikoltam. Mostanra már újra kiegyensúlyozottá váltam, ismét derűsebben látom a jövőt. Természetesen lesz esküvő, megbékéltem a menyasszonyommal, s majd szépen nekivágunk a közös életnek.
2019. aug. 13. 21:16
 52/58 anonim ***** válasza:
100%
Ezt mondjuk borítékoltam volna, amilyen gyáva alak vagy. Sok boldogságot, de kérlek ne gyere ide sírni pár év múlva hogy egy házisárkánnyal élsz együtt, hiszen tudtad, mit vállalsz.
2019. aug. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/58 anonim ***** válasza:
84%

A tökeidet add le a szeretetszolgálatnál, hátha más tudja őket használni....

Szánalmas.

2019. aug. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/58 anonim ***** válasza:
100%
Legyszi annyit tegyel meg, hogy nem jossz majd ide kimosni a fiatalabb ferfiak agyat, hogy a hazassag rossz a nok meg gonoszak. Szandekosan terjeszteni a betegseget bun.
2019. aug. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/58 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy az ilyen nő a gyerekeit is tönkreteszi, és gyártja az új nárcisztikus-generációt meg az egyéb lelkibetegeket. :(
2019. aug. 13. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/58 anonim ***** válasza:
100%
Hát, te egy címeres ökör vagy!!
2019. aug. 14. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/58 anonim ***** válasza:
100%
Kérlek legalább ne szaporodjatok!!!
2019. aug. 14. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/58 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg elvetted? De legalább mostanra elváltatok?
2020. jún. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!