Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Házasok! Szerintetek igazat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasok! Szerintetek igazat mondott mamám vagy csak idős és azért beszél ilyeneket?

Figyelt kérdés

Mióta az eszemet tudom csodálom a nagyszülemet, hogy mennyire szeretik és tisztelik egymást ennyi év után is. Annyira jó nézni őket, ahogy hosszasan beszélgetnek, nosztalgiáznak, nyáron minden évben az volt a program, hogy kiültek velünk a diófa alá és nagyon szép dolgokat meséltek a fiatal korukról. Mindig azt gondoltam a szüleim házassága is ezért működik ennyire, mert ezt láttak. Néhány napja mondtam mamámnak, hogy én is ilyen házasságra vágyom, ami biztos lábakon áll és van benne boldogság sok-sok év után is. Erre azt mondta álomvilágban élek. Gyerekkorunkban természetes, hogy a jó dolgokat mesélték el, ha nyaggatuk őket, de volt bőven rossz is. Minden este egymás mellett aludtak ez igaz, de sokszor külön utakon jártak napközben, és annyiból szerencsés a házasságuk, hogy mindig vissza tudtak találni egymáshoz. Elég kiábrándító ez. Ha jobban megnézem a szüleimet simán el tudnám képzelni, hogy ők is így élnek, csak még előttünk is tudják titkolni, na meg egymás előtt. Viszont a mamám már nagyon idős, és néha mond fura dolgokat, aztán meg egy hónap múlva teljesen máshogy mondja el. Szerintetek tényleg naív vagyok és nem létezik tökéletes boldogság, megcsalás és hazugságok nélkül? Ez annyira szomorú.

19/L


2020. jan. 17. 16:18
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Nem. Attól hogy ők csapongtak, félrejàrtak, nem jelenti azt, hogy mindenkinél így van. Még önigazolàsnak is gyenge.
2020. jan. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!