Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tegyek ha a feleségem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a feleségem állandóan azzal nyaggat, hogy miért nincs munkám?

Figyelt kérdés
Elmúltam 53 éves és amióta a covid kitört, 1 éve nincs munkám. Vendéglátós voltam és ilyen idősen nem kellek sehová és ráadásul minden zárva. Írtam már más munkakörre is vagy 200 pályázatot, de nem is nagyon válaszolnak. Volt olyan, hogy behívtak és megkérdezték, hogy én miért vagyok ilyen öreg? De a feleségemet ez nem érdekli, 0-24-ben nyomja, hogy eredjek már munkát keresni! Neki van munkája, még én szereztem neki, amikor nekem is volt. Ő most a fő feladatának tartja, hogy kihajszoljon a világból! Mindegy, hogy öröklakásunk van és megtakarítás is van meg saját kocsija... Nem, nem, én vagyok az oka mindenne
2021. ápr. 7. 11:19
1 2 3 4 5 6
 1/58 anonim ***** válasza:
59%
Talán mert belefáradt hogy egy éve eltart? Őt is meg lehet érteni.
2021. ápr. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/58 A kérdező kommentje:
De, hát belebolondulok, hogy 1 éve ezt hallom a nap minden percében.
2021. ápr. 7. 11:29
 3/58 anonim ***** válasza:
40%
Menj el dolgozni.
2021. ápr. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/58 anonim ***** válasza:
40%

A., Menj dolgozni

B.? Válj el.

2021. ápr. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/58 anonim ***** válasza:
72%
Ő meg belebolondul hogy egy éve eltarthat mint egy gyereket. A háztartást legalább viszed ha már munkanélküli vagy?
2021. ápr. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/58 anonim ***** válasza:
98%

Megértem, próbálkozol, de ha olyan helyen élez, ahol sajnos nem dübörgött alapból se a gazdaság, akkor szinte lehetetlen. Feleséged lehetne kicsit megértőbb. Apám villamosmernöki diplomával 50 felett alig talált melót :/


Esetleg nézz körül milyen képzések vannak a környéken, amiből esetleg lehetne előnyt kovácsolni.


Az építkezések sem álltak le, sőr, kezdődik a szezon. Talán valami segédmelósnak ideiglenesen bekuncsoroghatod magad.

2021. ápr. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/58 anonim ***** válasza:
35%
53 évesen itt picsogni, hogy cseszegeti a neje, hogy szerezzen valami melót több mint szánalmas.
2021. ápr. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/58 anonim ***** válasza:
95%

Vegyél egy fűnyírót és hirdesd magad fűnyírásra!

Nekünk 1300 m2 a kertünk, sima, rendezett és 10-12 ezret fizetek egy 3 órás nyírásért, miközben itt azt olvasom, hogy ez milyen olcsó.

Ha csak 2-t csinálsz meg egy nap, az már 20-24ezer, 20 munkanapjával 400-480ezer tisztán.

Közben telik az idő, előbb-utóbb rendeződik a helyzet és visszamész dolgozni a szakmába, az asszony szája meg addig is befogva.

2021. ápr. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/58 A kérdező kommentje:
Mindenhol öregnek vesznek. Fizetem a vizet, villanyt, internetet, mert még van pénzem, de ez nem elég...
2021. ápr. 7. 11:37
 10/58 A kérdező kommentje:
#8 Ez jó ötlet köszi! Még van egy kis megtakarításom.
2021. ápr. 7. 11:39
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!