Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tegyek ha a feleségem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a feleségem állandóan azzal nyaggat, hogy miért nincs munkám?

Figyelt kérdés
Elmúltam 53 éves és amióta a covid kitört, 1 éve nincs munkám. Vendéglátós voltam és ilyen idősen nem kellek sehová és ráadásul minden zárva. Írtam már más munkakörre is vagy 200 pályázatot, de nem is nagyon válaszolnak. Volt olyan, hogy behívtak és megkérdezték, hogy én miért vagyok ilyen öreg? De a feleségemet ez nem érdekli, 0-24-ben nyomja, hogy eredjek már munkát keresni! Neki van munkája, még én szereztem neki, amikor nekem is volt. Ő most a fő feladatának tartja, hogy kihajszoljon a világból! Mindegy, hogy öröklakásunk van és megtakarítás is van meg saját kocsija... Nem, nem, én vagyok az oka mindenne
2021. ápr. 7. 11:19
1 2 3 4 5 6
 21/58 anonim ***** válasza:
92%
Valóban a feleséged lehetne megértõbb, te meg bizonyitsd be, hogy igen is keresel munkát.
2021. ápr. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/58 anonim ***** válasza:
77%

Én is beleunnék, hogy eltartom a párom. Pár hónap oké de 1 év után szerintem mindenki tudat alatt ideges lesz. Amúgy újságban hirdetnek gyümölcsárusításra embert, vagy rakodót. Én tavaly, amikor elvesztettem a vírus miatt a munkám ide mentem, egyből felvettek bármi nélkül.

Szerintem azért, mert én nem voltam ilyen szerencsés helyzetben mint te, mert amíg abban a hitben vagy hogy megteheted (öróklakás, megtakarítás), addig nem fogaz melót találni. Engem hajtott az hogy ki kell fizetnem az albit, különben vár az utca, annyi minden megmozgattam (segélyt, ismerősöket, kutakottam) hogy végül ilyen alkalmi munka akadt.

2021. ápr. 7. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/58 anonim válasza:
84%
A temetkezési vállalat MINDIG keres embert. Igaz minimálbér, de a semminél pont annyival több. Pár hónapig ki lehet bírni.
2021. ápr. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/58 anonim ***** válasza:
88%
Menj el kukásnak! De komolyan. Próbáld meg, havi 400 nettó keresett az egyik vendéglátós ismerősöm.
2021. ápr. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/58 anonim ***** válasza:
90%

22: Kicsit bántónak hangott nem szántam annak, úgy értettem ha "ég a ház" akkor az ember egyből nagyobb lendülettel veti bele magát. Akkor én is beadtam vagy 200 helyre de sehonnan se jeleztek vissza, de ilyen gyümölcsös-rakodós-pakolós-piacos meló szerencsére nyaranta van. Télen meg ha bírod (én nem) tudsz fenyőt árulji.

Ezek mellett tudsz rendes melót keresni és beadogatni.

2021. ápr. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/58 anonim ***** válasza:
87%

Benzinkutast is keresnek mindig.

Csak az OMV-hez ne menj, mert azok a Sparos üzleteik feltöltését és takarítását is a kutasokkal végeztetik.

2021. ápr. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/58 anonim ***** válasza:
92%
Ötven felett van. Sajnos ez a korosztaly nem a munkáltatok alma....
2021. ápr. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/58 anonim ***** válasza:
87%
Mezőgazdasági munkák is mindig vannak. Több ismerősöm azért hagyott fel az almával/dohánnyal, mert nem találtak hozzá napszámost!
2021. ápr. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/58 anonim ***** válasza:
78%

#27

(26 vagyok)

A szomszédom 68 évesen dolgozik benzinkúton.

2021. ápr. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/58 anonim ***** válasza:
59%

Okostojások, nem 20 evesrol beszelunk, tunjetek mar az almaszedesetekkel. Valoszinuleg nem akar/hosszu tavon nem is tudna ennyire kemeny fizikai melokat csinalni, es nincs is ezzel baj. vagy talan szerintetek ez a normalis, hogy ilyen melobol kell megelnie egy embernek csak azert mert mar elmult 50? Olyan nagy alom lenne ebben a szutyok orszagban egy tisztesseges munka ami, amire nem megy rá az egeszsege? de pontozgassatok csak, az megy, de gondolom az almaszedés nektek sem.

kerdezo: faterom pl biztonsagi orkent kezdett melozni, nem a legjobb penz, de legalabb nem kell megszakadni, annyit keres vele, mint amennyit almaszedesert adnanak...

20-as voltam.

2021. ápr. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!