Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tegyek ha a feleségem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a feleségem állandóan azzal nyaggat, hogy miért nincs munkám?

Figyelt kérdés
Elmúltam 53 éves és amióta a covid kitört, 1 éve nincs munkám. Vendéglátós voltam és ilyen idősen nem kellek sehová és ráadásul minden zárva. Írtam már más munkakörre is vagy 200 pályázatot, de nem is nagyon válaszolnak. Volt olyan, hogy behívtak és megkérdezték, hogy én miért vagyok ilyen öreg? De a feleségemet ez nem érdekli, 0-24-ben nyomja, hogy eredjek már munkát keresni! Neki van munkája, még én szereztem neki, amikor nekem is volt. Ő most a fő feladatának tartja, hogy kihajszoljon a világból! Mindegy, hogy öröklakásunk van és megtakarítás is van meg saját kocsija... Nem, nem, én vagyok az oka mindenne
2021. ápr. 7. 11:19
1 2 3 4 5 6
 41/58 anonim ***** válasza:
84%

Értjük, hogy 50 évesen nem olyan könnyű találni normális munkát, de idénymunkák mindig vannak és ott nem nézik a korod, a végzettséged, elég ha van 2 kezed meg 2 lábad és dolgozni akarsz.

Szomorú helyzetben van a kérdező, sajnos én is és még millió ember átéli ezt ebben a helyzetben. De amikor engem felmondtak a munkahelyemen a vírus miatt, nem tehettem meg hogy kifogásokat keresek, persze én is pár hónapig depressziós voltam de valami munka úgyis lett, mert akartam. Legyen az wc pucolás, gyümölcs eladás, rakodás...

Az, hogy most olyan munkát találj ami normális felejtsd el, túlélés helyzet van kb. Azt kell fogni ami akad.

2021. ápr. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/58 anonim ***** válasza:
61%
53 évesnek tényleg ne ilyen fizikai munkát ajánljatok már.
2021. ápr. 7. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/58 anonim ***** válasza:
22%
42: hiaba itom szepen csunyan, ezek kuldenek szerencsetlent kozmunkara, meg napszamba kapalni..
2021. ápr. 7. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/58 anonim ***** válasza:
76%
Mi van?! Ha én 50 kilós nőként tudtam ládát rakodni, nehogy már 50 éves férfi ember ne bírja ki pár hónapig, ne legyetek már elkényelmesedve. Nem élete végéig kell csinálni, csak amíg nem talál normálisat. Jelenlegi helyzetében, vendéglátósként mást nem fog találni, kivéve ha nincs olyan ismerettsége.
2021. ápr. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/58 anonim ***** válasza:
56%
én se értem miért gondolja itt mindenki hogy egy 50 éves férfi teste mindenképpen le van amortizálódva. persze vannak sokan akik tényleg nem bírnak különféle egészségügyi okok miatt, de ez nem egy általános dolog, hogy SENKI abból a korosztályból nem tud fizikai munkát végezni.
2021. ápr. 8. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/58 anonim ***** válasza:
74%
Nem mindenki, de van aki nem tud. A kérdezőnek kellene megszólalnia, hogy ő milyen egészségi állapotban van, érdemes-e neki egyáltalán fizikai munkát ajánlgatni.
2021. ápr. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/58 anonim ***** válasza:
40%

44!


A kort és a súlyt azt hogy lehet már összehasonlítani, b+????



A kérdező vendéglátásban dolgozott. Az kemény fizikai munka. Esélyes, hogy sikerült totálisan kimerítenie a szervezetét és örülhet, ha nincs valami maradandó, súlyosabb egészségkárosodása.

2021. ápr. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/58 A kérdező kommentje:
A térdeim sajnos tönkrementek a talpalásban, ez nehezíti az álláskeresést.
2021. ápr. 8. 18:07
 49/58 anonim ***** válasza:
44%
Talán nem kéne rajta élősködnöd, ezt unta meg. Ne sírj hogy piszkál, igaza van. Menj el dolgozni. Aki akar dolgozni annak van munka.
2021. ápr. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/58 anonim ***** válasza:
69%

Jaj, és már jön a plusz kamuindok, hogy miért nem tudsz dolgozni.


16 éves korom óta vagy sokízületi gyulladásom - öröklötten -, mégis képes voltam 8 órában ácsorogni a szalag mellett, amikor rászorultam, vagy a betegeket ellátni segédápolóként.


Persze, mehettem volna táppénzre is, mert néha rhadtul fáj maga a létezés is, van hogy az ágyból nem bírok felkelni, de az, hogy legyen saját bevételem valahogy fontosabb szempont a siránkozásnál.

2021. ápr. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!