Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tegyek ha a feleségem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a feleségem állandóan azzal nyaggat, hogy miért nincs munkám?

Figyelt kérdés
Elmúltam 53 éves és amióta a covid kitört, 1 éve nincs munkám. Vendéglátós voltam és ilyen idősen nem kellek sehová és ráadásul minden zárva. Írtam már más munkakörre is vagy 200 pályázatot, de nem is nagyon válaszolnak. Volt olyan, hogy behívtak és megkérdezték, hogy én miért vagyok ilyen öreg? De a feleségemet ez nem érdekli, 0-24-ben nyomja, hogy eredjek már munkát keresni! Neki van munkája, még én szereztem neki, amikor nekem is volt. Ő most a fő feladatának tartja, hogy kihajszoljon a világból! Mindegy, hogy öröklakásunk van és megtakarítás is van meg saját kocsija... Nem, nem, én vagyok az oka mindenne
2021. ápr. 7. 11:19
1 2 3 4 5 6
 51/58 anonim ***** válasza:
42%

Avaly, b+ te csak beszologatsz mindenkinek. Nem vagy a kérdező, nem tudod mit jelent a tönkre ment térd. Személyszerint én 20 evet vendeglatoztam, jelenleg 45 éves vagyok, nem tudok guggolni, térdelni, sírni tudnék, amikor lépcsőt kell másznom. Ha a kérdezőnek picit is hasonló a helyzete, nem csodálom, hoyg nem bírj a a nehéz fizikai munkát.

De továbbra is, nem egy 20-30 eves emberről van szó, akiért esetleg még kapkodnának is, hanem egy 50 felettirol.

2021. ápr. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/58 anonim ***** válasza:
78%

51: Az én apám 70 évesen úgy ugrándozik 35 év kemény fizikai munka után mint őzbak a réten, de ez elmondható volt a nagyapamámról is.

Nem mindenki van rottyon 50 évesen, ez tévedés. Ha a kérdezőnek rossz a fizikai állapota meg úgy sem vállal el olyat, amit nem szeretne, plusz írtak jókat ami nem feltétlen fizikai munka és mindig van.

2021. ápr. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/58 anonim ***** válasza:
26%

52!


Szuper. Nekem a 82 éves szomszedasszonyom fittebb, mint a huszonéves unokája. És? Az átlag viszont nem így van.

2021. ápr. 10. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/58 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Sokan írták, hogy menjek el már dolgozni és nem igaz ,hogy nem találok, meg a feleségem tart el stb. Nos tényleg nem találtam eddig, de nem a feleségem tart el, mert van még félretett pénzem és például én fizetem a rezsit itthon és bevásárlásokba is beszállok, csak ugye ennek az állapotnak lenne jó véget vetni. Aki itt kritizált, ugyanazt tette, mint a nejem és valójában neki válaszolt és nem nekem. Őtőlük elnézést kérek, hogy egyáltalán meg mertem kérdezni, mint krónikus munkanélküli.
2021. ápr. 10. 03:25
 55/58 anonim ***** válasza:
100%
Mi az az öröklakás?
2021. ápr. 12. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/58 Gáz-szerelő Zoli válasza:
22%
Ha a kérdezőt a neje mégis "kihajszolja a világból" örökre övé a lakás😀
2021. ápr. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/58 A kérdező kommentje:
#56 Ez már megtörtént egy párszor.
2021. ápr. 13. 04:49
 58/58 anonim ***** válasza:
96%

Ha mindenhol öregnek vesznek, akkor pl. remek lehetőség az, amit 8 írt, és a fúnyírózásba - ha nem vagy allergiás a virágpollenre, és megfelelő, erős, nagyteljesítményű fűnyírót vásárolsz (ezügyben kérd ki SZAKEMBER segítségét valamelyik kertészeti multicégnél), akkor még csak beleszakadnod sem kell.


Amúgy mi számít öregnek. Apósom-anyósom feje felett összecsaptak a hullámok, eladósították magukat a végtelenségig, s az 50-es éveik elején gondoltak egyet, elegük lett az egészből és kimentek Ausztriába.7 évig annyit dolgoztak, hogy majdnem belegebedtek, s most egy éve révbe értek.


Ma hülyére keresik magukat, többet keresnek, mint anyukám, anyu élettársa, a párom meg én, összesen 10 diplomával. (Anyuék már vastagon 60 felettiek, anyu élettársa vastagon 70 feletti)

2021. ápr. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!