Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A házasságban élő nők tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A házasságban élő nők tényleg nem értik, hogy a szexre szüksége van a férfinek?

Figyelt kérdés

Volt ma itt egy nagy vitát kavart kérdés, amiből az derült ki, hogy nagyon-nagyon sok házasságot érint a szexmentes kapcsolat.

A nők tényleg nem értik, hogy enélkül nem megy? Vagy más van a háttérben?

Úgy is kérdezném, hogy fogyatékosok ezek a nők vagy csak simán gonoszak?

És ami a fő kérdés: nekik mi az életcéljuk egy ilyen kapcsolattal?


2021. nov. 8. 13:59
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 91/97 A kérdező kommentje:
A szerelem pont az a 2-3 év, amíg azt hiszed többet kapsz. Pedig nem, csak az rózsaszín ködön keresztül nem látod. Illetve 2-3 év után elmúlik a szerelem és kurvára nem érdekes már a pasi, akármit csinál.
2021. nov. 10. 07:36
 92/97 anonim ***** válasza:
100%

77 vagyok:

Diplomás vagyok, negyvenes, gyerekek is vannak és amikor csak tehetjük, egymásnak esünk. Hozzá kell tennem, újrakezdők vagyunk, tehát nem 20 éve élünk együtt.

Nem hinném, hogy a prűdség vagy a libidó iskolai végzettség kérdése. Élettársam exe, akivel 13 évet éltek, 8 általánost végzett, gyári munkás és otthon marhára húzódozott az utolsó x évben. Otthon.

2021. nov. 10. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/97 anonim ***** válasza:
20%

Férfiak !

Értsétek már meg végre, hogy a nők csak akkor hajlandóak a szexre ha előtte valamit kapnak !

A nők nem azért szexelnek, hogy a férfinek is jó legyen !

Nem , a nők azért szexelnek mert már kaptak valamit és aztán lefekszenek a férfival, hogy azt a kaptak már valamit lehet e tovább fokozni ! Remélem érthető !

Szóval a nők kapni szeretnek és nem adni !

Emelje fel az a nő a kezét aki először adott a férfinak és csak azután kért viszonzást cserébe!

Emberek, Férfiak, Fiuk, Srácok !

Jegyezzétek már meg végre, az életben csak az ügyvédnél és a Qrvaknál kell ELŐRE Fizetni !

Más mindenhol utólag kell a kasszához vagy a pénztárhoz fáradni!

Na értitek már a lényeget !

A nők a Plázák - Árkádok - Pénztáránál élveznek el amikor a Férfi fizet !

Hát nem veszitek észre , hogy az összes bevásárló központ a nők orgazmus megélésére alapozva épült!

Basszus azért van tele minden bevásárló központ szinte csak női cipővel, ruhával,táskával,parfümmel,ékszerrel,stb.stb.

Férfiak nem veszitek észre amikor egy egyszerű nadrágot akartok magatoknak venni, hogy mennyire maceráns, körülményes és szinte lehetetlen, mert a boltokban csak női cuccok vannak !

Basszus!

Az éden kertben is az Éva volt a telhetetlen , nem az Ádám !

Az Éva miatt veszett oda minden !

Igy van ez a mai napig is, váláskor az Évák kezdeményezik azt, ő miattuk veszik minden !

Mid ez miért is van így ?

Mert a nők telhetetlenek , mert nem tudják mit akarnak!

ha te férfi mint a Teremtés Koronája megmondod , hogy mit és hogyan , na akkor az nem úgy nem jó, mert nem úgy van ahogyan a nő akarja, de ha megkérdezed tőle, mégis hogyan szeretnéd, akkor a válasz még nem tudom...

Ja és a végére egy kérdés ami egyben sok mindenre a válasz is !

Emelje fel a kezét az, aki látott már olyan férfit, aki csak pénzért volt hajlandó szexelni!

Na ugye , ez az erkölcsi szint, hogy pénzért még a testemet is oda adom, ez nem a férfiaktól ered !

Hanem a nőktől !!!

2021. nov. 10. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/97 anonim ***** válasza:
66%

"Illetve 2-3 év után elmúlik a szerelem és kurvára nem érdekes már a pasi, akármit csinál."

Sajnálom, hogy csak ilyen szar kapcsolataid voltak/vannak.

2021. nov. 10. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/97 anonim ***** válasza:
95%

Kicsit átírom a kérdést magamra szabva, nőként! Fizikai dolgozó férfiak, tényleg nem értik, hogy szexre van szüksége a feleségnek?

Nem én vagyok az egyetlen olyan nő akinek a férje fizikai dolgozó és igen kevés a szex, mivel Ő fáradt, hiszen fizikai munkát végez. Nem keres sokat. Én többet viszek haza. Sokszor mondtam már neki, ennél egy üzem is jobb lenne. Nem, Ő ezt - a szakmáját- tanulta, ebből fog majd nyugdíjba menni. Volt szeretőm, Ő persze nem fizikai dolgozó volt. Velem hetente a feleségével naponta! Pedig idősebb is volt mint a férjem. Most nincs senkim. Ha egy tanácsot adhatnék fiatalabb nőtársaimnak, messziről kerüljék el a nem szellemi foglalkozású férfiakat. Többszörös hátrány velük élni és legfőképpen nem a pénz miatt.

2021. nov. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/97 anonim ***** válasza:
91%

76-os, voltam olyan férfival, akinek annyi volt a szex, aztán csodálkozott, hogy inkább nem akarom, és kivágtam 1,5 év után.


A párommal ellenben még 6 év után is kb naponta szeretkezünk, mert jó az ágyban, kívánom, kielégít, én is őt. De amikor más kérdéshez ezt leírom, akkor meg "hazudok, mert ilyen nincs".


(75 voltam).

2021. nov. 12. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/97 anonim ***** válasza:
100%

Én nem tudom mit feszültök a szex témán! Olyan ez mint bármi más. Énekelni sem szeret mindenki, focizni sem, futni sem, olvasni sem, autót vezetni sem.


A szex miben lenne más? Ha két olyan ember kerül össze akkor van, ha csak az egyik szereti, akkor erőlködés. Akik azzal jönnek hogy naponta csinálják, azoknál sincs semmi extra, semmi varázslat.


A baj mindig a rossz párosítással van. Ez a beszéljétek meg dolog megy egy ótvaros sz*r duma. Már az első találkozáskor tisztázni kellene, rengeteg időt, fáradságot, energiát, idegességet meg lehetne spórolni vele.

2021. nov. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!