Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A házasságban élő nők tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A házasságban élő nők tényleg nem értik, hogy a szexre szüksége van a férfinek?

Figyelt kérdés

Volt ma itt egy nagy vitát kavart kérdés, amiből az derült ki, hogy nagyon-nagyon sok házasságot érint a szexmentes kapcsolat.

A nők tényleg nem értik, hogy enélkül nem megy? Vagy más van a háttérben?

Úgy is kérdezném, hogy fogyatékosok ezek a nők vagy csak simán gonoszak?

És ami a fő kérdés: nekik mi az életcéljuk egy ilyen kapcsolattal?


2021. nov. 8. 13:59
 11/97 anonim ***** válasza:
74%

A szex nem kell a létezéshez. Senki nem halt bele, hogy nem szexelt.

Plusz ott az önkielégítés.

2021. nov. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/97 anonim ***** válasza:
32%
Nálunk a szülés előtt minden másnap a csajom kezdeményezte a szexet, mikor viszont megszült, utána szinte semmi nem volt évekig. Most akkor ebből mire következtethet az ember? Kb, hogy megkapta amit akart, innentől nincs rád szükségem . Nos nekem se rá,7 évig így is bírtam.
2021. nov. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/97 Sunshinedoll ***** válasza:
81%

A nők is szeretik a szexet, ha egy feleség nem kívánja a szexet a férjével, annak bizony oka van, és ez nem úgy oldódik meg, hogy a férj hisztizik meg nyíglik, hogy nekem erre szükségem van és belemanipulálja a nejét, hanem mondjuk olyan mód viselkedik, amivel ismét vonzóvá válik a felesége számára és fel tudja izgatni.

elhisszük, hogy nektek elég egy punci, de azért a legtöbb nő nem attól nedvesedik, hogy ott van mellette egy álló farok. Főleg, ha a férjéről, élettársáról van szó. A saját viselkedésetekkel lohasztotok le minket.

2021. nov. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/97 A kérdező kommentje:
Persze, míg nem lett gyűrű vagy gyerek, addig nem kellett mindenféle tini módon újrahódítani a nőt egy potya szexért.
2021. nov. 8. 14:26
 15/97 Sunshinedoll ***** válasza:
90%

Gondolod te :D Számos férfi észre se veszi magát, mennyire ellustult vagy mennyire érdembe se veszi a nejét, aztán meg csodálkozik, hogy ugrásra nem szexel vele a neje.

Ha nagyon kell a szex, mindenesetre bele nem döglesz, ha kipróbálod, hogy munkából hazafelé veszel neki virágot, viszel haza vacsit és heti 1-szer felporszívózol, meg mondjuk megdicséred kettővel többször, mint szoktad. Aztán majd gyere vissza, beszámolni, még mindig visszataszítónak tart-e a nejed vagy nem.

2021. nov. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/97 anonim ***** válasza:
67%
14 jól van provokátor, higgadj le. Neked nyilvánvalóan potya se jutott soha 🤣 És aki így gondolkodik annak ne is legyen, nemhogy felesége, de potya szexe sem, így van jól.
2021. nov. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/97 A kérdező kommentje:
Nos, elég gyakran főzök, takarítok, viszek minden ÜGYET, viszonylag jól keresek, fuvarozom ide-oda. Nem járok el a haverokkal hetente kocsmába. Ő meg döglik a tévé előtt és nem érti, miért vagyok full feszült.
2021. nov. 8. 14:33
 18/97 anonim ***** válasza:
83%
Válj el.
2021. nov. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/97 anonim ***** válasza:
77%
Szóval te vagy a mintaférj, ő meg egy lusta pitsa, de ha lefeküdne veled többször, akkor minden rendben lenne? Akkor boldog életed lenne. Ezt szeretnéd mondani?
2021. nov. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/97 Sunshinedoll ***** válasza:
88%
Mondjuk akkor megkérdezhetnéd a saját nejed, hogy miért nem akar veled lefeküdni, vagy miért kerüli/nem élvezi veled a szexet (ha élvezné vagy ha le akarna feküdni veled, akkor lefeküdne) és mit tudsz tenni, amitől vonzóbbnak tűnsz majd a szemében. Nem vagyok a nejed, én csak tippeket tudok adni vakon.
2021. nov. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!