Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A házasságban élő nők tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A házasságban élő nők tényleg nem értik, hogy a szexre szüksége van a férfinek?

Figyelt kérdés

Volt ma itt egy nagy vitát kavart kérdés, amiből az derült ki, hogy nagyon-nagyon sok házasságot érint a szexmentes kapcsolat.

A nők tényleg nem értik, hogy enélkül nem megy? Vagy más van a háttérben?

Úgy is kérdezném, hogy fogyatékosok ezek a nők vagy csak simán gonoszak?

És ami a fő kérdés: nekik mi az életcéljuk egy ilyen kapcsolattal?


2021. nov. 8. 13:59
 71/97 anonim ***** válasza:
56%
70 Szerintem 99%-ban nem tesznek semmit a picsogó férfiak.A picsogáson kívül.
2021. nov. 9. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/97 anonim ***** válasza:
80%

69 Ezzel szerintem az a baj, hogy ha ez akkor történik, mikor már amúgy szar minden, akkor ettől nem fog a feleség hasra esni, sőt rögtön látni fogja mögötte a hátsó szándékot.

Egy szar kapcsolat nem 1-1 nagy gesztustól, amiért ráadásul ellenszolgáltatást várnak, fog megjavulni.

2021. nov. 9. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/97 anonim ***** válasza:
76%
Na meg az "együttlét" minősége is gyakran siralmas. Két perc reszelésért a franc fogja otthagyni amit csinált épp. :) Nem mindegyik férfinek fontos a nő élvezete, neki rutinból megy, a nő meg fejezze be magának. Mennyi ilyet hallottam.. Aztán ezek a remek férfiak panaszkodnak, hogy nincs otthon semmi. Hát többek között ezért. Berveri a pali szárazon anőnekpár húzás és ő már kész is. Anő meg csak mosolyogjon..Örüljön, hogy kapott valamit.
2021. nov. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/97 anonim ***** válasza:
65%

“69 Ezzel szerintem az a baj, hogy ha ez akkor történik, mikor már amúgy szar minden, akkor ettől nem fog a feleség hasra esni, sőt rögtön látni fogja mögötte a hátsó szándékot.

Egy szar kapcsolat nem 1-1 nagy gesztustól, amiért ráadásul ellenszolgáltatást várnak, fog megjavulni.”


Na de ez a poen. En nem azt mondtam, hogy vigyen ajandekokat a azexert cserebe. Szoval egy kedves, torodo ferj, csak akkor es azert varja haza a feleseget vacsival meg par szal viraggal, hogy este legyen dugas, oszt’ szevasz?

Ebben az esetben egyetlen egy szemely var “ellenszolgaltatast” es az maga a ferfi.

Nem a torodj a felesegeddel, mert a szexet varod cserebe, hanem azert, mert szereted, es mert tudod, hogy pl.

-nehez napja volt a munkaban

-mindig o csinalja a hazi munka nagyobb reszet

-sokat idegeskedik a betegeskedo rokona miatt

-mostanaban sokat faj a hata

Sorolhatnam estig a peldakat. Mindenkinek meg van a maga baja, es a parod azert IS van ott, hogy segitsen es tamogasson.

Nem CSAK a szexert.

Na ez az, amit a legtobb ferfi SOHA nem fog megerteni.

2021. nov. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/97 anonim ***** válasza:
69%
Tudod, amikor a szex kimerül annyiban, hogy reszelnek 15 percen keresztül, vagy szpjál le... na, akkor a halálnak van kedve hozzá.
2021. nov. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/97 anonim ***** válasza:
61%

Itt a nők mégis milyen férfiakkal voltak/vannak? 15 perc reszeleés, figyelmetlenség, mesterséges odafigyelés a szexért. Aztán ezt veszik általánosnak. Én 48 éves vagyok, járok focizni heti 1X. Ott olyan társaság van, akik már ismerik egymást 20 éve. Van ott kamionos, orvos, programozó, tanár, vállalkozó stb. Amolyan baráti sportkör. A korosztály is azonos +/-5 év. Szoktunk beszélgetni mindenről. Ma már egymást ugratjuk a szexszel kapcsolatba, mert egyinkőnknek sincs otthon szinte semmi sem. Azért ez nem fura? Minden férfi tróger, figyelmetlen, számító? Hmmmm... Vagy ott tartunk, hogy maga a szex egy kiérdemlésre váró dolog? Tehát alapvetően ez nem egy házasság része, ezért kizárólag csak a férfiaknak kell dolgozni? A nőkben nincs meg a vágy csak akkor, ha egy férfi a tenyerén hordozza? Egy férfi nem gondolhatja azt visszafelé, hogy a szexért kihasználja őt a nő? Hihetetlen hogy a gyk-n annyira egyoldalú ez a téma! Csak és kizárólag a férfi dolga minden de minden. Azért az is elég durva elvárás, hogy a nők 20 év múlva is ugyanazt a lamúros, rózsaszín ködös mámort várják el, mint a kapcsolat elején. Részemről ez kivitelezhetetlen, ugyanis ennyi idő alatt már kiismertük, megszoktuk egymást. Nincs semmi rejtély, nincs semmi izgalom. Itt nem a főzés, házimunka, wellness a lényeg, hanem az, hogy emberileg átalakult a kötődés, a kezdeti izgalom átment egy erős társ-kötödés viszonyba, érzelmileg meg a felfokozott hangulat lecsillapodott egy szilárd és állandó pozitív érzésbe. Én nem fogok hazudni egy tini szerelmet azért, hogy legyen szex. Hozzá teszem a feleségem el sem várna ilyet, nem egy szerelmes típus.


Lássuk akkor mit is adok neki: segítséget, támaszt mindenben. Lelkileg, érzelmileg, anyagilag. Mi mindketten erős személyiségek vagyunk, tökéletesen megállnánk a helyünket egyedül is, vonatkozik ez arra is, hogy egyedül is életképesek vagyunk. Na itt kezdődnek az érdekes dolgok, ugyanis neki nem kell megfelenie nekem, nem kell pedálozni, nem kell bevetni a szexet mint fegyvert hogy megtartson. Ezt azért mondom, mert sok nő ugyanúgy nem szereti s szexet, de kényszerből erőlteti magára, mivel fél hogy otthagyják. Szóval az ilyen nők inkább ne is mondják hogy náluk bizony van szex.


Arra is mit léptek, amikor egy nő azt mondja, hogy nincs orgazmusa, képtelen rá. Nem férfi kérdése, meg technikáé. Egyszerűen nincs orgazmusa. Az ilyenek miért akarnának a szexet? Panaszkodtok arra hogy rossz a szex? Voltam régen olyen nővel, aki feküdt mint egy darab fa. Oké, akkor majd én lépek. Erre azt mondta, orál kizárva, se ő, se én nem csináltam, nekem meg is tiltotta. Egy ilyen nővel hogy legyen jó a szex?


Ezek után meg ha egy férfi szexet szeretne, akkor meg ő a szexista bunkó, aki semmit sem tesz a nő kedvébe. Na és mi van akkor, ha a férfit hajtja a farka? Nem tehetünk róla, hogy vannak szerveink amik termelnek olyan anyagokat, amik erre ösztönöznek. Elég baj az, amikor házasságban ciki a szex, sőt, meg is van tiltva.


Mondok mást! Volt olyan barátnőm akivel nem igazán foglalkoztam, mégis állandóan szexeltünk. Ő miért nem az örökös kifogásokat kereste? Elég ciki egy nő részéről az is, hogy ha a férfi tesz valami jó dolgot, egyből a fejéhez veri hogy tutira csak szexet akar! Ezek után miért legyen kedve az embernek egy jó szót is mondani?


Nálunk havi 1 van, ha ez megvolt, sokszor megkapom este, hogy miért borotválkoztam, zuhanyoztam? Csak nem megint szexet akarok, az már megvolt 2 hete. Halál komoly a sztori!

2021. nov. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/97 anonim ***** válasza:
74%
76: ez borzasztó..
2021. nov. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/97 A kérdező kommentje:
Nem borzasztó, hanem sajnos a szomorú valóság. De a nők vetítenek és levisznek csicskába minden férfit. Hát a fszom se fog becsicskulni, mert mindenkinél ugyanez a sztori vége. Akit lehetőségeim engedi, lekúrok.
2021. nov. 9. 20:14
 79/97 anonim ***** válasza:
70%

77. Gondolj bele mennyi ilyen házasság van! Esküszöm hogy elválok és egy bolti eladóval fogok ismerkedni. Borzasztó ez az agyoniskolázott, magas beosztású női nem. Azt látom hogy nekik még önmaguk is kevés, a prűdségről és társairól nem is beszélve. Ha meg még gyerek is van, akkor meg konkrétan le is vághatja a férj a farkát.


Ajánlom mindenkinek a viszony.hu-t. Tömve van diplomás férjekkel, érdemes velük is elbeszélgetni. Család, gyerek, egzisztencia kipipálva, csak éppen úgy kezelik őket mint a házmestert.

2021. nov. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/97 anonim ***** válasza:
30%

78-79

incelek, amikor házas pasinak tettetik magukat 👏😂😂

2021. nov. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!