Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A házasságban élő nők tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A házasságban élő nők tényleg nem értik, hogy a szexre szüksége van a férfinek?

Figyelt kérdés

Volt ma itt egy nagy vitát kavart kérdés, amiből az derült ki, hogy nagyon-nagyon sok házasságot érint a szexmentes kapcsolat.

A nők tényleg nem értik, hogy enélkül nem megy? Vagy más van a háttérben?

Úgy is kérdezném, hogy fogyatékosok ezek a nők vagy csak simán gonoszak?

És ami a fő kérdés: nekik mi az életcéljuk egy ilyen kapcsolattal?


2021. nov. 8. 13:59
 51/97 anonim ***** válasza:
71%
Nekem nincs szükségem szexre.
2021. nov. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/97 anonim ***** válasza:
76%

Én múltkor odaírtam egy kérdéshez, hogy mi minden nap szeretkezünk a párommal. Azonnal le lettem hurrogva hogy ilyen nincs stb stb..

Nálunk majdnem minden nap van szex nagyon nagyon ritka hogy nincs. De mi mind a ketten teszünk a kapcsolatunk femttartásáért. A férjem ugyan úgy viselkedik mint a kapcsolatunk elején, bókol , kedves, figlalkozik velem, nem házvezetőnek tart. Én sem laposodtam el, nőiesen öltözöm a kedvében járok. Nekem is hiányozna ha megszünne a szexuális életünk.

2021. nov. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/97 anonim ***** válasza:
35%
52. Foglaltasd magad aranyba meg a férjedet. Egy jó kis hollywoodi mézes-mázas filmecske is kerekedhetne belőle. Inkább beszéljünk aról, hogy a nők fele asszex vagy mocskosul alacsony libidójú. Addig oké hogy te dugsz minden nap, csak hát ez a férjed mázlija. Tekintsünk el a körülményektől is. Induljunk ki egy 15 éves házasságból, ugye nem akarod azt mondani hogy 15 év múlva is udvarolni kell? Oké, tudom itt minden nőnek 100 év után is kell, de éljünk a valóságban. Egy biztonságos érzelmi égy anyagi háttér kevés ugye? Vagy arra válaszolj, hogy amikor egy férfi érzelmes a nő nem, akkor mi marad mint libidó fokozó? Azaz egy férfi ilyenkor mit tehet? Nálunk közölve lett velem hogy egy alkalom/hó. Ne vegyem magamra, neki ennyi fér bele, azt is csak miattam teszi. Na, ilyenkor mi van? Udvarolni? Minek? Az már meg volt, feleslegesen. Minden igénye ki van elégítve. Ilyenkor mit lehet még tenni? Amikor szex van, ő nem élvezi. Elmondása szerint sosem élvezte, nem csak velem. Orál és társai kizárva, előjáték oda és vissza kizárva. Biztos én vagyok a hibás.
2021. nov. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/97 anonim ***** válasza:
67%

53#

Nem kell minket aranyba foglalni.

Te mit tettél azért hogy fent tartsd a párod érdeklődését? Mit teszel azért hogy a szenvedély megmaradjon?

Mért ne udvarolhatna egy férfi akár 15 év múlva?

Ezzel vannak elrontva a dolgok, hogyha már megvan a nő vagy férfi akkor elkényelmesedünk, és azt hisszük onnantól nem kell olyan erőfeszitéseket tenni mint az elején. De ezért csúsznak meg a kapcsolatok jelentős részei. Egy jó kapcsolat az folyamatos fenttartást igényel, folyamatosan dolgozni kell rajta. Évek múlva meg mégjobban.

2021. nov. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/97 anonim ***** válasza:
72%

Kedves Férfiak.

A kapcsolat kezdetén azért szexelnek többet a nők, mert akkor még ti is jobban odafigyeltek rájuk, odateszitek magatokat. A nő ebbe szeret bele, ettől lesz nedves odalent. Amint ezt lecsökkentitek, vagy teljesen megszüntetitek, a nőknél alàbbhagy a szexuális vágy. Lehet ezzel vitatkozni, attól még így van.

Szex akkor van, ha a nő boldog és jól érzi magát.

2021. nov. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/97 anonim ***** válasza:
77%

54-55. Mit tettem? Te mit tennél akkor, ha azt mondaná a párod, hogy ciki a csók már ilyen korban? Vagy hogy ha megemlítené hogy a testiség is az? Ne gyertek már mindig azzal, hogy van a nő, aki fenn ül a trónján, majd a szex "kiérdemlése" kizárólag a férfi dolga! Nem, voltam már jó pár nővel, van tapasztalatom. Egy hosszú kapcsolatban is az a mérvadó, hogy a két fél közül melyiknek a kisebb a libidója. Mindig az teszi be a kaput. Ha ő nem akar, akkor jönnek a kifogások. Még mielőtt jönnének a kioktatások, maradjunk annyiban, hogy a volt kapcsolatatim is, a házasságom is bőven megütötte/megüti azt a szintet, amitől egy nő bőven jól érzi magát minden téren. Igényes vagyok magamra, a környezetemre, szellemileg, morálisan, lelkileg. Én vagyok az, aki az udvarlást bőven előrébb veszem a szexnél. Szóval a régi sztereotípiákat légyszi ne!


El kell fogadni azt is, hogy a nők fele egyáltalán nem kívánja a szexet 40 felett, és nem azért mert hú de gonosz és figyelmetlen vele a férje. Nem egyedi eset, körülöttem nagyjából mindenki a szexmentes házasságtól szenved. Az hogy neked napi szinten van szex, tedd össze a két kezed, ez egyáltalán nem általános. Én nem b*szni akarok, nem reszelni, nem dugni, hanem elsősorban lélekben van rá szükségem. Nekem azért is fura ez, mert én biztosan nem tudnám a páromat elutasítani. Én már nem tudok jobban odafigyelni, segíteni, izgalmas lenni. Belefáradtam, én is felvettem a zakót, ha görcsöt kötök a derekamra, akkor sem lesz sem izgalom, se szenvedély, se szex. Mondhatni megalázó is egyben, de ez van.


Én megértem azt, ha valaki sóher bunkó figyelmetlen állat, aki csak követelőzni tud... na az maradjon meg magának. Sőt azt is észrevettem, hogy az iskolázottsággal, komoly gondolkodásmóddal, szellemi leterheltséggel párhuzamosan zuhan a libidó is. A nőknél. Tapasztalat. Sőt, hozzá teszem, minnél vékonyabb és csinosabb valaki, annál nagyobb fap*na. Tisztelet a parányi kivételnek.

2021. nov. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/97 anonim ***** válasza:
85%

Halkan teszem fel a kerdest, itt az elszabadult indulatok kozott.

Miert kot ket olyan ember hazassagot, akiknek abszolut elteroek a szexualis igenyeik? Nokent en nem mennek hozza olyan ferfihoz, aki naponta igenyli, de olyanhoz sem, akinek kethavonta van hozza kedve. Az, aki megelegszik havi eggyel, ne hazasodjon olyannal, akinek a napi ketto is keves. Mert szerintem sok esetben a problema itt (is) gyokerezik, a mennyisegnel.

2021. nov. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/97 anonim ***** válasza:
58%
Édes a kérdésed! Akkor fel lehetne még sorolni olyan 20 pontot, aminek teljesülnie kellene. A párválasztás nem választás, hanem elfogadás. Tegye már fel a kezét az, akinek 10-20-30 ember közül lehetett választania. Megismerkedsz valakivel, akit egy csomag kísér. A csomagot fogadod el, nem pedig a polcról emeled le a legjobb terméket. Óóó, szuper a szex, csak egyébként meg egy élhetetlen ember. Szuper minden, csak a pénzt szórja. Szuper minden, csak kétbalkezes. Szuper minden, csak nincs jövőképe... stb. A szex is csak egy dolog a sok közül. Ha 10 dologból már 7 klappol, az már jónak, sőt nagyon jónak mondható. A felnőtteknél meg a szex nem az elsődleges pont, ugyanis szexből nem lehet megélni(család). A jó szex kevés egy tartalmas kapcsolathoz. Sőt, azt vettem észre, a kémia mint dolog, nagyon kevés embernél működik. Az meg hogy minden össze jöjjön, felér egy lottó négyessel. Ja, és még mindezeket szorozd meg az időfaktorral, ahol mindenki változik valamilyen irányba.
2021. nov. 8. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/97 anonim ***** válasza:
75%

56. Igen, gyakori, hogy a nőnek sokkal alacsonyabb a libidója. De mi a megoldás? Minden alkalommal szorítsa össze a fogait és akkor is szexeljen, ha a háta közepére nem kívánja? Férfiként lehet így élvezni a szexet?

Nőként akkor van kedvem hozzá, ha lelkileg és testileg is toppon vagyok, nem elèg annyi, hogy rápillantok egy àllò farokra.

2021. nov. 9. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/97 A kérdező kommentje:

Kedves 59.

Szerintem az a megoldás, hogy nézze el, ha a férfi kiéli a testi vágyait is.

Ennyi, ne büdösparasztozzák le a férjet, mert szükséges a szex az egészséges lelkéhez.

2021. nov. 9. 08:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!