Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A házasságban élő nők tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A házasságban élő nők tényleg nem értik, hogy a szexre szüksége van a férfinek?

Figyelt kérdés

Volt ma itt egy nagy vitát kavart kérdés, amiből az derült ki, hogy nagyon-nagyon sok házasságot érint a szexmentes kapcsolat.

A nők tényleg nem értik, hogy enélkül nem megy? Vagy más van a háttérben?

Úgy is kérdezném, hogy fogyatékosok ezek a nők vagy csak simán gonoszak?

És ami a fő kérdés: nekik mi az életcéljuk egy ilyen kapcsolattal?


2021. nov. 8. 13:59
 61/97 anonim ***** válasza:
75%

56#

Ismerek olyan férfit is akinek a libidója semmi, kérdem én akkor minek vagyunk olyannal akikkel ez nem azonos? Igen nehéz a mai világban egy normális kapcsolatot kialakitani. De azért már a hibák az első fél- 1 évben kiütköznek. Akkor kell nyakon csípni és ha nem jó akármennyire fáj de kilépni belőle. Ha akkor nem lehet megjavítani, akkor ez később se fog menni. Szakítottam én is férfivel mert nem volt jó a szex , és nem tett ellene, pedig tudott volna. Sokat voltam egyedül de eljött az én életembe is az akivel viszont kiegészitjük egymást minden téren. És harmonikus a kapcsolatunk. De ehhez el kell engedni azokat amik nem müködnek.

2021. nov. 9. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/97 anonim ***** válasza:
38%
Azért az alacsonyabb a libidóm meg a 2-3 havonta egye fene alapon szétteszem a lábam nem ugyanaz. Ezt szerintem nem lehet elvárni a másik féltől, hogy jó akkor játszadozz magaddal innentől, mert a megcsalás az jujuj nem ezt ígérted az anyakönyvvezető előtt, viszont nekem marhára nincs kedvem szexelni.
2021. nov. 9. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/97 anonim ***** válasza:
84%

Nekem ott kezdődik a gond, hogy férj, feleségekről beszélünk. Mint írtam, származtassunk el az összes negatív sztereotípiától. Oké. Szóval a szex része a normális testi-lelki szükségleteinknek. Itt a kérdés az, hogy a feleségek miért tartják ördögtől valónak, szexista önzőségnek? Házasságról beszélek, ahol minden körülmény klappol, még az emberi is. Nem tróger a férj, nem alkesz, nem erőszakos, nem papucs, nem figyelmetlen.


Azért is kérdezem így, mert a társaságomban ez a szexmentes házasság egy elterjedt dolog. Igényes, jófej, értelmiségi emberekről beszélek. Én már a táplálékokra, stresszre, évek alatt felhalmozódott méreganyagokra gyanakszom. Pl. a feleségem libidója a nullára esett vissza, saját bevallása szerint sem lenne oka bármiért is neheztelnie rám. A kollégáim megint csak ugyanezt látják otthon is. A nulla libidóval meg elhiszem hogy kényszernek élik meg a dolgot. 8 éve csak én kezdeményezek, csak én vagyok az aktív. Voltunk már mindenhol, de megoldást nem találtunk. Itt nem követelőzés van, hanem egy egészséges vonzalom.

2021. nov. 9. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/97 A kérdező kommentje:

Hagyjatok már a nem egyező szexuális igényekkel.

Eleve nem lehet ezzel kezdeni az ismerkedést, mert szexmániás gyökér férfinek van beállítva egyből a tag.

Másrészt a kapcsolat elején SENKI sem panaszkodik szexhiányra, az az idők alatt alakul ki, amikor már nagyon nehéz borítani mindent.

2021. nov. 9. 09:57
 65/97 anonim ***** válasza:
82%
63-as: hány éves a feleséged??
2021. nov. 9. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/97 anonim ***** válasza:
23%
Persze, hogy nem ezzel kezded az ismerkedést. De gondolom eleinte a nőnek is van hozzád kedve, különben nem vennéd el. Vagy de...? Nő vagyok, nem tudom, ezért kérdezem.
2021. nov. 9. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/97 A kérdező kommentje:
Ezt mondom, 66-os, hogy az elején minden klappol. Aztán évek múlva a házasságon belül megy szarrá az egész.
2021. nov. 9. 10:04
 68/97 anonim ***** válasza:
77%
A libidó is változik, nőnél férfinél is. Te magad se tudod hogy fogsz reagálni a másikra x év múlva. Sok minden befolyásolja a libidót, az érzelmek, egészségi mentális állapot, a másikkal való kapcsolat, bizalom stb. Szinrte nincs problémamentes kapcsolat ez az oka az elhidegülésnek, kikacsingatásnak, ráadásil mindenki a másikra akarja tolni a felelősséget.
2021. nov. 9. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/97 anonim ***** válasza:
78%
Kerdezo az egyik valaszolo mar adott egy nagyon jo otletet. Ma miert nem mesz el es veszel egy csokor viragot, par szelet sutit a cukraszdaban, es varod ot haza tiszta lakasban, minden hazi munkat elvegezve, egy finom vacsoraval?
2021. nov. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/97 A kérdező kommentje:
69, szerinted ezek nincsenek meg? Szerinted a picsogó férfiak nem próbálkoznak csak ülnek a kanapén és sörözve nézik a meccset?
2021. nov. 9. 11:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!