Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A házasságban élő nők tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A házasságban élő nők tényleg nem értik, hogy a szexre szüksége van a férfinek?

Figyelt kérdés

Volt ma itt egy nagy vitát kavart kérdés, amiből az derült ki, hogy nagyon-nagyon sok házasságot érint a szexmentes kapcsolat.

A nők tényleg nem értik, hogy enélkül nem megy? Vagy más van a háttérben?

Úgy is kérdezném, hogy fogyatékosok ezek a nők vagy csak simán gonoszak?

És ami a fő kérdés: nekik mi az életcéljuk egy ilyen kapcsolattal?


2021. nov. 8. 13:59
 81/97 A kérdező kommentje:
Hogyne. Itt mindenki incel.
2021. nov. 9. 21:55
 82/97 anonim ***** válasza:
61%
80. Már írtam neked párszor, gyere és találkozzunk. Lehet hogy én vagyok az egyetlen olyan férfi akinek nem esik le a gyűrű az újjáról, meg hogy vezetőként ekkora kegyet gyakorlok, meg hogy semmi szükségem bizonygatásokra, de már annyira megnézném az arcodat amikor én, mint incel ott állnék előtted. Esküszöm, nekem ez már megérné. Viszont utána vissza jössz a gyk-ra, és nyilvánosan elnézést kérsz! :) Unalmas már ez az incelezés...
2021. nov. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/97 anonim ***** válasza:
25%

83 Engem még nem hívtál randira, de ha más se jött össze eddig, akkor nekem se kellesz, úgyhogy szkippelném a dolgot 😀

Amúgy nyilván tudja mindenki itt kiféle-miféle vagy, az értékelésed alapján. Vezető, mi? 🤦😁

Na hagyjuk.

Ja és nem vagyok egyedülálló. De mondjuk ez mindegy is, mivel akkor se lennék rád kíváncsi ha az egyetlen pasi lennél a Földön.

De ha úgy gondolod hogy el tudsz kápráztatni, dobj egy fotót, hogy 'nyilvánosan elnézést kérhessek' 😂😂

2021. nov. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/97 anonim ***** válasza:
35%

83. Ne ess át a ló másik oldalára. Nem randira hívlak. Annyira fölényesen állítod a h*lyeségeid, erre mondtam hogy gyere és találkozzunk. Vezető? Megyei szintű. Nem is akármilyen helyen. Na de mindegy, én sem vagyok rád kíváncsi mint nőre ne vedd zokon. Én nem pasi vagyok, férfi, tudod, nagy a különbség. Mint mondtam, nem a monitorod előtt keménykedj, vállad be hogy leesel a lóról. Hozhatod a pasidat is, csak hogy biztonságba érezd magad. Bár tőlem nem kell tartani, inkább hogy rommá égeted magad.


Figyelj, a személyeskedésről meg le is szakadhatsz, olyan vagy mint egy kutya, aki a kerítésen belül ugat. Én kinyitom a kaput, erre te meg nyüszítve szaladsz a gazdihoz. Ez a baj a gyk-val, hogy alig van ember aki az ami. Én vállalom, te meg menekülsz. Aki annyira biztos a dolgába, az csak itt anonym módon keménykedik? Tudom, nincs időd, nem állsz le idegenekkel. Ezek után mit ér a szavad? Szerinted?


Értékelésem? A gyk-s? Ugye csak viccelsz? Igen, én az vagyok akinek van véleménye és az nem ál humánius, és nem PC. Sosem akartam az lenni, szabó petike féle filléres optimizmus sem jellemzett sosem. Mégis ember lett belőlem, bőven megteremtettem mindent amire szükségem van. Ehhez képest te meg a ködből személyeskedsz. Komolyan kellene hogy vegyelek? Én az arcomat adtam mindenhez, a kor emberére ez nem jellemző. Akkor most ki a hiteles? Te vagy én?


Fotót minek dobjak? Nem akarlak elkápráztatni, házas vagyok.

2021. nov. 10. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/97 anonim ***** válasza:
25%

“ Vezető? Megyei szintű. Nem is akármilyen helyen.”


Kivancsi lennek arra a megyei szintu vezetore, aki szabadidejeben gyakorizik, azon belul is arrol osztja az eszt, miert van vagy nincs szex egy kapcsolatban 😂

2021. nov. 10. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/97 anonim ***** válasza:
25%

“Esküszöm hogy elválok és egy bolti eladóval fogok ismerkedni. Borzasztó ez az agyoniskolázott, magas beosztású női nem. Azt látom hogy nekik még önmaguk is kevés, a prűdségről és társairól nem is beszélve. Ha meg még gyerek is van, akkor meg konkrétan le is vághatja a férj a farkát.”


Na ma is tanultunk valamit!

Minden bolti elado egy szexistenno, aki naponta minimum 20-szor akarja csinalni. Persze, kepzelem, a kasszas Erzsi egy jo kis 12 oras muszak utan semmi masra nem vagyik, mint egy gyors menetre (aha, hata kozepere nem kivanja).

Minden tanult, ertelmisegi, vagy szimplan magasabb beosztasu no egy prud apaca.

Gyerekek, akar tetszik, akar nem, ez van. Ezek a “tenyek”. 😂

Viccet felreteve, kedves “ferfiak” hiaba vergodtok, a teny az, hogy ha jok lennetek az agyban, nem kene konyorognotok a szexert.

Akinek nem inge, ne vegye magara!

Na joccakat’

2021. nov. 10. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/97 anonim ***** válasza:
24%

Ős idők óta tudható, hogy a nő miatt veszett oda a paradicsomi élet!

Azaz Éva baxot ki Ádámmal és nem fordítva!

A nő okozza a bajokat !

Az Iszlám világban már régóta tudják ismerik a megoldást a nő problémájára és a Férfi problémájának a megoldására is!

A megoldás, a hárem tartása !

Akinek háreme van annak minden napra jut olyan feleség aki kívánja a szexet !

Aztán ha akad köztük olyan aki többször kivonja magát mondvacsinált indokokkal a házastársi kötelezettségei alól azt piacra dobják és majd egy másik őt megvásárló férfinél rájön , hogy sokkal jobb lett volna neki most ha a régi helyét jobban megbecsülte volna.

Komolyan mondom, hogy minél nyugatabbra megyünk, annál kevésbé akarnak szexelni a nők, és a szuper modern nyugati világban már el is tűntek a Nők és a Férfiak is, és már csak a "szinesek" melegek léteznek!

2021. nov. 10. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/97 anonim ***** válasza:
68%
Akkor tartsd el a húsz gyerekedet is, mert az is jár a haremhez.
2021. nov. 10. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/97 anonim ***** válasza:
73%

"Azért az is elég durva elvárás, hogy a nők 20 év múlva is ugyanazt a lamúros, rózsaszín ködös mámort várják el, mint a kapcsolat elején."


Persze, mert ez az ami beindítja őket.

2021. nov. 10. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/97 anonim ***** válasza:
85%

60. Kedves Kérdező, a nő nézze el, ha a férfi máshol éli ki a testi vágyait?

Akkor a férfi meg nézze el, ha a nő mástól kapja meg azt, amit a kapcsolat elején tőled. Ez a nő egészséges lelkéhez szükséges.

Lehet ezt oda vissza alapon csinálni, csak nincs értelme. El lehet válni, aztán újra ismerkedni. Az új kapcsolatban megint lesz pár év aktív szex, aztán az is megy majd a süllyesztőbe, mert a másik nő is attól indul be, amit az első 2 évben kapott. 🤷‍♀️

2021. nov. 10. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!