Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A házasságban élő nők tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A házasságban élő nők tényleg nem értik, hogy a szexre szüksége van a férfinek?

Figyelt kérdés

Volt ma itt egy nagy vitát kavart kérdés, amiből az derült ki, hogy nagyon-nagyon sok házasságot érint a szexmentes kapcsolat.

A nők tényleg nem értik, hogy enélkül nem megy? Vagy más van a háttérben?

Úgy is kérdezném, hogy fogyatékosok ezek a nők vagy csak simán gonoszak?

És ami a fő kérdés: nekik mi az életcéljuk egy ilyen kapcsolattal?


2021. nov. 8. 13:59
 41/97 anonim ***** válasza:
37%

Azta k*rva.


Feltett kérdést aztán válasz az tömény személyeskedés, beszólások

Azaz magukra vették azon hölgyek akik már éltek vissza ezzel a helyzettel. Azért ez kemény bevallás volt így hirtelen.


Minden férfi büdös, koszos, semmit se csinál, meg halomra veri a feleségét gyereket, meg iszik meg a szoba közepére sz@rik.

Lányok, hölgyek asszonyok, azért valaki választotta az adott fiút, pasit, férfit nem de bár?

Olyan nincs hogy az egyik fél felelőssége. Ez fizikailag nem létezik. Kérdést tett fel a kérdező amire csak beszólásokat kapott.


Mivel nőtől függ hogy lesz e szex vagy sem így nyilván nagyobb szerepe van ebben a nőnek. Férfiaknál viszonylag ritkán hallom hogy már megint letepert az asszony a fene egye meg. Van ilyen. Női ismerőseim egy viszonylag kis hányada meg ilyen helyzetben van, hogy a pasija nem nagyon akarja. Bár nem ez a jellemző.


Ha minden igaz lenne amit a nők leírtak akkor a házasságok meg se születnének és ha minden ideális lenne nem is végződne 80% -ban válással.

Márpedig ezek tények.

Na most akkor ha félretolják a sztereotípiákat és a ömlengő rosszindulatot, akkor ha valakinek valami ötlete lenne hogy a kérdezőnek segítsenek amivel helyrehozhatná a kapcsolatukat és nem falnak megy a szekér az lenne előre mutató.

Nem nem egyforma a szexuális étvágy és nem nem mindenki egyformán gondolkodik csak mivel a nők indirekt kommunikációval szeretnének kapcsolatba kerülni a külvilággal ezért kért segítséget hogy megértse a szeretett nő nek mi a baja. Ha nem fogta volna fel valaki a kérédést.


Ez a semmit se csinál, nem törődik vele meg vacak az ágyban dumák unalmasak. Elkopott a hanglemezben a tű. Akinek van IQ és EQ az írja le a véleményét, ötleteit.


Elnézést de én nem ezt a IQ és EQ színvonalat várom el egy nőtől. Jönni és lovaglni egy mellémagyarázáson, szapulni az összes ellenkező neműt saját sértettségből, az nagyon gáz.

Tisztelet a kivételnek, értelem szerűen.


Szidni esküszöm ezer módon tudok mindenkit. Ez ugyan is 0 szellemi teljesítmény.

2021. nov. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/97 anonim ***** válasza:
58%

"Elnézést de én nem ezt a IQ és EQ színvonalat várom el egy nőtől."


Várj el anyádtól dolgokat, szexista. Majd ha mindkét nemtől ugyanazt várod el, akkor lehet normálisan beszélgetni.


Mert a kérdező sem akar megoldást, csak azt, hogy a nő kibírja a dugást 10 percig. Az ilyenek meg semmi nem jár.

2021. nov. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/97 anonim ***** válasza:
30%
#42 Látom kifordult a szádból a kapa.
2021. nov. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/97 A kérdező kommentje:

37 és 41


Köszönöm, ezek nagyon betaláltak. Látszik is a pontozáson, mennyire fáj az igazsàg.

2021. nov. 8. 17:39
 45/97 anonim ***** válasza:
70%

"Betaláltak", "fáj az igazság".

Incel igazságosztó alert, fedezékbe! 😆😆

2021. nov. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/97 anonim ***** válasza:
40%

#45 Tudod azért mit jelent az incel. Ha már használod?

Mert van egy olyan érzésem hogy nem 100%

[link]

2021. nov. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/97 anonim ***** válasza:
60%

46 köszönöm, sajnos nagyon jól tudom, ennek az oldalnak köszönhetően! Épp ezért ismerem fel őket sokszor az első 3 szavukból 🤣

Tudnám minek írkálnak folyton ebbe a kategóriába provokációkat vagy kamukat, főleg a házasság és az együttélés alrovatokba 🙈🙊

2021. nov. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/97 anonim ***** válasza:
40%

41. Ne pazarold az időt ezekre. Én már megpróbáltam szépen, csúnyán. Ez egy férfigyűlölő oldal lett évek alatt, felesleges ezeknek bármit is írni. Rájöttek hogy jó ide járni nekik, ez a leljibeteg frusztrált nők fóruma. Kb. she.hu szint. Ne innen formálj véleményt a nőkről, ezek itt 90%-ban lelki betegek. Rossz család, férj, rossz külső, csalodás hegyek. Itt meg egymást erősítik.


Marad nekik az incelezés, személyeskedés. El sem hiszik hogy házas vagyok, van gyerekem, van egzisztenciám, jó életem. Ők max csak álmodoznak egyan férfiról mint én vagyok, persze nekik én is incel vagyok. Bennem is van némi perverzió hogy leállok ilyenekkel vitázni akik itt a nőket képviselik, de sajnos sérti az igazságérzetemet. Ezek itt energia vámpírok, az tölti fel őket, hogy falkában leugatják a férfiakat, és mivel többen vannak mindig azt érzik h győztek. Ha valaki komolyan veszi ezeket a szerencsétleneket, még fel is xseszheti az agyát. Nekik van egy hulladék életük, hulladék testben, hulladék mentális és morális attitűdökkel. Majd mivel ezekre még sosem volt nekik normális kapcsolatuk, ezért minden gyűlöletük a férfiakra zúdul. Betegek. Nem tudsz nekik kész tényekkel sem érvelni, azonnal személyeskednek, ami természetesen felpontozást hoz a számukra. Legyen az bármilyen ordenáré paraszt beszólás is. Én már több értelmes nőnek is megmuttattam pár kérdést, majd ezek válaszát... Nyugi, ezek betegek. Érdemi vitára alkalmatlanok, nyugidtan küld el őket meg a becses felmenőiket melegebb éghajlatra. 😉👍

2021. nov. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/97 anonim ***** válasza:
65%

#48 Férfigyűlölő oldal 🤣🤣

Édes drága incelem, kik írják a nőket gyalázó kérdéseket nonstop? 🤦🙈🙊

Ha ezek nem lennének, reagálnunk se lenne mire. De ennek a felfogását természetesen nem várjuk el tőletek. És nem a férfiakról van most szó. Őket szeretjük.

2021. nov. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/97 anonim ***** válasza:
73%

#41 nem érzed az ellentmondást az érvelésedben?

"Feltett kérdést aztán válasz az tömény személyeskedés, beszólások" - a kérdésben annyi hangzik el, sok házasságot érint a szexmentes kapcsolat, a nők nem képesek felfogni, hogy a férfinak szüksége van szexre, szóval fogyatékosok vagy gonoszak? ... Egy általánosító, elég beszólogatós kérdést tett fel. Szóval kettős mérce.

"Azaz magukra vették azon hölgyek akik már éltek vissza ezzel a helyzettel. Azért ez kemény bevallás volt így hirtelen." - én is írtam hozzá (10-es pl.), reagálva egy bunkó, lenező kérdésre. 29 éves férfi vagyok, jó és rossz tapasztalatokkal, jelenleg boldog kapcsolatban.

"Olyan nincs hogy az egyik fél felelőssége" - ez így van. Hol a kérdező felelőssége? A felesége nincs itt, nem nagyon tudja védeni az álláspontját. Aki a megoldást keresi, nem csak a másik megvetését hangoztatja.

"Mivel nőtől függ hogy lesz e szex vagy sem így nyilván nagyobb szerepe van ebben a nőnek." - Erről még nem hallottam. Tény, hogy sok férfi van még közelebb az ösztönszinthez, mint a magán uralkodni tudó, civilizált kultúremberhez, de azért aki házasságig eljut, elvárható tőle, hogy értse a másik működését, szerető társa legyen, támogatást tudjon nyújtani minden helyzetben. És akkor megtapasztalhatja azt, hogy a szex megléte igenis két emberen múlik, és ugyanolyan fontos, hogy ha az egyik fél nincs olyan hangulatban, akkor megértően átölelje, és éreztesse vele, hogy nem baj, mint amikor van szex is a másik kielégülését előtérbe tudja helyezni. És ez egy jól működő kapcsolatban KÖLCSÖNÖS.

"(...)csak mivel a nők indirekt kommunikációval szeretnének kapcsolatba kerülni a külvilággal ezért kért segítséget hogy megértse a szeretett nő nek mi a baja. Ha nem fogta volna fel valaki a kérédést." - akivel nem tudsz normálisan kommunikálni, azzal nem kellene összeházasodni szerintem. Amúgy megint ezek az általánosító beszólások. Te is beszólsz, megvetően nyilatkozol a nőkről, aztán azt várod, hogy neked meg normális hangnemben válaszoljanak? És mi az, hogy a szeretett nő? Fogyatékos, gonosz, nekem a szex szükséglet... ezekből egy szerető, gondoskodó társ képe rajzolódik ki??

"Akinek van IQ és EQ az írja le a véleményét, ötleteit." - én amúgy le szoktam írni a konstruktív véleményem, próbálok objektíven tanácsokat adni, és saját tapasztalatokon keresztül bemutatni gondolkodásmódokat. Tudod mi az eredménye? Egy normális, nem gyűlölködő kérdésnél a legtöbbször reagálnak rá, kialakul egy normális párbeszéd is, elgondolkodtatom a kérdezőt, segítség szokott lenni, írnak külön privátba, beszélünk kicsit, megköszönik. Egy gyűlölködő, provokatív kérdésnél figyelmen kívül hagyják, bezzeg a visszaszólásra készséggel reagál, ott elindul a veszekedés, szidalmazás. Látszik ki jön ide csak a veszekedés kedvéért.

"Szidni esküszöm ezer módon tudok mindenkit." - Te:"magukra vették azon hölgyek akik már éltek vissza ezzel a helyzettel"; "ha félretolják a sztereotípiákat és a ömlengő rosszindulatot"; "...dumák unalmasak. Elkopott a hanglemezben a tű."; "Elnézést de én nem ezt a IQ és EQ színvonalat várom el egy nőtől."; - hányszor is szidod a nőket egy hozzászóláson belül?


29/F

2021. nov. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!