Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit gondoltok azokról, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok azokról, akik ebben a bizonytalan, covid súlytotta világban gyereket vállalnak?

Figyelt kérdés

Csak én tartom ezt felelőtlenségnek? 2-3 év kivárás, hogy mi lesz később, szerintem bele kéne férjen.


Egy ismerősöm facebookon most posztolgatja a közös terhes fotóit a feleséggel, saccra 2-3 hónap lehet a szülésig ránézésre.


Akkor kb. májusban hozhatták össze-vajon azt hitték az akkor feloldott lockdown volt az utolsó?


Feleség diplomás nővér.



2021. dec. 29. 06:09
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
78%
#20-nak mázlija volt. Természetesen a szívinfarktust és a trombózist is sokan túlélik, de ez nem azt jelenti, hogy a vérnyomáscsökkentőket nyugodtan abba lehet hagyni. Egyszerűen tény, hogy terhes nők esetén a COVID szövődményeinek kockázata jelentősen megnő, így többek között a halálozás kockázata is. Nekem egy kórházi orvos ismerősöm mondta, hogy volt eset, amikor a haldokló, lélegeztetett COVID fertőzött nőből kellett kioperálni a még nem teljesen kifejlődött magzatot, hogy legalább annak legyen némi esélye életben maradni. A terhességet vállaló nőknek be kell oltakozni, nincs mese.
2021. dec. 30. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 A kérdező kommentje:

Jaj szegény, rossz ilyet hallani. :(


Én meg sok helyen hallom, hogy már iq deficit van sok fejlődő kisgyereknél az elzárások miatt.

2021. dec. 30. 09:33
 23/40 Senior Séf ***** válasza:
76%
Mit gondoltok azokról, akik ebben a bizonytalan, covid sújtotta világban meg akarják határozni, hogy ki mikor vállalhat gyereket?
2021. dec. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
85%
"Hát én nem ilyen világba szeretnék gyereket vállalni"- mi meg az eletet valasztottuk, 14honapos es nem, nem kell maszkot viselnie itthon. Mindenki ugy intezi az eletet ahogy akarja, 38evesen nekem nem fert bele meg 2ev varakozas, szemmel lathatoan 2eve semmi sem valtozott, tehat azt gondolom h jol dontottunk h belevagtunk.
2021. dec. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 A kérdező kommentje:
Hát ti tudjátok, csak aztán nehogy rosszul süljön el a dolog.
2021. dec. 30. 17:32
 26/40 anonim ***** válasza:
61%

#25 Tehát megerősítest vártál a saját elképzelésedhez, majd akinek más a céleménye, az le van sajnálva. Ertjük.

Ha valamiről konkrét véleményed van, amiben nem fogadsz el más céleményt, azt legközelebb ne tedd fel kérdesnek

2021. dec. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 A kérdező kommentje:
Én elfogadom, mindenki éljen ahogy szeretne. Ettől függetlenül az én véleményem az ami.
2021. dec. 30. 17:41
 28/40 anonim ***** válasza:
62%
Értem, de akkor miért teszel fel rola kérdést?...
2021. dec. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 A kérdező kommentje:
Miért? Te miért teszel fel ezen az oldalon kérdést?...
2021. dec. 30. 19:10
 30/40 anonim ***** válasza:
56%
Te miért nem vállalsz gyereket kérdező?
2021. dec. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!