Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Egy gyerekben egyeztünk meg,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy gyerekben egyeztünk meg, de meggondoltam magam. Feszegessem-e a témát, illetve hogy legyek úrrá magamon?

Figyelt kérdés
A férjemmel még talán az esküvő előtt megbeszéltük, hogy egy gyermeket szeretnénk. Van köztük anyagi, egészségügyi ok is, és mindketten benne vagyunk a korban, ez most nem is lényeges. Egészségesen megszületett a babánk, nagy volt a boldogság, viszont már szinte rögtön a szülés után feltámadtak bennem az anyai ösztönök, és elkezdtem nagyon vágyni még egy gyermekre. Annyira, amennyire nem is sejtettem, hogy vágyni lehet. Pár hete rákérdeztem, hogy mi lenne, ha vállalnánk még egy babát, de azt mondta, hogy nem, és sorolta az érveket, amikben megegyeztünk még régen. És persze én értem, hogy tök igaza van. De a fene egye meg, én beleőrülök a gondolatba, ha most nem, nem lehet már több gyermekem (38 vagyok). Itt van a csodás kisfiam, akiért nagyon hálás vagyok, és egész nap el tudnék gyönyörködni benne, de nekem is van tesóm, és attól is félek, hogy nem jó egykének lenni. Leszögezem, nekem a férjem a legfontosabb, szóval olyan fel sem merül, hogy elhagyom vagy bármi olyat teszek, amitől a kapcsolat megromlik. Arra vagyok kíváncsi, ha valaki járt hasonló cipőben, hogy ez az érzés el fog-e múlni, vagy örökre bánni fogom? Mert ha örökre bánnám, lehet, hogy megérne még pár kör megbeszélést. Nem tudom :(
2022. máj. 26. 03:36
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
25%
Aterzem a problémádat kérdező. Nekem szerencsém volt. 30-askent kerültünk össze a férjemmel. Lett egy kisfiunk. Én szerettem volna még egy kislányt. Nem voltunk jó anyagi helyzetben de sok babaruhat és egyebeket kaptam, amiket elfogadtam. Meg használt/turi/ is szereztünk be dolgokat. Nekem sikerült belelkesiteni a férjemet. A fiamnak meg jobbat nem is tehettem volna mint, hogy lett egy tesója. Próbáld meg megbeszelni vele, meg hogy te nagyon szeretnéd. Ja, a 2. gyerek meg tényleg nem kell, hogy sokba kerüljön. Orokolheti a babakocsit, kisagyat stb. Drukkolok neked.
2022. máj. 27. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%

9-es, ha az én férjem kb havonta nyaggatna a gyerektémával, mikor megállapodtunk, hogy egy lesz, kettő lesz, nem lesz, csak mert ő meggondolta magát, elég hamar beadnám a válást.


Miért? Mert innentől kezdve nem egyeznek a célok.

2022. máj. 29. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!