Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ez teljesen normális viselkedé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez teljesen normális viselkedés egy 40 éves nőtől?

Figyelt kérdés

Van a munkahelyemen egy helyes 40es nő, akit bírok és helyesnek is találok. Egy ideje együtt dolgozunk, de csak nemrég óta kerültünk közelebb. Mostanára gyakran piszkáljuk egymást, de főleg mások előtt. Nemrég azt vettem észre, hogy mintha hozzám akart volna érni, de mégis meggondolta magát. Azóta volt, hogy a könyökével piszkált, aztán a vállamat is megfogta. Én valamivel fiatalabb vagyok nála és szintén foglalt. Nem tudom hová tenni a dolgot, mert nekem alapból fura, ha valaki megfog, hozzámér. Még haveroktól is fura. Én sem szeretek senkit sem "fogdosni", csak a közeli családtagokat engedem ilyen "közelre".


Ez lehet teljesen normális, baráti közeledés részéről? Ti viselkedtek így kollégákkal 40es hölgyek?


2022. máj. 26. 23:59
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
77%
Nőknél a másik kezének megérintese tipikus flört. Ez nem kézfogás. Tuti akar valamit.
2022. máj. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Flörtöl, de ennél nem több. Persze néha több lesz ha a tuzzel játszik valaki. Csak vigyázzatok meg ne egessetek magatokat
2022. jún. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
24%

Én a helyedben megadnám neki a számomat, (privátban megírom) és én kiderítem helyetted, mire lehet vele jutni!

Már csak nem fogod magad blamálni, vagy kiírni egy buta kérdést a gyakorira? Még azt hihetik hogy balfax vagy! :)

2022. jún. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Vannak olyan emberek, akik szeretik megérinteni azt, akivel beszélgetnek, meg vannak, akik rosszul vannak, ha a másik tőle 1 méteres távolságon belül helyezkedik el. Ő az első csoportba tartozik.

De mivel a három megadott lehetőség közül kettő is azt jelenti, hogy akar téged, egyértelmű hogy TE akarsz tőle valamit, és most visszaigazolást vársz. Így hát hallgass a #10-es incelre (aki maximum az áramot vezette, mikor intim helyzetbe került egy konnektorral, ha már nővel nem sikerült neki).

2022. jún. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Figyeld meg, másokkal is ezt csinálja-e?

Mert vannak olyan tipusú emberek, akik egyszerűenilyenek, hogy megérintenek másokat beszéd közben, ők ilyen lelkes, temperamentumosabb tipusok, de nem jelenti azt, hogy akarnának is bármit.

Viszont ha másokkal tartózkodóbb, akkor valószínű, fel akarja hívni magára a figyelmed.Beszélgess vele kicsit, majd ugyis kiderül.

2022. jún. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Az első hozzászólásodban megválaszoltad a kérdésed.


Figyeld meg, hogy másokat is "fogdos"-e. Ha nem, neked szól az üzenet, ha nem is tudatosan. Szerintem nem szoktuk csak úgy a kollégáinkat "fogdosni", akkor sem, ha jó a viszony.

2022. júl. 5. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
73%

Hát, ez a fogdosás... Nem mindegy hogy a szerszámodra markol rá vagy a könyökével megbök. Aztán ha van is benne vonzalom feléd, nem biztos, hogy tényleges cselekedetté váltaná. Lehet az is, hogy csak füröszti magát hódítói sikerekben, szórakoztatja hogy zavarba tud hozni.


Május óta csinálja? Másokkal is ilyen érintkezős? És te megraknád, vagy csak álmodozol?

2022. júl. 5. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
17-es vagyok. Még az jutott eszembe, hogy panaszkodik e a párkapcsolatára. Ha szokott, akkor hajrá. Ha nem beszél róla, tereld rá a témát...
2022. júl. 5. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
39%
Ez de égő hogy fiatal munkahelyi foglalt kollegaval kezd. Szánalom.
2022. júl. 5. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!