Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Válni kéne de nem bírom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válni kéne de nem bírom?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 23 éves nő vagyok aki sajnos mostmár tudom, hogy egy oltári nagyot hibázott. 20évesen össze jöttem egy férfivel aki mostmár a férjem és van egy 1 éves gyermekünk. Nekem előtte nem volt senkim (semmilyen téren). És mostmár nagyon bánom mert szülés óta kiszerettem belőle :( Úgy értem nagyon szeretem mint embert sose bántanám meg szándékosan de egyszerűen nem tudok vele pl lefeküdni mert undorodom attól a gondolattól, hogy hozzá érjek. Szóval igen nem élünk nemi életet meg testi közelséget se. Ő még mindig szeret szerelemmel még így is és megakarja oldani a problémát de én már nem :( Úgy értem ha vele is maradnék életem végéig bánnám, hogy nem voltam mással :( és tudom most egy r*bancnak néztek de nem vagyok az egyszerűen csak hülye voltam és nem gondoltam át. Ő nagyon szeretett volna gyereket (30éves) én még nem de szültem az ő kedvéért ( tudom ne is mondj semmit) de születése óta a kicsi a mindenem imádom és 1percre se bántam meg őt. És nekem fontos a család a férjem is fontos a boldogsága is épp ezért mondtam a válást mert legalább így hátha talál valaki olyat aki minden téren szereti. Ha elválunk mérhetetlenül szomorú lesz és nem bírnám elviselni, hogy szomorú főleg, hogy én okoznék neki csalódást de ha vele maradok akkor tropára megyek a gondolataimmal mert én nem vagyok az a megcsalósdi. Mit tegyek? Ti mit látnátok helyesnek? Nem akarom a gyermeket az apjától se szét választani. Esküszöm már a halálba kergetnek a gondoltaim. (Az, hogy az apjának adom a gyereket én meg élem az életem nem opció ugyanis nem tudnám ezt megtenni) Tudom, hogy sok negatívat írnátok de kérlek kulturáltan és inkább megoldást írjatok így is nagyon rosszul érzem magam :(

2022. dec. 23. 15:20
1 2 3 4 5 6
 21/52 anonim ***** válasza:
64%

13 több faszi kép le a gyerek és az asszony mellől, mint nő!

18 ez is brmsg.

Vallj el, a gyereknek az se jó, ha az anyja nem boldog.

2022. dec. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/52 anonim ***** válasza:
9%
21. Akkor miért van, hogy a válásokat többnyire a nők kezdeményezik?
2022. dec. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/52 anonim ***** válasza:
83%
22 - Az, hogy valaki beadja a valópert, épphogy egy racionális döntés, nem pedig érzelmi, a legtöbb esetben legalábbis mindenképp.
2022. dec. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/52 anonim ***** válasza:
21%
Csak szólok senkinek nem kellesz már, mert senki nem fogja a nyakamba venni más gyerekét. Szépen elcseszted az életedet. A férjed meg simán talál magának más nőt. Ennyi
2022. dec. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/52 anonim ***** válasza:
74%

24 - "mert senki nem fogja a nyakamba venni más gyerekét."

Ha valaki összejön a kérdezővel, az nem a te nyakadba veszi a gyerekét, ugye tudod? :D

2022. dec. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/52 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem kicsit túlparázod. A házasságok többsége válással végződik. Ha pedig így van, akkor nem mindegy, hogy mikor és hogyan történik a válás. Ebből a szempontból a lehető legjobb helyzetben vagy. Még nem mérgesedett el a viszony, meg tudnátok beszélni normálisan a gyermekelhelyezést, hogy mindenkinek jó legyen. A gyerek még kicsi, most viselné meg a legkevésbé. Azokra az incelekre meg ne hallgasd, akik szerint a kutyának se kellenél gyerekkel. Ők nem igazán járnak a valóságban. Egy kisgyerekkel egy fiatal, csinos nő akkor talál párt, amikor akar.(Tudom, te most nem akarsz, de majd később változhat.) Ha viszont még évekig húzod az időt, a vége úgyis válás lesz, csak sokkal rosszabbul jársz, te is, a gyerek is, a férjed is. Ezen gondolkodj el.
2022. dec. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/52 anonim ***** válasza:
65%
23. Inkább nagyon sokszor pont az az eset áll fent, mint a kérdező esetében is, hogy elmúltak az érzelmek, vagy pont hogy más iránt lobbantak fel.
2022. dec. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/52 anonim ***** válasza:
7%
#25 átírta a telefonom.... De attól még ez így van, senki nem fogja a nyakába venni más gyerekét..... Maradjunk annyiban. Szépen elbszta az életét így ennyi idősen .....
2022. dec. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/52 anonim ***** válasza:
67%

27 - Ez a hozzászólásod úgy hülyeség, ahogy van.

Egyrészt az, hogy megszűnnek az érzések, nem azt jelenti, hogy villámcsapásra megszűnik a másik emberrel kapcsolatos minden viszony, hanem azt, hogy a szerelem nem működik tovább. Ettől függetlenül az ember szereti a másikat, de nem szerelemmel, nem olyan módon, ahogyan azt egy párkapcsolat / házasság igényli.


Egyébként épp ezt írja le a kérdező is, és tényleg természetfeletti kategória, hogy te mennyire nem látsz át érzelmi szituációkat. Ebben az esetben nem elválni az irracionális döntés, kérdező is azt írja, hogy azért nem teszi, mert szereti a férjét, nem akarja megbántani.


Külön abszurd, hogy a korábbi hozzászólásodban még azért cseszted le őt, mert szerinted az érzései vezérlik ahelyett, hogy racionális döntést hozna, most pedig azt írod, hogy a válás lenne az érzelmi döntés (hiszen szerinted ezért indítják el a nők a válást, ez a helyzet áll fenn, "mint a kérdező esetében is")

2022. dec. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/52 anonim ***** válasza:
89%

28 - Én nem látom úgy, hogy elb...ta volna az életét. Ez egy jó szűrő lesz: azok a férfiak, akik nem akarnak gyerekes nővel összejönni, rögtön kiesnek.

Azt állítani, hogy "senki nem fogja a nyakába venni más gyerekét" és hogy "senkinek nem kellesz már" teljesen logikátlan. A személyes ismeretségemből is van olyan nő, aki talált párt annak ellenére, hogy két gyereke van, sőt, olyan férfit is ismerek, akinek gyereknemzés után lett jól működő párkapcsolata annak ellenére, hogy a gyerek az idő 50%-ában nála van.

2022. dec. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!