Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Válni kéne de nem bírom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válni kéne de nem bírom?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 23 éves nő vagyok aki sajnos mostmár tudom, hogy egy oltári nagyot hibázott. 20évesen össze jöttem egy férfivel aki mostmár a férjem és van egy 1 éves gyermekünk. Nekem előtte nem volt senkim (semmilyen téren). És mostmár nagyon bánom mert szülés óta kiszerettem belőle :( Úgy értem nagyon szeretem mint embert sose bántanám meg szándékosan de egyszerűen nem tudok vele pl lefeküdni mert undorodom attól a gondolattól, hogy hozzá érjek. Szóval igen nem élünk nemi életet meg testi közelséget se. Ő még mindig szeret szerelemmel még így is és megakarja oldani a problémát de én már nem :( Úgy értem ha vele is maradnék életem végéig bánnám, hogy nem voltam mással :( és tudom most egy r*bancnak néztek de nem vagyok az egyszerűen csak hülye voltam és nem gondoltam át. Ő nagyon szeretett volna gyereket (30éves) én még nem de szültem az ő kedvéért ( tudom ne is mondj semmit) de születése óta a kicsi a mindenem imádom és 1percre se bántam meg őt. És nekem fontos a család a férjem is fontos a boldogsága is épp ezért mondtam a válást mert legalább így hátha talál valaki olyat aki minden téren szereti. Ha elválunk mérhetetlenül szomorú lesz és nem bírnám elviselni, hogy szomorú főleg, hogy én okoznék neki csalódást de ha vele maradok akkor tropára megyek a gondolataimmal mert én nem vagyok az a megcsalósdi. Mit tegyek? Ti mit látnátok helyesnek? Nem akarom a gyermeket az apjától se szét választani. Esküszöm már a halálba kergetnek a gondoltaim. (Az, hogy az apjának adom a gyereket én meg élem az életem nem opció ugyanis nem tudnám ezt megtenni) Tudom, hogy sok negatívat írnátok de kérlek kulturáltan és inkább megoldást írjatok így is nagyon rosszul érzem magam :(

2022. dec. 23. 15:20
1 2 3 4 5 6
 41/52 anonim ***** válasza:
40-es Ezt kinek írtad és miért?
2023. febr. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/52 A kérdező kommentje:
Mert lennek ribi azert mert nem akarok senkivel kapcsolatot? 😆
2023. febr. 14. 15:39
 43/52 anonim ***** válasza:
16%
Pont ellenkezőleg, már pontosan csináltad azért vagy egy nagy Ribi. Haha megérdemled a sorsodat.
2023. febr. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/52 A kérdező kommentje:
Te hulye vagy :D
2023. febr. 14. 15:51
 45/52 A kérdező kommentje:
Ja es azert mert az eletbe tesz az ember rossz donteseket attol meg nem gyerekes!!!
2023. febr. 14. 15:51
 46/52 anonim ***** válasza:
16%
Dehogy nem. Még nem tudod te mi az élet értelme. Tojás van a v....ba
2023. febr. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/52 A kérdező kommentje:
De képzeld tudom es nem csak ugy hopp szultem egy gyereket. Csak szules utan depresszios lettem es annyira megfordult bennem minden hogy mar teljesen mashogy gondolok mindent.
2023. febr. 14. 16:00
 48/52 A kérdező kommentje:
Tudod milyen rossz, hogy azzal akivel megoregedtel volna hirtelen undorodni kezdessz tole es minden zavar?? Hogy semmi jot nem tudsz atelni? Hogy tudod hogy boldognak kene legyel de nem tudsz? Hogy szarul erzed magad mert vele kell legyel de nem mered elhagyni hogy neki ne legyen rossz? Ez az elet erteme? Nem. Ha valami rossz valtoztatni kell. Igen hulye es felelotlen voltam! De attol meg nem gyerekes vagyok!
2023. febr. 14. 16:02
 49/52 anonim ***** válasza:
Álomba élsz
2023. febr. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/52 A kérdező kommentje:

Miert kerlek ezt fejsd ki.

Miert elek alomba mikor pont hogy utalom ezt az eletet es nem akarok tobbet kapcsolatot? Nem kell egyszeruen tul sok nekem es nem akarok senkihez se kotodni a gyereken kivul

2023. febr. 14. 16:35
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!