Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Érzed néha feleségként,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érzed néha feleségként, anyaként, hogy egyszerűen fogd magad is kilépj az életedből?

Figyelt kérdés

14 éve vagyunk együtt. 8 éve házasok. Van két 7 év alatti örökmozgóm. A férjem jól keres. A gyerekek átlagban tekintva normálisak. Sikerült egy éve a saját ház projektet is megvalósítanunk. Nincsenek anyagi problémáink.

El sem tudnám képzelni, hogy valóban megtegyem. A gyerekeimet imádom. A féjem a legjobb barátom. Nem akarom az életem nélkülük élni.

Mégis mostanában olyan sokszor eszembe jut, milyen lenne teljesen egyedül. Ha lenne tényleges szabadségom, ha nem kellene állandóan számolnom az órákat, mikor kell ide meg oda mennem. Ha csak saját magamért kellene felelősséget vállalnom. Ha újra randizhatnék mással, ha kicsit élvezhetném, hogy körberajonganak a férfiak.

35 éves vagyok. Hamar találtunk egymásra. Itthonról dolgozom.


Más anyáknak is eszébe jutnak hasonló gondolatok? Vagy keressek fel vkit? XD XD XD



2023. jan. 16. 10:42
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem mindenkinek van ilyen az èletében.

Saját tapasztalatból mondom, hogy ugyan sosem házasságból, családból vàgytam a szabadságra és a körberajongásra, hanem rossz kapcsolatból. Ki is léptem, ami jó döntés volt, de azt megtanultam, hogy a “randizgatás, pasik közül válogatni, körberajonganak”-egy illúzió.

Elméletben persze lehetne ez is. De mindig azt tapasztaltam, hogy ócska a felhozatal, sz@rok közül melyet válasszam, körülrajongás-maximum egy szexért, ami szintén sz@r. Jól hangzik a változatosság, de a magyar nők örüljenek, ha találnak egy normálisat, olyan pocsék a kínálat.

A férjed azon kívül, hogy a barátod, a szerelmed is? Randiztok? Romantikáztok? Töltötök kettesben időt? Lehet, hogy elég lenne, ha ő körberajongana.

Nem azt mondom, hogy mindenki érje be azzal, ami van, csak hogy legyen valami. De hogyha jó életed van és szereted a férjed, akkor lehet, előbb meg kellene próbálni oda változatosságot vinni.

Sajnos a szingli életben rengeteg csalódás, bosszúság várna és frusztrált lennél, hogy mi ez a sok selejt.

2023. jan. 16. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
100%

Neked az a bajod, hogy belefásultál az állandó mókuskerékbe, nem érnek új impulzusok. Ha vannak nagyszülők és vállalják a gyerekeket akkor érdemes lenne újra randizni a férjeddel. Esetleg hosszú hétvége kettesben valahol. Mintha most ismerkedtetek volna meg.

Az természetes hogy ha mindig ugyanaz történik az ember életében (szürke, unalmas hétköznapok), akkor előbb vagy utóbb belefásul. Ezen kellene változtatni. Fel kellene dobni a férjeddel közös életedet.

Nem az a megoldás hogy lecseréled (bár akinek nagyon rossz a házassága, ott érthető a válás).

Arról nem írtál, hogy a férjed meg van elégedve a házasságotokkal? Beszéltetek erről komolyabban?

Őt nem zavarja az állandó mókuskerék?

Ő benne lenne abban hogy változtassatok valamiben?

2023. jan. 16. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
100%

Persze. Mindenkinek vannak szerintem. El kell menni 2 napra egyedül. Apa vigyáz a gyerekekre, te meg kipihened magad! Megengedheted magadnak! Hidd el, ha teljesen egyedül lennél, idővel hiányoznának. Amíg meg nem, addig is csend lenne ;)


Ki kell mozdulni!

2023. jan. 16. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
94%

En ugy vagyok vele pont olyan lenne az életem mint család előtt volt.

Állandoan keresni a nagy őt, hol itt élni lakni, hol ott, hol itt dolgozni, hol ott, hol amott, hol ez a barátom, hol az, hol ezt tanulok hol azt, hol ez a hobbym hol az, hol itt szorakozom, hol ott.


Én ebbe untam bele, és úgy vállaltam gyereket, hogy elegem lett ebből az eletmódból.

2023. jan. 16. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
3%
Én nem tudom, de ez a három XD miért kellett? 😂😂😂😂
2023. jan. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
83%

Ahogy leírtad az életedet, kb mintha én lennék, 1-2 év eltéréssel 😅 Idén leszek 35 éves, 13 éve vagyunk együtt, 9 év házasság, két 8 év alatti gyerek, saját ház, stabil anyagiak. Én is úgy érzem, hogy a legjobb barátom a férjem. Itthonról dolgozom 😅

Szerintem ennyi idő alatt mindenkinek eszébe jut, hogy mi lenne, ha pasizhatna/csajozhatna, újra szingli lenne. Viszont egyetértek az elsővel, szerintem baromira illúzió, hogy úszhatnánk a jó pasikban :D

Nézzünk szembe a tényekkel: akik ennyi idősen szinglik, 90%-ban már elváltak, vagy a "maradék" kategória (tudjuk ez mit jelent). Szóval valószínűleg egy rakás nyomival kellene kínlódni, vagy exfeleséggel, előző házasságból született gyerekekkel. Továbbá, 35 évesen, kétgyerekes anyaként mi se vagyunk a szingli jópasik álma, akkor sem, ha az átlagnál jobban nézünk ki.

Ezzel szemben most van egy normális férjed, aki szeret, és aki a legjobb barátod is, tehát feltételezem, igazi társad (nekem az enyém az). Van két gyönyörű gyereked, biztonságos, nyugodt életet élsz. Ha ez most egy laposabb időszak, rázd fel, ahogy írták, randizzatok, legyenek élmények, szenteljetek kicsit több figyelmet egymásra, a szexre :) Az is jó ötlet, hogy kicsit szakadj ki, én pl tavaly tavasszal elmentem a barátnőmmel egy wellness hétvégére, gyerekek addig apával, tökre feltöltődtem, a végére már hiányoztak, ennyi elég is volt.

Nem kell mindig ilyen robot üzemmódban csinálni a dolgodat, neked is jár egy kis nyugi, néha szakadj ki. Így sokkal jobban látod majd, mikyen szerencsés is vagy :)

2023. jan. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
100%
Engem is az motivál, hogy van egy fix biztos pontom az életemben. Én egész életemben úgy éreztem, hogy egyedül vagyok. Magányos voltam. Voltak barátaim, de számítani nem lehetett rájuk. Volt családom, de ő rájuk sem lehetett számítani. Egyedül éltem egy albérletben a hörcsögömmel. Hol ezzel a pasival kavartam, hol azzal. Ápolónőként így állandóan éjszakáztam, heti 5 napot voltam bent a kórházban, hogy ne kelljen egyedül otthon kuksolnom. Így 28 évesen amikor a férjemmel komolyra fordult a dolog, nem akartam tovább várni. Családot szerettem volna, akikhez minden nap haza jöhetek. Akik szeretnek. Amikor a kislányunk miatt napokig nem alszok, akkor mindig ez jut az eszembe, hogy voltak napok, éjszakák, amikor a fél karomat odaadtam volna azért, amim most van. Ha nagyon kivagyok, akkor a férjem elküld barátnőzni, vásárolgatni egy délután, addig ő vigyáz a gyerekre. Engem ez feltölt annyira, hogy ne fásuljak bele a dolgokba. Neked is erre lenne szükséged.
2023. jan. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
100%

Mintha én írtam volna...

19 éve házasok, 3 gyerek , fiatalon jöttünk össze

2023. jan. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
89%
35 evesen korai meg feladni a boldogsagot…
2023. jan. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
30%
Kitartas. Az elet nem habostorta. Legy eros
2023. jan. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!