Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Érzed néha feleségként,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érzed néha feleségként, anyaként, hogy egyszerűen fogd magad is kilépj az életedből?

Figyelt kérdés

14 éve vagyunk együtt. 8 éve házasok. Van két 7 év alatti örökmozgóm. A férjem jól keres. A gyerekek átlagban tekintva normálisak. Sikerült egy éve a saját ház projektet is megvalósítanunk. Nincsenek anyagi problémáink.

El sem tudnám képzelni, hogy valóban megtegyem. A gyerekeimet imádom. A féjem a legjobb barátom. Nem akarom az életem nélkülük élni.

Mégis mostanában olyan sokszor eszembe jut, milyen lenne teljesen egyedül. Ha lenne tényleges szabadségom, ha nem kellene állandóan számolnom az órákat, mikor kell ide meg oda mennem. Ha csak saját magamért kellene felelősséget vállalnom. Ha újra randizhatnék mással, ha kicsit élvezhetném, hogy körberajonganak a férfiak.

35 éves vagyok. Hamar találtunk egymásra. Itthonról dolgozom.


Más anyáknak is eszébe jutnak hasonló gondolatok? Vagy keressek fel vkit? XD XD XD



2023. jan. 16. 10:42
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
25%
Ott is lehet felnőtt társasozni. Melltartó, bugyi kis alkohol.
2023. jan. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
76%

Nekem is néha eszembe jut ilyen, de nem azert mert rossz lenne minden, hanem inkább amit írt is valaki, higy nagyon kötött minden, nincs szabadság, pl. reggel oviba vinni a gyereket, érte menni, munka, haztartas stb.


Egyébként egy 35 eves siman felveheti a versenyt egy 22 evessel kulsore. Attol fugg milyen az a 22 eves... en 32 vagyok, 26nak szoktak nézni, minden tulzas nelkul, sokkal fiatalabbnak tunok a koromnal. Karomat megneztem, semmi nincs rajta haha...nincs rajtam felesleg, ellenben mennyi 22evesen van.

2023. jan. 16. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
78%
32 éves szexben is jobb, meg fejben is, mint a 22.
2023. jan. 17. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
0%
33-as nyilván fejben jobb, meg szexben is (mármint technika). 32-es most olyat írt, hogy kiválaszt egy csúnya 22 évest és annál szebb lesz. De én ki tudok választani sok olyan 22 évest, akivel fel se veheti e versenyt. Mell, fenék sokkal feszesebb. Miért írják ki mindig a modellügynökségek, hogy max 30 éves korig. Mert addig eladóképes egy nő. Ez tény. Mint ahogy vonzóbb egy 30 éves pasi, mint egy 18. Önbizalom, egzisztencia stb.
2023. jan. 17. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
100%
A nő nem csak egy test, ahogy egy férfi se.
2023. jan. 17. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:
88%

Lancome reklám arca kicsoda? Nem egy 20 eves csajszika, hanem Julia Roberts, 55 éves.

Revlon reklám arca kicsoda? Kate Moss, 49 éves.

Rolex reklám arca Serena Williams, 41 éves. Soroljam még?

Na velük eladható bármi, mert ők valakik. Egy 20 éves modell meg csak egy szép test, amiből rengeteg van, tucat árú.

2023. jan. 17. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
16%
Szerencsétlen kérdező. Én már törölném a kérdést:)
2023. jan. 17. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:
8%
36-os a legkeresettebb energiaitalt (hell) meg bruce willis reklámozza, hát kötve hinném, hogy bármelyik fiatal lefeküdne vele. Julia Roberts, Kate Moss, Serena ezek inkább hírességek, de nőként kb 0 pontot érnek. Hamarabb megdugnám a szomszéd egyetemista lányt. Nem vicc.
2023. jan. 17. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
80%

33 vagyok, NEM feleség és gyerekem sem lesz. Imádom a páromat, de néha elgondolkozok, mennyivel jobb lenne egyedül (egy macskával élni).


Persze ezek olyankor, amikor nehezebb időszakunk van, és a tköm kivan mindennel.

Egyébként dehogyis, rettentően hiányozna a közösen töltött idő, a viccek, a simogatás, ölelés, a szex... minden.

2023. jan. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
76%

34 es rettenetesen buta es egyugyu vagy, es meg hirdeted is.


Nem tudod elkepzelni, hogy mas is lehet a te igazadod kivul, mikozben a hozzaszolasaid alapjan kb. 16 lehetsz 0 elettapasztalattal. Kár rád az idő, elmehetsz.

2023. jan. 18. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!