Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Érzed néha feleségként,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érzed néha feleségként, anyaként, hogy egyszerűen fogd magad is kilépj az életedből?

Figyelt kérdés

14 éve vagyunk együtt. 8 éve házasok. Van két 7 év alatti örökmozgóm. A férjem jól keres. A gyerekek átlagban tekintva normálisak. Sikerült egy éve a saját ház projektet is megvalósítanunk. Nincsenek anyagi problémáink.

El sem tudnám képzelni, hogy valóban megtegyem. A gyerekeimet imádom. A féjem a legjobb barátom. Nem akarom az életem nélkülük élni.

Mégis mostanában olyan sokszor eszembe jut, milyen lenne teljesen egyedül. Ha lenne tényleges szabadségom, ha nem kellene állandóan számolnom az órákat, mikor kell ide meg oda mennem. Ha csak saját magamért kellene felelősséget vállalnom. Ha újra randizhatnék mással, ha kicsit élvezhetném, hogy körberajonganak a férfiak.

35 éves vagyok. Hamar találtunk egymásra. Itthonról dolgozom.


Más anyáknak is eszébe jutnak hasonló gondolatok? Vagy keressek fel vkit? XD XD XD



2023. jan. 16. 10:42
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
0%
1-esnek igaza van. De én férfiként írom, hogy olyan leélt nők vannak a 35-ös korosztályban, hogy én a mai napig max 25 évessel jövök össze. Mindegyik behízott, szült már meg narancsbőrös. Hát én maradok a friss húsnál. Egy BME-s mérnök diploma, meg napi edzéssel meg nem mondanád, h 35 vagyok. A 20-25 éves csajok meg majdhogynem tapadnak rám. Na nem mindenki. Persze ehhez kell az anyagi jólét is, amit megteremtettem, nem vagyok naív. Szóval örülj, hogy van egy boldog párkapcsolatod. A 35 éves korosztály mind férfiben, mind nőben egy behízott, igénytelen emberek többsége. Aki meg körülrajongana, az csak üríteni akarna. Mindegy neki, h kibe.
2023. jan. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
100%
Kifinomult tanács:)
2023. jan. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
85%

"Mindegyik behízott, szült már meg narancsbőrös"


A narancsbőrnek köze nincs a korhoz, se a testalkathoz, te diplomás.

Ennyit nem tudni felnőtt férfi létedre.

2023. jan. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
0%
Azért az 1-es hogy föl lett pontozva, a 11-est meg lepontozták. Fáj az igazság vénlányok? Azt hiszitek, csak a férfiak selejtek 35 évesen? Ti is öregedtek. Nézzétek meg a bőrt a felkarotokon. Ott kezd öregedni először. Vagy a melletek üres tejeszacskó. És most ha ezt is lepontozzátok, akkor magatokat járatjátok le.
2023. jan. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:
6%
13as akkor azért az 1-esnek is szólj már be ezért: sz@rok közül melyet válasszam, körülrajongás-maximum egy szexért, ami szintén sz@r. Jól hangzik a változatosság, de a magyar nők örüljenek, ha találnak egy normálisat, olyan pocsék a kínálat. - miért, kipróbáltál 100 35 éves pasit, hogy ezt ki mered jelenteni? Mert belefutottál 2-3 gyorstüzelőbe, akkor már a maradék is szar? Szánalmas feministák vagytok.
2023. jan. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:
84%
11# Az a baj, hogy nem önmagadért szeretnek a 20-25éves csajok, hanem a pénztárcádat szeretik meg ami ezzel jár. De ha neked ez igy jó, hát legyen :-) Csak a kor haladtával egyre jobban ki kell nyitnod majd a pénztárcádat ;-)
2023. jan. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
26%
16-os nem mondanám, hogy a pénztárcám, talán inkább az életvitelem. Nagy lakás, autó. Modern otthon. Mert úgy külön nem költök rájuk, főzök nekik néha, de azt amúgy is szeretek. Filmezünk, jacuzzi. De ez mind otthon van. Néha egy kisebb kiruccanás Dunakanyar ilyesmi. Pedig nincs nagy dákóm. Meg azért figyelek a sportra is.
2023. jan. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
93%

Igen, ez vicces, hogy azt hiszi, nem a pénz miatt tapadnak rá a 20-25 éves csajok 😅 persze élvezni az életet így is lehet, de szerintem ez valahol szomorú is, ha az ember senkinek nem kell önmagáért.

Amúgy én pl. 35 éves nőként írtam a válaszomban, hogy a realitás az, hogy nézhetünk ki jobban a korunkhoz képest, az a kevés jópasi, amelyik van a mi korosztályunkban, nem egy 35 éves kétgyerekes egyedülálló anyuka után fog futkározni, helyette inkább azt csinálja, amit a 11-es. Amelyik meg normális még belső tulajdonságok terén is, az úgyis foglalt, nem véletlenül. Én pl. nem vagyok se narancsbőrös, se "behízott", a genetikának hála, még a melleim se lettek üres tejeszacskók, és csíkjaim sincsenek, ennek ellenére mondjuk nem áltatom magam azzal, hogy külsőre felvehetem a versenyt egy 22 évessel, mert nyilván nem. Nem mintha akarnám, nekem pl nem kéne olyan pasi, akinek a nő addig ér valamit, amíg fiatal. Se most, se 22 évesen nem kellett volna. Szerencsére azért egy házasság jóval többről szól ennél.

2023. jan. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
44%

Keress olyan munkát, hogy ne otthonról dolgozz. Ez nagyon kényelmes, de nincs meg az a plussz, amiért jó bejárni valahova. Ártatlan flörtök, van kedved kiöltözni, vannak céges bulik, ahol kicsit kilépsz az anya/feleség szerepből és csak nő tudsz lenni. Lesznek új barátok, haverok. Néha eljátszhatod a szinglit egy kávézással, munkaebéddel.

Szerintem neked is jót tenne.

N

2023. jan. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
17%
18-as ebben igazad van, hogy egy házasság többről szól ennél. De akkor a kérdező miért akar kilépni belőle? Nyilván, ha együtt lennék egy nővel már tizen éve, akkor rá se néznék a 20on évesekre. De mivel a kérdező fejében megfordult a pasizás, így férfiként leírtam az ellenoldalt. Bár annyi nyomi pasi van mostanság, hogy mindegy nekik, csak p*ncihoz jussanak. De adtam neked egy zöldet ezért a mondatodért: nem áltatom magam azzal, hogy külsőre felvehetem a versenyt egy 22 évessel, mert nyilván nem.
2023. jan. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!