Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Érzed néha feleségként,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érzed néha feleségként, anyaként, hogy egyszerűen fogd magad is kilépj az életedből?

Figyelt kérdés

14 éve vagyunk együtt. 8 éve házasok. Van két 7 év alatti örökmozgóm. A férjem jól keres. A gyerekek átlagban tekintva normálisak. Sikerült egy éve a saját ház projektet is megvalósítanunk. Nincsenek anyagi problémáink.

El sem tudnám képzelni, hogy valóban megtegyem. A gyerekeimet imádom. A féjem a legjobb barátom. Nem akarom az életem nélkülük élni.

Mégis mostanában olyan sokszor eszembe jut, milyen lenne teljesen egyedül. Ha lenne tényleges szabadségom, ha nem kellene állandóan számolnom az órákat, mikor kell ide meg oda mennem. Ha csak saját magamért kellene felelősséget vállalnom. Ha újra randizhatnék mással, ha kicsit élvezhetném, hogy körberajonganak a férfiak.

35 éves vagyok. Hamar találtunk egymásra. Itthonról dolgozom.


Más anyáknak is eszébe jutnak hasonló gondolatok? Vagy keressek fel vkit? XD XD XD



2023. jan. 16. 10:42
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
13%
34es vagyok. Ha más is lehetne az én igzamon kívül, akkor az 1-es és a 34-es választ ugyanannyi százalékot kapott volna. De ez egy feminista oldal, itt mindig csak a nők ártatlanok. Meg ők a szépek még 60 évesen is. Ugyanmár, ébredj már föl 40-es. Shakirát épp most cserélték le egy fiatalabb húsra. Mit vered itt a nyálad? 28 éves korig vonzó egy nő, még Shakira is.
2023. jan. 19. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:
88%

Ó igen. Néha bizony betelik az a bizonyos hócipő és akkor ideje lazítani.

A két barátnőmmel elmegyünk ilyenkor valahova egy hétvégére kiereszteni a gőzt, amikor semmi nem számít, csak mi! Megihatunk valamit nyugodtan, nem kell időpontra menni sehova (max egy masszázsra), este kicsit lazulhatunk, szétcsúszhatunk, bulizhatunk egyet akár. Nekem a pasizás nem hiányzik, de egy ilyen hétvége felelősségek nélkül néha annnnnnnnyira jól tud esni.

2023. jan. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
0%
42es ilyenkor belefér nektek a flört?
2023. jan. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:
89%
Nem. Nem flörtölgetni és pasizni megyünk, hanem kikapcsolódni, avagy "magunkkal foglalkozni". Együtt vagyunk, kipanaszkodjuk magunkat, iszogatunk, bulizunk és csak élünk a mának. A fenének sem hiányzik oda pasi. :D
2023. jan. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:
76%
Ajanlom a Sziv hidjai cimu filmet mindenkinek.
2023. jan. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!