Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Érzed néha feleségként,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érzed néha feleségként, anyaként, hogy egyszerűen fogd magad is kilépj az életedből?

Figyelt kérdés

14 éve vagyunk együtt. 8 éve házasok. Van két 7 év alatti örökmozgóm. A férjem jól keres. A gyerekek átlagban tekintva normálisak. Sikerült egy éve a saját ház projektet is megvalósítanunk. Nincsenek anyagi problémáink.

El sem tudnám képzelni, hogy valóban megtegyem. A gyerekeimet imádom. A féjem a legjobb barátom. Nem akarom az életem nélkülük élni.

Mégis mostanában olyan sokszor eszembe jut, milyen lenne teljesen egyedül. Ha lenne tényleges szabadségom, ha nem kellene állandóan számolnom az órákat, mikor kell ide meg oda mennem. Ha csak saját magamért kellene felelősséget vállalnom. Ha újra randizhatnék mással, ha kicsit élvezhetném, hogy körberajonganak a férfiak.

35 éves vagyok. Hamar találtunk egymásra. Itthonról dolgozom.


Más anyáknak is eszébe jutnak hasonló gondolatok? Vagy keressek fel vkit? XD XD XD



2023. jan. 16. 10:42
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
100%
#21 nem megcsalásra gondoltam.
2023. jan. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
100%

20: szerintem nem akar ő kilépni, csak régóta tart a házassága, elgondolkodik néha azon, hogy vajon mi lenne, ha a régi életét élhetné, mert bármennyire is szerejük a férjünket, a gyerekeket, néha bazi fárasztó ez, és utólag visszanézve csábítóan gondtalanok voltak azok a fiatal szingli napok :D

Azt próbáltam neki mondani, hogy igazából ez elég csalóka, nem élhetné ugyanazt az életet. 10+ évvel idősebb, mint mikor utoljára szingli volt, plusz ott a két gyerek. Se a felhozatal nem olyan, mint amire emlékszik, se ő maga. Ezért illúzió. És baromi hamar hiányozna a most uncsinak érzett, egyébként jó élete.

2023. jan. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
64%
23 ez így teljesen korrekt. Ebben megegyezünk. Talán a fiatalságát kívánja vissza a kérdező, de ebben a korban már nem lenne az. Bocs a támadásokért. Már vagy 3 napja nem szexeltem, ilyenkor kicsit feszültebb vagyok :D 20as voltam.
2023. jan. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
16%

Barátnőm megkapott egy külföldi továbbképzést. 4 hónapig férj és gyerekmentesen élhetett Németországban. Nagyon várta, hogy végre nincs uzsonna gyártás, zokni párosítás. 1 hónap után már annyira hiányzott az "uncsi" család, hogy kérvényezte az út rövidítését. Persze nem kapta meg. A 4.hónapot végig sírta.

Azóta nem panaszkodik.

2023. jan. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
25-ös és pasizhatott is?
2023. jan. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
69%
Ha akart volna biztos nem derül ki. De nem pasizott.
2023. jan. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
49%
Na mondjuk 4 hónapot el sem vállalnék, van annyi önismeretem, hogy tudjam, hogy kb egy hétig tudnám élvezni. Valahol 2-3 hétnél lenne a lélektani határom kicsi gyerekek mellett. Nagyon max.
2023. jan. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
81%

Az, hogy kimozdulsz otthonrol es lightosan flortolsz, azert a legtobb hazassagba belefer.

Elmesz meginni valamit egy baratnoddel es ramosolyogsz a pincerre - a te esetedben mar ez is mogmozditana valamit.

Szerintem is keress lehetoseget arra, hogy ne csak otthonrol dolgozz, jarj el neha estenkent, ilyesmi! Kulonben vegleg belefasulsz.

2023. jan. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
89%
Nem jártok baráti társaságba?
2023. jan. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
100%
Baráti társaság nem olyan. Kell a külön élet is.
2023. jan. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!