Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Aki férfiként gyereket vállal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki férfiként gyereket vállal, az hogy tudja elfogadni, hogy potenciálisan nulla lessz a szexuális élte?

Figyelt kérdés

Persze van sok ellenpélda is, de azért elég gyakori, még akkor is ha amúgy a párod szeret, hogy nem lessz se ideje, se kedve a szexhez.

Persze pár hónapra félre kell tenni, azt el is fogadnám. Meg nem is arról van szó hogy, mittomén 3 alkalommal szeretnék egy héten, de csak egy jön össze. Ezt teljesen megértem, és elfogadom, ha így lenne. De az számomra horrorisztikus, mikor egy feleség bejelenti hogy őt többet semennyire nem érdekli a szex. És akkor a hátralévő életemet, élhetem szex nélkül, vagy lehet én a szemétláda, amiért a szex miatt válok el. A gyerekkel szemben persze az is, azt megértem, nem kell mondani.



#Gyerek utáni szex #Feleség nem akar szexelni #Gyerekvállalás utáni szex
2023. jún. 1. 16:44
1 2 3 4 5 6 7
 11/70 anonim ***** válasza:
67%

Baráti körben ismerek ilyet. A gyerek születése után gyakorlatilag ki lett b@szva, aztán el is váltak. A nő azóta is egyedül él, a gyerek már felnőtt, kirepült. A srác megnősült, újabb gyerek nem lett.

N

2023. jún. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/70 A kérdező kommentje:
8. Előre párázok.
2023. jún. 1. 17:44
 13/70 anonim ***** válasza:
79%
Kérdező, akkor gondold át, hogy te egyáltalán akarsz-e gyereket, ha már előre ilyen dolgok miatt szorongsz. Nem lehet, hogy valójában a gyereket nem akarod?
2023. jún. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/70 anonim ***** válasza:
82%
#13 Tekintve, hogy gyereket vállalni életed egyik legnagyobb - ha nem legnagyobb - döntése, teljesen természetes, hogy időről időre különféle aggodalmak vannak vele kapcsolatban még akkor is, ha amúgy biztosnak érzed magad a dolgodban.
2023. jún. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/70 anonim ***** válasza:
100%

Viszont kérdező, amellett, hogy egyáltalán nem ez a tipikus, gyerek nélkül is alakulhat úgy, hogy életed hátralevő részében az aktuális pároddal nem lesz több szex.

A váláshoz pedig nem kell külön indoklás - ha te bármi okból nem kívánod folytatni a házasságot, akkor jogod van elválni. Akár a szex hiánya miatt is. (habár ez a gyakorlatban általában nem úgy néz ki, hogy szakítok/válok, mert nincs szex, hanem úgy, hogy a szex hiánya egyre inkább megmérgezi a kapcsolat egészét is, és végül azért van szakítás/válás, mert tönkrement a kapcsolat)

2023. jún. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/70 anonim ***** válasza:
89%

"elég gyakori, még akkor is ha amúgy a párod szeret, hogy nem lessz se ideje, se kedve a szexhez."


Igazából ha anyukának nincs ideje a gyerek miatt, akkor apukának honnan van?

Neki nem kellene kivennie a részét a gyerekből? :D

Nem is értem így anyukának hogyan nincs kedve..

2023. jún. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/70 A kérdező kommentje:
16. Onnan hogy sok pasinak akkor is feláll, hogyha fáradt? Nem minden ember működik ám úgy, hogy ha fáradt, akkor nem megy. Tipikusan férfiaknak, akkor is feláll 2-3 nap után, ha amúgy fáradtak. Nem tudom miét akarjátok egyébként mindenáron a férfiakra tolni az egészet. Egyébként most is én csinálom a háztartás nagy részét, de mindegy is. Mindig lesz valami replikád, hogy miért mégis a férfi a hibás. Hiába magyarázom.
2023. jún. 1. 18:17
 18/70 anonim ***** válasza:
79%
És ha feláll, akkor mi van?
2023. jún. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/70 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk nincs gyerekünk, mègsem szexelünk millió ève:)
2023. jún. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/70 anonim ***** válasza:
100%

Ez egyike azoknak a dolgoknak, amik jelentős részben a férfin múlnak - ők maguk bsszák el a szexet maguknak is, meg a feleségüknek is.

Az olyan házastársak között nagyobb az esély az egészséges szexuális életre, ahol 1, a férfi nem tol jóformán minden felelősséget és munkát a nőre (ami pedig általános)

2, nem erőlteti a szexet közvetlenül a szülés után, mert ezzel hosszú időre kellemetlen tudattársításai lesznek a nőnek a szexszel kapcsolatban (ilyenkor igenis az anya az első, ez van, az ő szervezete és hormonai vannak teljesen felborulva) 3, nem éreztetik, a feleségükkel hogy rondák.


Ennyi. Ha a gyerek születéséig volt libidója a nőnek, akkor kb 100% hogy visszatérne utána is normál körülmények között. Egy önző parazita viszont abszolút megöli nem csak a vágyat, hanem az ember lelkét is. Szóval ha szexet akarnak a férfiak, akkor ne tegyék ki a fent említett horroroknak a nőket. Kell egy kis empátia, türelem és hajlandóság, hogy kivegyétek a részeteket a munkából. Az nem fog menni hogy "hát te vagy az anya, szóval a természet úgy rendezte hogy te viseld 0-24 a gyerek gondját... és te vagy a nő, szóval a te dolgod rólam is gondoskodni... szoptass, pelenkázz, kelj fel éjszaka 60szor,ha sír a gyerek, főzz, moss, takarítás, és legyél nagyon hálás azért hogy én egyáltalán járok dolgozni, és hozom haza a pénzt, stb.. ja és dugni akarok!!!"

2023. jún. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!