Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Aki férfiként gyereket vállal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki férfiként gyereket vállal, az hogy tudja elfogadni, hogy potenciálisan nulla lessz a szexuális élte?

Figyelt kérdés

Persze van sok ellenpélda is, de azért elég gyakori, még akkor is ha amúgy a párod szeret, hogy nem lessz se ideje, se kedve a szexhez.

Persze pár hónapra félre kell tenni, azt el is fogadnám. Meg nem is arról van szó hogy, mittomén 3 alkalommal szeretnék egy héten, de csak egy jön össze. Ezt teljesen megértem, és elfogadom, ha így lenne. De az számomra horrorisztikus, mikor egy feleség bejelenti hogy őt többet semennyire nem érdekli a szex. És akkor a hátralévő életemet, élhetem szex nélkül, vagy lehet én a szemétláda, amiért a szex miatt válok el. A gyerekkel szemben persze az is, azt megértem, nem kell mondani.



#Gyerek utáni szex #Feleség nem akar szexelni #Gyerekvállalás utáni szex
2023. jún. 1. 16:44
1 2 3 4 5 6 7
 51/70 anonim ***** válasza:
21%

#50

Ha teljes választ a #49re szántad:

Akkor leírom, mert rossz a tipp 😅 az undort az váltotta ki, hogy apuka látta szülés közben anyukát 🤷‍♀️

2023. jún. 2. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/70 A kérdező kommentje:

51. Hát én nem vagyok ilyen, sose mondanék ilyet. Ettől független, aki ilyet mond hogy undorító, aki orált, meg anált akar, az utána ne sírjon, ha a férfiaktól ezt kapja vissza.

A többi normális nőtől elnézést, hogy ilyen szemét férfiak vannak.

2023. jún. 2. 08:46
 53/70 anonim ***** válasza:
Kérdező, én azt sejtem, hogy nálatok már most is gondok vannak a szexualitással, te már most elégedetlen vagy. Ezzel kellene foglalkoznotok és a pároddal közösen, nem itt a gyk-n szenvedni. Mert valóban, a gyerekvállalás ezen segíteni biztos nem fog.
2023. jún. 2. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/70 anonim ***** válasza:
86%
Látod, hogy szenved a párod, és csak az van a fejedben, hogy szopjon le, ez olyan állatias. Felmerül, hogy szereted-e egyáltalán.
2023. jún. 2. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/70 A kérdező kommentje:
54. Ha elolvastad volna a kérdést, akkor tudnád hogy az hosszú távról, évekről szól. Ha pedig az előbbi kommentekben felmerült unmoritózásra reagálnál, azt általánosságban mondtam. Itt a gyakorin, elég gyakori hogy a férfiakat szidják, csak mert vannak szexuális vágyaik, namost vagy nekik se szabadna ilyen módon sértegetni, és tabusítani a szexet, vagy azokat a férfiakat se lehet megfenni, akik a nőktől undorodnak valamiért. Szerintem egyik oldalnak se szabadna, szidni a másikat. Dehát ugye itt is sokadjára kapom meg, hogy milyen szemét is vagyok, mert fontos a szex. Persze nem így teszek, de minden okom meglenne nekem is szidni akkor a nőket, ha ez a hozzáállásuk. Nyilván nem mindenki ilyen, vannak normális nők is.
2023. jún. 2. 10:36
 56/70 anonim ***** válasza:

A hozzáállása miatt miért lenne okod szidni?


Figyi, az egyetlen baj ezzel az, amikor valaki beleviszi az érzelmeit. Ha pl. azt mondom, nem tetszenek a kövér férfiak, az egy tiszta dolog, nem sértő. Ha azt mondom, nem tetszenek a büdös, szőrös mangalicák, az ugye már olyan, hogy honnan ez a sok gyűlölet.


Ha azt mondom, a szopás undorító, az egy elvont kijelentés. Nem feléd van célozva. Rólam szól. Ha te azt mondod, a nyalás undorító, engem rohadtul nem zavar. A baj az, mikor jönnek a becsmérlő szavak meg a visszavágások.

2023. jún. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/70 anonim ***** válasza:
100%
De miert kell itt altalanositgat i? Ha szexualis problemaitok vannak a felesegeddel, miert nem vele beszeled meg? Nem mersz errol beszelgetni es idejarsz kiadni a frusztacioidat?
2023. jún. 2. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/70 A kérdező kommentje:

57. “ https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__hazas..


Egyáltalán nem ritka dolog, amiről kérdeztem. Az hogy rögtön megjelenik itt a utálkozás, hogy milyen undorító dolgokat akarnak a férfiak, az nehogy már az én frusztrációm legyen!

2023. jún. 2. 11:10
 59/70 anonim ***** válasza:
100%
De te most más emberek problémái miatt provokálod itt a nőket? Nőgyűlölő vagy? Most a te életedben van ilyen probléma, vagy sem? Ha nálatok minden rendben (ha egyáltalán van már feleséged, nőd), akkor mit érdekel mások élete? HA meg nincs, akkor otthon beszéld ezt meg.
2023. jún. 2. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/70 A kérdező kommentje:

59. Okos ember a más kárán tanul.


De ilyen alapon egyébként minek beszél bárki bármiről?


Meg amúgy az nem provokálás, hogy undi vagy biztos análba akarod, igaz? Köze nem volt a kérdéshez, de nem az nem baj.

2023. jún. 2. 11:23
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!