Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Aki férfiként gyereket vállal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki férfiként gyereket vállal, az hogy tudja elfogadni, hogy potenciálisan nulla lessz a szexuális élte?

Figyelt kérdés

Persze van sok ellenpélda is, de azért elég gyakori, még akkor is ha amúgy a párod szeret, hogy nem lessz se ideje, se kedve a szexhez.

Persze pár hónapra félre kell tenni, azt el is fogadnám. Meg nem is arról van szó hogy, mittomén 3 alkalommal szeretnék egy héten, de csak egy jön össze. Ezt teljesen megértem, és elfogadom, ha így lenne. De az számomra horrorisztikus, mikor egy feleség bejelenti hogy őt többet semennyire nem érdekli a szex. És akkor a hátralévő életemet, élhetem szex nélkül, vagy lehet én a szemétláda, amiért a szex miatt válok el. A gyerekkel szemben persze az is, azt megértem, nem kell mondani.



#Gyerek utáni szex #Feleség nem akar szexelni #Gyerekvállalás utáni szex
2023. jún. 1. 16:44
1 2 3 4 5 6 7
 31/70 A kérdező kommentje:

Na most akkor kérdezzem meg, vagy ne kérdezzem mert úgyse tudom megtanulni?

Meccseljétek le egymással légyszi!

2023. jún. 1. 20:42
 32/70 A kérdező kommentje:

30. Tenni: Pl ha megkérdezem mi tetszene neki, akkor mond is valamit, nem csak azt hogy "jajj jó igy".

Akarni: Meg nem ártana, ha őt is érdekelné hogy nekem mi a jó.

2023. jún. 1. 20:46
 33/70 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdekli, mert kitalálsz valami undorítót.
2023. jún. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/70 anonim ***** válasza:
100%

25. Egyetértek.


A szex miatti nyaggatás is kinyírja a libidómat nőként.

Első házasságomban, ahol nem volt gyerek, pont emiatt ment tönkre. Folyton szexelni akart és az sem érdekelte, hogy nekem épp van e kedvem. Lehet, hogyha napközben kedvesebb lett volna, és puffogás helyett bókok hagyják el a száját, akkor szívesebben bújtam volna vele ágyba.

A mostani férjemmel már 10 éve 2 naponta van szex, úgy, hogy gyerekünk is van :) Ő minden egyes nap kedveskedik és elcsábít :)

2023. jún. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/70 anonim ***** válasza:
100%
32. Kitalálom, orál meg anál 😒🤮
2023. jún. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/70 anonim ***** válasza:
100%

Itt nagyon sok áll azon, hogy tudnak-e egyszerre szülők és házasok is maradni.

Láttam olyan családot, ahol a felajánlott segítség (nagymama, dédi) és a papucsizált férj ellenére is mindent anya csinált. Ne kérdezzétek miért (a férj nem volt életveszélyesen béna, sőt, kifejezetten jó apa, és a nagymama is megbízható, nem voltak közte és az anya közt konfliktusok), ha tippelnem kéne valahogy beszívta ez a vortex, hogy kötődjön hozzá a gyerek, de mellette már neki sem volt élete (se szexuális se másmilyen), és egyre jobban csak a gyerek felé fordult. Míg nem lett óvodás, fél óránál többet nem volt az anyja nélkül, evör. Egy ágyban aludt velük, szóval ha jól sejtem szex sem volt túl sokszor, vagy inkább egyáltalán. Most már teljesen szétmentek, elhidegültek egymástól.

Biztos, hogy az apa sem kezelte jól ezt a helyzetet, de nekem az is nagyon fura, hogy az anya nem kívánt ebből a helyzetből kilépni.

Mondom ezt úgy, hogy anyja vagyok egy egyévesnek (és az apjával heti 3-4x csináljuk).

2023. jún. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/70 anonim ***** válasza:
Kerdezo, figyelj es tanulj :-)
2023. jún. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/70 anonim ***** válasza:
100%

"És mivel általában, a nőknek kisebb a libidoja"


Mért fontos, hogy mi van általában?

Neked egy adott, konkrét nő a feleséged, nála mi a helyzet, csak az érint már téged.


Nekem eddig minden férfinál nagyobb volt a libidóm.

De csak szerelemtől van, anélkül 0.

6. voltam.

2023. jún. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/70 A kérdező kommentje:

35. Nem nyert!


Én most pl arra gondoltam, hogy szeretem ha a combomat simogatják.


Attól hogy az a mániád itt a gyakorin, hogy az anált, meg az orált szidod, még nem lessz minden férfinak ez a mániája.


Egyébként meg, mi van akkor ha valaki ilyenekre vágyok? Az miért is akkora nagy baj? Én pl szívesen nyalok, és eszem ágában nincs, olyannal lenni aki nem ad orált.

Eszemben nincs kényszeríteni rá senkit. De ha valakinél kiérdemlem a szexet, mert neki én jó vagyok, akkor az a jutalom olyan legyen, amit érdemes is kiérdemelni. Különben minek legyek vele, és miért jutalmazza én is jó szexel?


A kapcsolatokban a legtöbb dolog, win-win szitú, tetszik vagy se a szexi is ilyen. És tetszik nem tetszik, és látom nem tetszik. A szex igenis fontos! Igen a legtöbb nőnek is!

2023. jún. 1. 21:57
 40/70 A kérdező kommentje:

38. “ De csak szerelemtől van, anélkül 0.”


Na ez az!


A férfiaknak általában mindig van. Ha nincs barátnő akkor is. Kedd délután a melóban, úgy hogy nőt se látok egész nap úgy is.

A férfiaknak az összes olyan szituációban is van, mikor a nőnek épp nincs. Értem én hogy neki nincs kedve, nem erőltetem. De azt is érteni kellene, hogy a férfi attól még működik hogy a nő épp nem.


Semmi esetre se azt akartam ebből kihozni, hogy a férfinak jóga van bármit kényszeríteni a nőre.


De hogy a kapcsolatok amik a szex miatt mennek tőnkre, abban hibás a női fél is, azt azért nem kéne a férfiakra hárítani.


Értem én hogy ezer meg egy baj van velünk férfiakkal. Csak azt nem hiszem el hogy a nő tehetetlen áldozat, mint ahogy bealítják itt sokan.

2023. jún. 1. 22:10
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!