Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Aki férfiként gyereket vállal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki férfiként gyereket vállal, az hogy tudja elfogadni, hogy potenciálisan nulla lessz a szexuális élte?

Figyelt kérdés

Persze van sok ellenpélda is, de azért elég gyakori, még akkor is ha amúgy a párod szeret, hogy nem lessz se ideje, se kedve a szexhez.

Persze pár hónapra félre kell tenni, azt el is fogadnám. Meg nem is arról van szó hogy, mittomén 3 alkalommal szeretnék egy héten, de csak egy jön össze. Ezt teljesen megértem, és elfogadom, ha így lenne. De az számomra horrorisztikus, mikor egy feleség bejelenti hogy őt többet semennyire nem érdekli a szex. És akkor a hátralévő életemet, élhetem szex nélkül, vagy lehet én a szemétláda, amiért a szex miatt válok el. A gyerekkel szemben persze az is, azt megértem, nem kell mondani.



#Gyerek utáni szex #Feleség nem akar szexelni #Gyerekvállalás utáni szex
2023. jún. 1. 16:44
1 2 3 4 5 6 7
 61/70 anonim ***** válasza:
84%
Látom, te egy nagyon frusztrált ember vagy. Dolgoznod kellene ezen. Ez a hozzáállás a nőkhöz biztos, hogy nem a nyitja a jó szexuális kapcsolatnak gyerek nélkül vagy azzal.
2023. jún. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/70 anonim ***** válasza:
100%

Gyerekmentesként felfogom, hogy kettészakadni és ellátni egy nagyon nyomi kis lényt mennyit elvehet az emberből. És akkor még szopjon is?


Belegondolok, hogy tönkremegyek, a hasizmom kettészakad, a szerveim összepréselődnek, ott egy gyerek, és szopnom kell, hát én totál depressziós lennék.


Viszont engem nagyon érdekel, hogy utólag férfiak mit gondolnak, megérte-e gyereket vállalni. Nem hiszek abban, hogy "you can have it all", akármelyik nemről van szól, mert ha kettő dolgot csinálok egyszerre, valamelyik nem lesz 100%. Mondják, hogy gyerekkel is lehet utazni, így is van, de azért ég és föld lehet gyerek nélkül, csak magamra figyelve, mindent a magam élvezetére tenni, és más lehet közben figyelni valakire, hogy egyen, folyik az orra, sír, stb.


Úgyhogy ja, engem érdekelne kifejezetten férfiak vallomása, hogy jobb volt gyerek előtt. Ha a kérdés elméleti, nem értem, miért nem megoldás, hogy akkor nem lesz gyerek.

2023. jún. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/70 anonim ***** válasza:
100%
#62- ez engem is érdekelne, megérne egy külön kérdést :)
2023. jún. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/70 A kérdező kommentje:

62. “Gyerekmentesként felfogom, hogy kettészakadni és ellátni egy nagyon nyomi kis lényt mennyit elvehet az emberből. És akkor még szopjon is?

” Pontos emiatt szerepel, a hátralévő éltemben kifejezés, már magában a kérdésben.

Nem értem miért nem lehet felfogni, hogy itt évekről meg évtizedekről van szó, nem pár hónapról.

🤷


“ Ha a kérdés elméleti, nem értem, miért nem megoldás, hogy akkor nem lesz gyerek.” Mert mindketten szeretnénk gyereket. Ez nem elég indok? Még mindig nem a gyerekkel van bajom. Hanem avval hogy egy életre ősze zárom magam egy nővel, aki esélyesen bejelenti, a 2-3 éves gyerekem mellet, hogy őt már nem érdekli a szex. Hagyjam békén. És előtte és utána is hiába szakadok meg, csinálok meg mindent, mondok le minden hobbiról, és szórakozásról. Mert csak azt kapom hogy van egy gyerek, akivel foglalkozhatók, feleségem meg barátaim meg nem nagyon lennének.

2023. jún. 2. 13:03
 65/70 anonim ***** válasza:
Akkor döntsd el, hogy mi fontosabb.
2023. jún. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/70 anonim ***** válasza:
88%

"Nem értem miért nem lehet felfogni, hogy itt évekről meg évtizedekről van szó, nem pár hónapról."


Mert az szerintem senki nem gondolja, hogy van olyan idióta, aki évekig ilyen kapcsolatban marad.


Nem elég indok, hisz tönkremenne minden más az életedben. Nem értem, miért éri meg, hisz előre nem tudod, mennyire meg fog változni az életed, de előre félsz, jogosan.

2023. jún. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/70 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, igen, ez simán előfordulhat. Nincs rá garancia. Mint ahogy arra sem, hogy ezernyi más dolog miatt nem fog működni a házasságod. Ez egy ilyen lutri játszma.
2023. jún. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/70 anonim ***** válasza:
32%
Èvtizedek után vagy nincs szex a házasságokban, vagy csak minimális van. És ehhez nem kell gyerek sem.
2023. jún. 3. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/70 Bright Knight ***** válasza:
Nem lesz nulla csak jobban meg kell szervezni az együttléteket. Egyfajta folyamatos alkalmazkodást igényel.
2023. szept. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/70 anonim ***** válasza:

17, 22: " Onnan hogy sok pasinak akkor is feláll, hogyha fáradt?"


https://www.youtube.com/watch?v=FxcgLFyzwuA

2023. szept. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!