Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért titkolja a pénzét?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért titkolja a pénzét?

Figyelt kérdés

3 éve vagyunk házasok és összességében jól megvagyunk, boldog vagyok vele. A pénzt én kezelem, én vásárolok és fizetem a rezsit, stb, szerintem ő azzal sincs tisztában, hogy pontosan mennyi pénzünk van a számlánkon, mert nem érdekli. Ha például új cipőt szeretne, akkor is nekem szól, hogy vegyem meg neki, mert nem szeret vásárolni. Mindez nem azért alakult így, mert elvenném a pénzét, hanem ő egyszerűen csak nem akar ezzel foglalkozni. Van egy bankkártyája, amire a fizetést kapja, de azt is én kezelem.

Tavaly találtam a garázsban 300e Ft készpénzt, gondosan elrejtve, de soha nem szóltam neki, hogy véletlenül megtaláltam. Ez időközben havi 30-40 ezerrel gyarapodott, de fogalmam sincs róla, hogy honnan van a pénz. Az egyetlen hobbija a motorozás, és idén nyáron feltünt, hogy új gumikat vett a motorra, de nekem nem szólt róla, pénzt sem kért. Egyből gondoltam, hogy ezt biztos a dugipénzéből vette, és bizony 200e hiányzott a kasszájából. Megnéztem a gumi típusát és rákerestem a neten, kb 180 ezerért kapható webshopokban.

Soha nem volt közöttünk vita tárgya a pénz, nem tiltottam meg neki, hogy vegyen magának ezt-azt, épp ezért nem értem, hogy miért titkolózik.



2023. okt. 28. 05:15
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
37%

20, az oké, hogy összefusizza magának... de... miből?

Mert a szövegből eléggé az derül ki, hogy a kérdező nem tud róla, hogy a párjának lenne mellékállása vagy magánmunkája.

Nem a saját pénz a kérdés, hanem az, hogy honnan szerzett százezreket kp-ban.

2023. okt. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
67%

Hogy mibol ennek ezer oka lehet. Jatt, kp-s kulonmelo stb.

Nem egyedi eset, ha valakinek epp olyan munkaja van

2023. okt. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
100%
Ja, es azt irod, szazezreket, lehet hogy 5-10-20 e ftonkent rakta ossze. Sot nagyon valoszinu.
2023. okt. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
37%

23, senki nem állította, hogy egyben rakta össze.


22, yep. De mennyire reális az, hogy valakinek a párja akivel együtt él régóta, kezeli kb az életét, az nem tud arról, hogy van mellékmunkája?

Pont ezaz. Ha olyan a munkája, akkor van ilyen munka, ja. De akkor arról általában tudni is lehet.

2023. okt. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
100%
#24 Egy jó dealert nem fogsz kiszúrni akkor se, ha melletted terít.
2023. okt. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
23%

"A pénzt én kezelem"

Hát ez az. Milyen pénzt?

Kinek a pénzét?

Enyém, tied, titkos?

Ez így nagyon nem OK.

De ha nem szólsz és nem kérdezel rá, sose fogod megtudni, és csak gyűlik a rossz érzés.

2023. okt. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
0%

20!

Nagyon jól teszi a kérdező, hogy nyitva tartja a szemét. A telójaba is joga van belenézni. Ha nincs titkolni való, akkor nincs kiakadás belőle, csak akkor kezd el a másik felhaborodni meg méltatlankodni, ha rejteget valamit.



Ha ebben titkolózik, akkor még vajon miben...? Én alaposan a körmére néznék. Lehet van külön bankszámlája is, amiről nem tudsz.

2023. nov. 1. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
100%
Egyesek nok mennyire ki akarjak sajatitani a ferfi keresetet. .. ha jo minden akkor minek kell az utolsojat is le ragni a ferfirol? Beteges..
2023. nov. 1. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk van a közös pénz, meg vannak a mellékesen, az mindenkinek a saját zsebpénzze. Tudjuk, hogy a másiknak miből van a plussza. Illetve ha bedöglik a hűtő, és esetleg a közösből nem futja, akkor kipótoljuk a sajátból. Szerintem ez alap dolog lenne, mint ahogy az is, hogy tudunk a másikról.
2023. nov. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
74%

Mennyi beteg no van itt (is) tisztelet a kivetelnek.


Miert kell eltitkolnia? Mert akar egy kis mozgasteret egy kis szabadsagot maganak. Nem megcsalta, elqrvazta….


Ha nem titkolta volna el, azt is elvette volna az asszony.


Nok szerintetek a hazassag az valami olyan rabszolgasag, ahol a pasinak egy onallo kulon gondolata se lehet?

2023. nov. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!