Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért titkolja a pénzét?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért titkolja a pénzét?

Figyelt kérdés

3 éve vagyunk házasok és összességében jól megvagyunk, boldog vagyok vele. A pénzt én kezelem, én vásárolok és fizetem a rezsit, stb, szerintem ő azzal sincs tisztában, hogy pontosan mennyi pénzünk van a számlánkon, mert nem érdekli. Ha például új cipőt szeretne, akkor is nekem szól, hogy vegyem meg neki, mert nem szeret vásárolni. Mindez nem azért alakult így, mert elvenném a pénzét, hanem ő egyszerűen csak nem akar ezzel foglalkozni. Van egy bankkártyája, amire a fizetést kapja, de azt is én kezelem.

Tavaly találtam a garázsban 300e Ft készpénzt, gondosan elrejtve, de soha nem szóltam neki, hogy véletlenül megtaláltam. Ez időközben havi 30-40 ezerrel gyarapodott, de fogalmam sincs róla, hogy honnan van a pénz. Az egyetlen hobbija a motorozás, és idén nyáron feltünt, hogy új gumikat vett a motorra, de nekem nem szólt róla, pénzt sem kért. Egyből gondoltam, hogy ezt biztos a dugipénzéből vette, és bizony 200e hiányzott a kasszájából. Megnéztem a gumi típusát és rákerestem a neten, kb 180 ezerért kapható webshopokban.

Soha nem volt közöttünk vita tárgya a pénz, nem tiltottam meg neki, hogy vegyen magának ezt-azt, épp ezért nem értem, hogy miért titkolózik.



2023. okt. 28. 05:15
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
44%
Te meg nem modnasz semmit, csak azt erőlteted, hogy más semmit sem tud. Mégis hogy tudna, ha nem mondasz semmit?:D Csak akkor minek fikázol mást, ha te magad sem tudsz semmi hasznosat?
2023. nov. 8. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:
0%
Nem olvastad a válaszaimat, vagy mit gondolsz, miről nem tudsz semmit?
2023. nov. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:
0%
Huh kijott a nokbol az osszes hiszterika :)
2023. nov. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:
100%
Én nő vagyok. Szintén dugdosom a pénzem a férjem elöl. Miért? Mert elköltené. Mikor összekerültünk közös kassza volt. Szinte mindig üres mert hát a számlák stb. Akkor nyílt ki a szemem amikor szüleimtől pénzt kaptam. Másnap kétezer Ft volt a közös kasszában. Mikor kérdeztem elkezdett kiabálni hogy a rezsi mert nekem fogalmam sincs mi mennyi... Innentől külön kasszán vagyunk. Ja, annyi még 30-as éveikben kerültünk össze. Addigra Ő megszokta hogy a pénzével egyedül gazdálkodik és az enyémmel is ezt tette. Ha több kézpénzem van otthon bizony én is eldugom.
2023. nov. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!