Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Valaki felvilágositana, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki felvilágositana, hogy ez miért akkora nagy sértés, és szakító ok?

Figyelt kérdés

Amikor még csak ismerkedtünk, akkor nem akartam mondani, de most hogy a együtt töltöttök az ünnepeket, és elkezdtük tervezni az összekötözést, csak nem bírtam ki, és rákérdeztem.

Hogy szerinte hogy lesz mikor gyerekünk lesz, lesz majd szex, eszébe jut majd néha, hogy ő is kezdeményezzen?

Erre totál kiakadt, hogy mi az hogy én a gyerektervezéssel kapcsolatban ilyeneket kérdezek. A férfiaknak tudomásul kéne vennie, hogy a nőnek a gyerek a legfontosabb, az ő farkuk pedig le van...

Persze én is kicsit ingerült lettem, és visszakérdeztem, hát igy utólag nem kellet volna.

Szerinted ez úgy meg, hogy a férfi tegyen meg mindent a családjáért, reggeltől estig, aztán minden este álló farokkal feküdjen le?

Erre elhordott mindenféle farok mániásnak.

Biztos én vagyok a s@ggtitán, hogy erre igy rá mertem kérdezni, de most ez igy tényleg szakító ok?

A veszekedés végén elrohant, és utána le is tiltott!


30f 25n Május óta voltunk együtt.



#szakítás #szakító ok #szex gyerek után
jan. 3. 18:24
1 2 3 4 5 6 7
 11/66 anonim ***** válasza:
64%
Caakhogy a párod nem egy szexbaba, akit akkor dugsz, amikor kedved van. Akármi más miatt mondhat nemet a faszodra.
jan. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/66 anonim ***** válasza:
69%

"Persze szerinted akkor az azt követő 20-30 évet is éljem le szexmentesen?"


Tehát kitaláltál egy problémát, és összevesztél a barátnőddel a nemlétező dolgon.


Wow. Ha nincd probléma, kreálsz egyet.

jan. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/66 A kérdező kommentje:
11. Persze hogy mondhat, én meg mondhatom egy szexmentes kapcsolatra, hogy nekem nem kell, csak nyilván egy gyerekkel nem akarok emiatt kib&szni!
jan. 3. 18:43
 14/66 anonim ***** válasza:
18%
A babóó a világ legnagyobb csodája, a bolgoság netovábbja. Mit akarsz még szexet is????
jan. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/66 A kérdező kommentje:

14. Tényleg az, és én azért akarok, mert foglalkozni akarok vele, meg feleséget is azért akarok, hogy legyen kivel osztozni a terheken meg a boldogságon is.

Nem is tudom hogy képzelik ezt egyesek, hogy megvan a gyerek, akkor a pasinak nem áll fel többet soha? Vagy hogy?

jan. 3. 18:53
 16/66 anonim ***** válasza:
33%
Nem kell gyereket vállalni, oszt akkor nem lesz leszarva a kukikád.
jan. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/66 anonim ***** válasza:
40%
Hát ha szerinted tényleg az, akkor kiváltja a szexet. pont
jan. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/66 anonim ***** válasza:
26%
Köszönj el ettől a "nőtől" ha az életedet nem egy kihasznált roncsként akarod végezni.
jan. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/66 anonim ***** válasza:
80%
Ne etessétek már, csak arra reagál, ami az elképzelt kis meséjét tovább fűzheti. Troll, abból is a kaga fajta.
jan. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/66 A kérdező kommentje:
17. De magyarázd már el, hogy a tisztességes gyereknevelés, meg a jó szexuális élet miért zárja ki egymást?
jan. 3. 19:00
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!