Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Valaki felvilágositana, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki felvilágositana, hogy ez miért akkora nagy sértés, és szakító ok?

Figyelt kérdés

Amikor még csak ismerkedtünk, akkor nem akartam mondani, de most hogy a együtt töltöttök az ünnepeket, és elkezdtük tervezni az összekötözést, csak nem bírtam ki, és rákérdeztem.

Hogy szerinte hogy lesz mikor gyerekünk lesz, lesz majd szex, eszébe jut majd néha, hogy ő is kezdeményezzen?

Erre totál kiakadt, hogy mi az hogy én a gyerektervezéssel kapcsolatban ilyeneket kérdezek. A férfiaknak tudomásul kéne vennie, hogy a nőnek a gyerek a legfontosabb, az ő farkuk pedig le van...

Persze én is kicsit ingerült lettem, és visszakérdeztem, hát igy utólag nem kellet volna.

Szerinted ez úgy meg, hogy a férfi tegyen meg mindent a családjáért, reggeltől estig, aztán minden este álló farokkal feküdjen le?

Erre elhordott mindenféle farok mániásnak.

Biztos én vagyok a s@ggtitán, hogy erre igy rá mertem kérdezni, de most ez igy tényleg szakító ok?

A veszekedés végén elrohant, és utána le is tiltott!


30f 25n Május óta voltunk együtt.



#szakítás #szakító ok #szex gyerek után
jan. 3. 18:24
1 2 3 4 5 6 7
 51/66 anonim ***** válasza:
30%

50, általában aki ennyire ráfeszül a tervekre, az nem fogadja el, ha változnak a dolgok. "De azt mondtad!!!"


Te azt írod, MINDENT előre tisztázni. A kérdező nem mindent tisztáz, csak a gyerekvállalásnak azt az apró kis szeletét, hogy akkor a szexel mi lesz. Szó sincs arról, MIKOR lesz gyerek, HÁNY gyerek, KI marad vele otthon. Szex? Lesz? Ennyi a terv.


És ehhez még a gyereket sem kell odaképzelni, mert ez ugyanannyira abszurd, mintha azt mondaná a párjának, hogy minden másnap legyen szex 5 év múlva is.

jan. 5. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/66 anonim ***** válasza:
15%
51, végülis, ezt mondja :D elvégre a párja azért van, hogy szexeljen vele, a heti 2-3 meg nem nagy kérés. Ergo, gyerekkel, vagy nélküle ennek így kell lennie.
jan. 5. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/66 anonim ***** válasza:
59%

Nem azért van a párja, hogy dugjon vele.


És milyen ember szexel a párjával csak azért, mert az "megígérte"?

jan. 5. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/66 anonim ***** válasza:
28%

50. vagyok.

Igen szükséges ezeket előre megbeszélni.

Mert aztán lehet majd sirni ha nem úgy jönnek össze a dolgok.

Minek lennék egy kapcsolatban érzelmek nélkül ? S a szex igen is fontos , lehet hogy nálatok csak addig volt fontos a szex amig sikerült a pasit magatokhoz láncolni, sok ilyet látni.

jan. 5. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/66 anonim ***** válasza:
100%

53, pedig a kérdezőnek azért van.

"azért van az embernek párja hogy vele szexeljen." " azért ő az asszonyom, hogy őt dugjam"

54, nem engem szólítottál meg, de, szerintem is beszélni kell róla. Nem ebben a stílusban és nem akkor, mikor nem, hogy gyerek nincs láthatáron, de még az összeköltözésig se jutottak el.

Amikor képbe kerül az, hogy gyártsunk egy-két gyereket, akkor ezt és még ezer dolgot át kell rágni. Mélyen egyetértek és nagy hiba, ha kimarad. De, mindennek meg van a helye. Sok évvel előre, gyakoraltilag a semmire ez a kérdés értelmetlen volt és ebben a követelőző stílusban kifejezetten kellemetlen.

Nekem se lett volna szimpatikus. És gyanítom fokozta még a vita hevében.

jan. 5. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/66 anonim ***** válasza:
100%

"Minek lennék egy kapcsolatban érzelmek nélkül ? S a szex igen is fontos , lehet hogy nálatok csak addig volt fontos a szex amig sikerült a pasit magatokhoz láncolni, sok ilyet látni."


Pont az veszi ki az érzelmet a szexből, hogy menetrendszerűen baszni kell, akár van kedve az embernek, akár nincs, csak mert MeGíGéRtE!

jan. 5. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/66 A kérdező kommentje:

51. “ Te azt írod, MINDENT előre tisztázni. A kérdező nem mindent tisztáz, csak a gyerekvállalásnak azt az apró kis szeletét, ”

Ez egyszerűen nem igaz!

Már egy órája beszélgettünk legalább, és sok minden szóba került, az anyagiaktól, a kismama depresszióig.

Attól hogy ezeket részletesen nem írtam le a kérdésben ami így is elég hosszú lett, ez még nem úgy történt, hogy csak úgy a semmiből rákérdeztem!

jan. 5. 05:24
 58/66 anonim ***** válasza:
100%
Pedig a "nem bírtam ki, és rákérdeztem" nem úgy hangzik, hogy egy beszélgetésben organikusan feljött, hanem ezzel nyitottál.
jan. 5. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/66 A kérdező kommentje:
58. Az csak arra vonatkozott, hogy tisztában vagyok vele, hogy a szexről a nőknek tilos beszélni. Mindig ez a sértődés a vége.
jan. 5. 08:49
 60/66 anonim ***** válasza:
80%

De ha ennyire meg vagy halva a szexért, egyáltalán minek akarsz gyereket?


Ha neked a szex rohadt fontos (mert az írásodból az jön le), akkor szerintem inkább ne legyen gyereketek, mert az is lehet, hogy a párodnak 2-3 évig életkedve sem lesz, nem még libidója.

jan. 5. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!