Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Valaki felvilágositana, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki felvilágositana, hogy ez miért akkora nagy sértés, és szakító ok?

Figyelt kérdés

Amikor még csak ismerkedtünk, akkor nem akartam mondani, de most hogy a együtt töltöttök az ünnepeket, és elkezdtük tervezni az összekötözést, csak nem bírtam ki, és rákérdeztem.

Hogy szerinte hogy lesz mikor gyerekünk lesz, lesz majd szex, eszébe jut majd néha, hogy ő is kezdeményezzen?

Erre totál kiakadt, hogy mi az hogy én a gyerektervezéssel kapcsolatban ilyeneket kérdezek. A férfiaknak tudomásul kéne vennie, hogy a nőnek a gyerek a legfontosabb, az ő farkuk pedig le van...

Persze én is kicsit ingerült lettem, és visszakérdeztem, hát igy utólag nem kellet volna.

Szerinted ez úgy meg, hogy a férfi tegyen meg mindent a családjáért, reggeltől estig, aztán minden este álló farokkal feküdjen le?

Erre elhordott mindenféle farok mániásnak.

Biztos én vagyok a s@ggtitán, hogy erre igy rá mertem kérdezni, de most ez igy tényleg szakító ok?

A veszekedés végén elrohant, és utána le is tiltott!


30f 25n Május óta voltunk együtt.



#szakítás #szakító ok #szex gyerek után
jan. 3. 18:24
1 2 3 4 5 6 7
 21/66 anonim ***** válasza:
92%
A nők nagy részének se ereje se kedve nincs ilyenkor a szexhez
jan. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/66 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a kérdést (mint amúgy szinte bármelyiket) mondjuk fel lehet tenni úgy is

hogy az nagyon támadó jellegű, meg úgy is hogy csak sima érdeklődés/aggódás. Ezen kívül félre is lehet érteni bármit.

De mondjuk ha előtte behergeltek haverok hogy a csúnya gonosz nők így meg úgy, akkor gondolom nem valami normálisan kérdezted meg.

jan. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/66 A kérdező kommentje:
21. Milyenkor? A gyerek után 20-30-40 évig, amig együtt leszünk?
jan. 3. 19:10
 24/66 anonim ***** válasza:
77%
Senki se beszélt 20 évről, hanem a következő 2-3 évről
jan. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/66 anonim ***** válasza:
62%
Na jó, akkor beleszállok én is. Egy gyerek gondolkozik úgy, hogy ami most jelen pillanatban van, az örökké tart, mert képtelen felfogni azt, hogy minden változik az életben. Te 20 éve ugyanazt tapasztaltad, mint most? Ami érvényes volt 20 éve, az most is úgy van? Ez 100%-os hisztéria, amit leversz, ha ezt előadnád nekem úgy, hogy épp egy csecsemőt nevelek, bennem úgy csapódna le, hogy két életképtelen bébi van a nyakamon, csak az egyik a biológiai adottságai miatt életképtelen, a másik pedig szimplán szereti ezt a szerepet. Senki nem vágyik rá, hogy egy csecsemőt kielégítsen, természetellenes és undorító. Itt a válasz arra, hogy ilyen megnyilvánulásokkal miért nem szexelne veled a párod. 🤗
jan. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/66 A kérdező kommentje:

22. Pontosan már nem tudom visszaidézni, de nagyjából úgy volt, hogy a házas életről beszélgettünk, hogy annak mik a buktatója. És én mondtam hogy sokaknál megszűnik a szex a gyerek után, persze 1-2 évig érthető, de én nem akarok egy szexmentes házasságban élni. Ő hogy gondolja, hogy lesz, mert szerintem sok nő elfelejt utána kezdeményezni, meg úgy ezt az egész szex dolgot is. Neki én még fontos leszek egyáltalán?

Mert én nem csak apuka akarok lenni, de a párod is, és ehhez nyilván szex is tartozik. És kb itt háborodott fel.

jan. 3. 19:18
 27/66 A kérdező kommentje:
25. Én arról beszéltem!
jan. 3. 19:20
 28/66 A kérdező kommentje:
*24
jan. 3. 19:20
 29/66 anonim ***** válasza:
73%
Akkor valahogy nála lehetett a hiba, mert amúgy amit kérdeztél azzal semmi gond nincs. Vagy nagyon tapasztalatlan sose hallott erről negatív példát, de sok pozitív példa is van lehet nem volt körülötte negatív.
jan. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/66 anonim ***** válasza:
93%

Jo, mondjuk nagyon sok olyan no van, itt is olvastam, hogy addig tartott a libidojuk, amig az ember megcsinalta a gyereket. Onnantol apuka csak atm volt.

Es nem arrol beszelek, mikor a terhesseg olyan, vagy a szules utani idoszakban a no ki van zsigerelve, testileg-lelkileg-szellemileg (plane ha meg a szules is traumatikus volt). En 7 hetes terhes vagyok, jelenleg hetente 1x szeretkezunk, de nehez ugy szexistennot jatszani, ha folyamatosan hanyingerem van es egesz nap oklendezek megallas nelkul.

Itt is olvastam par sztorit, volt peldaul hogy 5(!) eve nem fekudt le a ferjevel, mert az mit is gondolt, mostmar van gyerek es o nem fog szexelni. De ment a siras rivas meg a frocsoges amikor a ferfi dobbantott.

jan. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!