Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Valaki felvilágositana, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki felvilágositana, hogy ez miért akkora nagy sértés, és szakító ok?

Figyelt kérdés

Amikor még csak ismerkedtünk, akkor nem akartam mondani, de most hogy a együtt töltöttök az ünnepeket, és elkezdtük tervezni az összekötözést, csak nem bírtam ki, és rákérdeztem.

Hogy szerinte hogy lesz mikor gyerekünk lesz, lesz majd szex, eszébe jut majd néha, hogy ő is kezdeményezzen?

Erre totál kiakadt, hogy mi az hogy én a gyerektervezéssel kapcsolatban ilyeneket kérdezek. A férfiaknak tudomásul kéne vennie, hogy a nőnek a gyerek a legfontosabb, az ő farkuk pedig le van...

Persze én is kicsit ingerült lettem, és visszakérdeztem, hát igy utólag nem kellet volna.

Szerinted ez úgy meg, hogy a férfi tegyen meg mindent a családjáért, reggeltől estig, aztán minden este álló farokkal feküdjen le?

Erre elhordott mindenféle farok mániásnak.

Biztos én vagyok a s@ggtitán, hogy erre igy rá mertem kérdezni, de most ez igy tényleg szakító ok?

A veszekedés végén elrohant, és utána le is tiltott!


30f 25n Május óta voltunk együtt.



#szakítás #szakító ok #szex gyerek után
jan. 3. 18:24
1 2 3 4 5 6 7
 61/66 anonim ***** válasza:
100%

Igazából a gyerek nem zárja ki a szexet, csak egy hasonló beállítottságú partner kell. Nőben is ismerek olyat, aki a falat kaparja, ha valamiért elmarad a szex. Ő gyerek mellett is nagyon aktív.

Kérdező, továbbra se mindegy a stílus. Lehet valamiről objektíven beszélgetni és követelőzően kérdezgetni. Nem ugyanaz. A te stílusod itt is végig az utóbbi. Felháborodás, idegesség, feszültség. Gyakorlatilag azzal a feltevéssel indulsz, hogy nem lesz és ezen előre fel vagy háborodva, mintha már a helyzetben lennétek és hónapok óta nem lett volna szex.

Nekem semmi bajom azzal, ha beszélgetünk erről. De, mint minden esetben, itt is nagyon fontos a megnyilvánulás mikéntje. Már most remegsz rajta, hogy nem lesz hova dugnod évek múlva, ha ugyan együtt maradtatok volna a lánnyal, ha ugyan lehet gyereke, ha elmegy a libidója, hormonális, vagy más okból, ha ugyan neked lesz kedved heti 2-3, vagy több körre egy kisgyerek mellett, vagy úgy általában akkor és lehetne folytatni a ha-k sorát. A semmire vagy a plafonon a téma kapcsán.

Értem én, hogy a nő és minden itt jelenlévő is idióta, de kicsit azért igyekezz magadra is nézni néha és levonni tanulságokat.

jan. 5. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/66 anonim ***** válasza:
83%

Haver, az, hogy szülés után lesz-e szex az sok mindenen múlik.

Jó alvó lesz-e a gyerek

Beteges esetles sírós lesz-e

Mennyit segítesz otthon a gyerek körül

Mennyire strapálja le az anyját a nevelés

Kedves, segítőkész maradsz-e

Próbálsz-e programokat szervezni, segíteni a kikapcsolódásban

Elhagyod-e magad, vagy aktívan teszel a kapcsolatért

Az anyuka hormonháztartása (erre nincs ráhatásod)


De ezekről előre ilyen primitív stílusban kérdezni, hogy "ha majd szülsz, azért akarsz-e majd velem kefélni", ez annyira alja.

jan. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/66 A kérdező kommentje:
62. Azért ez az egész nem így zajlott le! 😒
jan. 5. 13:13
 64/66 anonim ***** válasza:
51%
Lehet túl korai volt erről beszélni , vagy nem ismerted eléggé a barátnődet. Valamiért őt ez érzékenyen érintette. Lehet a stílus volt a gond ahogy kommunikáltad az egészet.
jan. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/66 anonim ***** válasza:
79%

"És én mondtam hogy sokaknál megszűnik a szex a gyerek után, persze 1-2 évig érthető, de én nem akarok egy szexmentes házasságban élni. Ő hogy gondolja, hogy lesz, mert szerintem sok nő elfelejt utána kezdeményezni, meg úgy ezt az egész szex dolgot is. Neki én még fontos leszek egyáltalán?


Mert én nem csak apuka akarok lenni, de a párod is, és ehhez nyilván szex is tartozik."

Akkor segítek ezt hogy lehetett volna jól.

Sokaknál megszűnik a szex a kapcsolat után. Szerintem ez egyik félnek se jó, egy kapcsolatban fontos dolog a szex. Szerintem 1-2 éven belül, ha minden rendben a kapcsolattal, ennek normalizálódnia kell. Ha nem áll helyre, akkor ott valami gond lehet a kapcsolattal. Nekem fontos, hogy ne csak apuka és anyuka legyünk, hanem, mint férfi és nő is megmaradjunk. Neked mi erről a véleményed?

És elmondom, hogy az, amit te mondtál szerintem hogy hangzik.

Oké, hogy 1-2 évig nincs normálisan szex, de, ha ez nem áll helyre èn dobbantok. A nők hibája, ha nincs szex egy kapcsolatban (hiszen a nők "elfelejtik" a kötelezettségeiket). Ugye te nem vagy olyan gonosz mint a többi nő????? Ha velem maradsz nyilván a szex is alap marad, mert én dugni akarok, amíg élek. Ha nem dugunk, akkor te vagy az idióta.

jan. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/66 anonim ***** válasza:
* megszűnik a szex a gyerek után.
jan. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!