Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Valaki felvilágositana, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki felvilágositana, hogy ez miért akkora nagy sértés, és szakító ok?

Figyelt kérdés

Amikor még csak ismerkedtünk, akkor nem akartam mondani, de most hogy a együtt töltöttök az ünnepeket, és elkezdtük tervezni az összekötözést, csak nem bírtam ki, és rákérdeztem.

Hogy szerinte hogy lesz mikor gyerekünk lesz, lesz majd szex, eszébe jut majd néha, hogy ő is kezdeményezzen?

Erre totál kiakadt, hogy mi az hogy én a gyerektervezéssel kapcsolatban ilyeneket kérdezek. A férfiaknak tudomásul kéne vennie, hogy a nőnek a gyerek a legfontosabb, az ő farkuk pedig le van...

Persze én is kicsit ingerült lettem, és visszakérdeztem, hát igy utólag nem kellet volna.

Szerinted ez úgy meg, hogy a férfi tegyen meg mindent a családjáért, reggeltől estig, aztán minden este álló farokkal feküdjen le?

Erre elhordott mindenféle farok mániásnak.

Biztos én vagyok a s@ggtitán, hogy erre igy rá mertem kérdezni, de most ez igy tényleg szakító ok?

A veszekedés végén elrohant, és utána le is tiltott!


30f 25n Május óta voltunk együtt.



#szakítás #szakító ok #szex gyerek után
jan. 3. 18:24
1 2 3 4 5 6 7
 31/66 anonim ***** válasza:
90%

így eléggé kötelesség szaga van a dolognak, csak egy újabb feladat amit teljesíteni kell.

nagyon sok olyan eset van, itt is olvastam pár ilyet, hogy a férfi csak extra teher a családban; alapból a nő vitte a háztartást, aztán jött a gyerek, akit szintén főleg a nő nevelt, de a férfi persze elvárta hogy legyenek kielégítve az igényei. jó esetben a szexet a nők is imádják, és alig várják hogy szexelhessenek a párjukkal (ha meg szinglik, akkor az alkalmi partnereikkel) de ilyen élet mellett ez a kellemes élmény felesleges teher lesz.


az, hogy te már most a jövőbeli szexuális életetekkel rágtad a fülét, szerintem arra utalt neki tudat alatt, hogy nincsenek rendben a prioritásaid.

jan. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/66 anonim ***** válasza:
67%

Arra a kérdésre, hogy lesz-e szex, én annyit mondanék, hogy nem tudom. Ha lesz kedvem, lesz erőm, lesz libidóm, vonzónak tartom a párom, érzelmileg ki vagyok elégítve és jó is a szex a pasival, akkor persze. Ha nem, akkor nem. Én többet nem szexelek azért senkivel, hogy ne legyek bszogatva, mikor a hátam közepére nem hiànyzik.

Szerintem ez egy korrekt válasz.

A világ továbbra is úgy működik, hogy, ha valamit az ember élvez, szeret csinálni, azt fogja is. Ha nem, akkor legfeljebb kötelességből áll kötélnek. Igaz ez mindenre, így a szexre is.

Ha stresszes vagyok, rosszkedvű, leterhelt, adott esetben neheztelek a páromra, akkor 0 lesz a libidóm. Tapasztalatból tudom, hogy így szexelni kontraproduktív. Nagyon.

Egyébként én is szakítanék, ha valaki ennyire szex orientált. Én nem vagyok az. Mondjuk, ez előbb kibukna, mint 7 hónap, mert tudatosan keresek párt.

Az nem baj, hogy megkérdezted, ha abban a stílusban tetted, ahogy itt megnyílvánulsz, nem csoda ha veszekedés lett. De, jó hogy időben kiderült ez a komoly különbség köztetek.

jan. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/66 anonim ***** válasza:
88%

Nem értelek kérdezö. Még össze se költöztetek, de te már azon a nem létezö problémán agyalsz, hogy mi lesz, ha lesz egy gyereketek és hogy fog akkor müködni a szex. Kérdezem én, hogy mit vártál? Hogy most, 2024-ben azt mondja, hogy persze drágám, heti 3-szor minimum lesz szex, még akkor is, ha a gyerek minden este másfél méterre töletek torka szakadtából ordít és akkor az 5 év múlva ezer százalékig úgy is lesz, ahogy ma este megmondta. És aztán ha csak heti egyszer lesz, akkor számonkéred, hogy 5 évvel ezelött nem erröl volt szó?

Most komolyan, honnan a francból kéne tudnia, hogy mi lesz késöbb? Honnan tudod te egyáltalán, hogy te majd aztán biztos akarni fogsz töle szexet? Lehet, hogy 120 kiló lesz szülés után és örülni fogsz, ha ki tudod kerülni, nem hogy még lefeküdj vele, de ezer másik oka is lehet, ha másképp alakulnak a dolgok.

Szerintem ez egy gyerekes f.szság volt részedröl, ilyen hülyeséget kérdezni, aztán ezen így felháborodni. Lehet, hogy azt gondolta, hogy ilyen idiótának jobb most kiadni az útját.

jan. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/66 A kérdező kommentje:

32. Gyakorlatilag egy szót se mondtam arról amit én akarok, csak az volt a fontos, hogy neki jó legyen. És ha egyszer felmerül bennem valami a szexel kapcsolatban, akkor rögtön szex orientált vagyok?

Pedig azt hittem hogy heti 2-3 mindkét félnek kielégítő szex, nem túl nagy igény, dehát ezek szerint túl sokat akarok.

jan. 3. 21:43
 35/66 anonim ***** válasza:
77%

Kérdező, aki a kapcsolat legelején már azon aggódik, hogy mennyit szexelhet majd gyerek mellett, az szexorientált. Emellett olvasd vissza magad. Neked rohadt fontos a szex. Ez nem jó, vagy rossz, egyszerűen tény.

Ha valakinek nem ez a kapcsolat fő motívuma, ne adj Isten az első ötbe is alig fér be, az nem téged fog vàlasztani.

Ezen kár ennyire felcseszni magad. A későbbiekre nézve pedig, engedd el a negatív sztereotípiáid és valóban a másik hozzáállását, gondolatait akard megtudni. Az összes reakciód abból az alap félelemből táplálkozik, hogy nem fognak veled dugni. Senki nem fogja azt mondani, hogy tuti így, vagy úgy lesz. Mert nem lehet tudni. Ha a másiknak valamiért nincs kedve, akkor a hajadra kenheted, hogy sok, vagy kevés a 2-3 alkalom. Épp ez a lényeg. Elméletben nem sok, gyakorlatban meg könnyen lehet, hogy alakul úgy, hogy hetekig, hónapokig, gyerek mellett akár évekig nem lesz ennyire igénye a párodnak. Sok kapcsolatban gyerek nélkül sincs már szex, vagy csak alig.

Ha kialakul ez a helyzet, akkor orvosolni kell, vagy kilépni. De, eleve azzal indítani, hogy "ugye te nem leszel ilyen?", értelmetlen.

Kell róla beszélni, hogyha ott tartotok, hogy gyerek. Ti attól fényévekre voltatok.

jan. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/66 anonim ***** válasza:
81%
Erre a szuper kapcsolatra el ne felejtsétek felvenni a CSOK+-t!!
jan. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/66 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes válaszokat!
jan. 3. 22:21
 38/66 anonim ***** válasza:
45%

"21. Milyenkor? A gyerek után 20-30-40 évig, amig együtt leszünk?"


Nem lesztek ti együtt semeddig a gyerek után, mivel a gyerek születése a legtöbb kapcsolatot tönkrevágja.

jan. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/66 anonim ***** válasza:
79%
Akkor írok valami pozitívat, 2 gyerekünk van, 20 éve együtt és a kötelező 6 hétfőn után már volt szex és én nőként is kezdeményeztem.
jan. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/66 anonim ***** válasza:
31%
Az nem derült ki, hogy te a férfi vagy a nő vagy-e? Amúgy ne haragudj, de borzalmas a fogalmazási képességed, alig értem, amit közölni akarsz. Ilyen magyartalan pongyola mondatokat régen olvastam....Érti ezt az egészet bárki is?
jan. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!