Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Valaki felvilágositana, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki felvilágositana, hogy ez miért akkora nagy sértés, és szakító ok?

Figyelt kérdés

Amikor még csak ismerkedtünk, akkor nem akartam mondani, de most hogy a együtt töltöttök az ünnepeket, és elkezdtük tervezni az összekötözést, csak nem bírtam ki, és rákérdeztem.

Hogy szerinte hogy lesz mikor gyerekünk lesz, lesz majd szex, eszébe jut majd néha, hogy ő is kezdeményezzen?

Erre totál kiakadt, hogy mi az hogy én a gyerektervezéssel kapcsolatban ilyeneket kérdezek. A férfiaknak tudomásul kéne vennie, hogy a nőnek a gyerek a legfontosabb, az ő farkuk pedig le van...

Persze én is kicsit ingerült lettem, és visszakérdeztem, hát igy utólag nem kellet volna.

Szerinted ez úgy meg, hogy a férfi tegyen meg mindent a családjáért, reggeltől estig, aztán minden este álló farokkal feküdjen le?

Erre elhordott mindenféle farok mániásnak.

Biztos én vagyok a s@ggtitán, hogy erre igy rá mertem kérdezni, de most ez igy tényleg szakító ok?

A veszekedés végén elrohant, és utána le is tiltott!


30f 25n Május óta voltunk együtt.



#szakítás #szakító ok #szex gyerek után
jan. 3. 18:24
1 2 3 4 5 6 7
 41/66 anonim ***** válasza:
80%
Ez kb olyan mintha párod azt kérdezte volna, ha a gyerek hasfajos lesz akkor majd te is felkelsz hozzá éjszaka. Amúgy abban van igazság hogy férfi az első időszakban hanyagolva lenne a gyerek miatt. Nyilván nem évekig. De őszintén a kérdésed a párodhoz gyerekes volt az meg hogy ő ez miatt szakított valahol kicsit az is az. De lehet neki ez épp elég volt, hogy látta a jövőben a gyerek mellett szomorú sorsát hogy téged csak a farkad érdekel és nem vennéd ki a részed a gyereknevelésből.
jan. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/66 anonim ***** válasza:
80%
Eléggé farok mániás vagy az alapján amit barátnődnek mondtál. Sőt megkellett volna mellé jegyezned az asszony verve jó meg konyhában a helye és ezek után megkérni a kezét :D
jan. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/66 A kérdező kommentje:

41. És mondtam volna hogy igen fel.

Nem értem ebből hogy következik, hogy csak a szex a fontos. Azért ő az asszonyom hogy őt dugjam, vagy háza életben már őnmegtartoztatlni kell?

jan. 4. 13:37
 44/66 anonim ***** válasza:
67%
42 vagyok , nem rosszból írom de ha gyerekből te csak annyit látsz = önmegtartóztatás ne legyen gyereked. Te leszel az aki egyből félre megy , aztán már egyből lesz egy egyedülálló anya aki ide ír megcsalt a férjem stb. Lehet még fiatal vagy , de kicsit gyerekes és én központú a gondolkodásod.
jan. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/66 anonim ***** válasza:
68%

És pont ugyanúgy nem tudhatod igaz lett volna-e, ahogy ő sem tudhatja mi lesz x év múlva egy gyerek mellett.

Ez a kérdés a kapcsolat elején legfeljebb teoretikus lehet, de te egy egyértelmű "persze drágám, ahogy áll a farkad már ugrok is majd rá két szoptatás között" kijelentésre vàgytál, amit majd jól a fejéhez vághatsz. Holott az se biztos, hogy valaha eljutottatok volna a gyerekig.

Tanulj belőle és, mint mondtam, engedd el ezt a támadó, ha nem igen, akkor nem felfogást. Nem fekete vagy fehér a kérdés, sőt évekkel előre nem lehet rá valaszolni.

Azt megkérdezhetted volna, mit gondol azokról a kapcsolatokról, amikben évek óta nincs szex. Ez így tárgyilagos. Az "ugye kefélsz majd velem, amíg csak impotens nem leszek?" nem tárgyilagos.

jan. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/66 anonim ***** válasza:
59%
Az egyik ismerősöm azért veszítette el a barátnőjét mert csajnak meghalt az apukája és nem volt kedve a farkához de őt ez marhára zavarta és a csaj meg kivágta mert ilyen kis kangörcsös hülye volt. Aztán jött sírás elment a csaja.
jan. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/66 anonim ***** válasza:
20%

Nem értem miért kellett így reagálni, hiszen Te csak szerettél volna erről beszélgetni, ami egy jó pont is, hiszen sokan nem beszélgetnek arról hogy milyen nehézségek várnak a párokra ha gyerek is van már. Főleg hogy írtad hogy nem arra érted hogy azonnal kefélni akarsz hanem hogy reméled idővel visszatér az intimitás az életetekbe, hiszen nagyon is fontos.

Zöldfülűként én úgy gondolom, hogy ezt a témát egyáltalán nem szabad elhanyagolni. Nem is értem hogyan reagálhatott így a férfiak f*** már levan tojva, mert ott a gyerek. Orulnie kellene hogy foglalkozol kettőtökkel...ha meg férekacsintanál mert elhanyahol

még ő lenne felháborodva. Mi

ez a hozzáállás?

Én ugyanígy nőként borzasztóan stresszelek ezen, hogy mi lesz ha megváltozik az életunk ilyen téren (nyilván persze más lesz a prioritás) és mi lesz ha a párom elhanyahoja ezt az egészet, mivel most sem igényli annyit mint én. Mit meg nem adnék ha vele tudnék jót beszélgetni erről az ő kezdeményezésére..

28N

jan. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/66 anonim ***** válasza:
80%

Annyira furcsa, hogy ez az, ami a gyerekvállalásról beugrik neked. Én ugyan nem akarok, de normális emberben az merülne fel, hogy mentálisan kész-e rá, van-e elég pénz, 9 hónap múlva mennyivel kevesebb kórházban lehet majd szülni...


Nincs tervben nálatok a gyerek, lehet idén születik, 5 év múlva, 10 év múlva, de már azon görcsölsz, hogy azért rendszeresen le legyél szopva.


Lehet, hogy olyan családban nőttél fel, ahol ez nem magától értetődő, de ha nem akarsz, nem kell gyereket vállalni.


A tervek meg... témától függetlenül szerinted egy ilyet hogy tudna az ember előre megmondani? Ez olyan, mintha azt mondanád, hogy 2030. február 4-én egyek bolognai spagettit... lehet épp nem lesz jóféle darált hús sehol, van nem lesz rá pénzem, vagy megutálom a bolognait, vagy vegán leszek...


Akármit tervezel, csak bizonyos mértékig van benne kontrollod. Minél több embert veszel bele a tervedbe, és minél távolabb van a jövőben, annál kevésbé tudod kontrollálni.

jan. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/66 anonim ***** válasza:
80%
Fú te... atyaég :D én is kidobnálak azonnal. Ez a tipikus túlgondolás, avagy csináljunk problémát a semmiből, elképzelt dolgokból. Anyámborogass. Mondjam meg mostazonnal hogy mi lesz szülés után, hogy leszel kielégítve, amikor még szó nincs ilyenekről. Hát felvenném a nyúlcipőt ha a páromnak az lenne a legfontosabb dolog a gyerekvállalással kapcsolatban hogy hogy lesz utána is kielégítve. Szánalmas, kiábrándító kis nyomorék az ilyen...
jan. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/66 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem mindent érdemes előre tisztázni. Még akár ezt is , lehet hogy azátn az élet áthuzza 100* . De jó ha tudja hogy mire számíthat később.

Azt gondolom hogy minden kapcsoat más , mindenkinek van a párjával egy egyedi "szerződése" . S az a jó ha ez tisztázva van.


Látni kapcsolatokat ahol elvannak évekig , de mikor a gyerek kérdésre kerül a sor akkor dobban a másik, vagy mondja hogy ő soha nem is akart , vagy neki nem lehet. Nem lett volna ezeket előre tisztázni ??


S igen azis fontos , hogy kb hasonló szexuális libidó legyen.

Aztán többeb írták hogy az egyenlőtlen leterheltség is mejd jól áthuzza a számításaitokat.

jan. 5. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!