Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Házassági szerződés?így fer?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házassági szerződés?így fer?

Figyelt kérdés
6éve vagyunk együtt,van egy lányunk aki 3 éves ,én vagyok vele lényegében egesznap mivel a párom sokat dolgozik.Nem rég feljött a téma ,hogy hazasodjunk össze,már ideje lenne,deee házassági szerződést akár!Albérletben kezdtük,neki volt egy kis megtakarítása abból vett vidéken egy kis telket,és az évek alatt épített családi segítséggel egy kis házat,ami még nincs kész,talán jövőre odakoltozhetunk.Nagyin sok vita volt,hogy alig volt itthon velünk,mert munka után minden idejét a háznál töltötte,hogy értünk....csinálja.Most meg előáll ezzel ,hogy írjam alá,hogy csak az lesz közös amit majd házasság után,gyűjtünk ,a házhoz semmi közöm..dolgozni nem tudok,visszamenni meg,mert sajnos a lányunk problémas,nagyon sok fejlesztésre kell hordanom,és így is délig van az oviba ..teljenes kiszolgáltatott helyzetben érzem magam,és nem érti mi a bajom.O szerinte ezért O dolgozott meg,és így fer,én meg neveltem és nevelem a közös gyerekünket,lemondok mindenről..Jogos ,H nem akarok hozzamenni? gondolkodom ,hogy hazamegyek a szuleimhez,így még segitsegem is lenne,és dolgozhatnek.
márc. 9. 12:16
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/105 anonim ***** válasza:
12%

28, oké, és ennek mi értelme? Mit csinál akkor a nő? Ha ilyen külön szedve gondolkodunk, hogy még a gyerekkel is a férfi foglalkozzon, a nőnek még ennyi feladata se legyen, akkor nem is beszélhetünk családról. Itt nincs más, csak a család felrobbantásáról szó. Nyilván az a férfi, aki a házon dolgozik és viszi haza a pénzt, az csak is a családjára tojik...


Hol lenne az a vonal, ahol azt mondjátok, hogy na! itt már kimondható, hogy nem tojik a családra? - adja el a veséjét gyerekruháért, vagy mit szeretnétek még tőle?

márc. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/105 anonim ***** válasza:
81%

29#


Én mondjuk pont messze vagyok a feminácitól de kérdezem:

A pasi oke kihajtja a belét hogy legyen hol lakniuk, ezt aláírom. Összeházasodnak, majd a pali 2 év után bekattan hogy neki nem kóser az élet, menj ahova akarsz a gyerekkel. Szerinted ez igy rendben van? Minek akart gyereket a pasi? Ha a nő munkája semmi, akkor miért nem mondja a pasi hogy majd csinálja ő?

márc. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/105 anonim ***** válasza:
80%

65%-os mindjárt agylágyulást fog kapni a sok piros nyomkodásban. 🤭

Nos igen, nem minden nő szolgalelkű cseléd, aki hagyja, hogy a kandúr maximálisan kihasználja a saját anyagi javainak a növelése érdekében. Ez van bébi. Nem mindenki olyan hülye, mint ahogyan azt te elképzelted.

márc. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/105 anonim ***** válasza:
91%
Alá ne írd, fütyül ő rátok. Te nem érdekled, a gyereket meg nem is ismeri. Ha ő valóban családként nézne rátok, eszébe sem jutna ilyen. 6 éve élnétek élet- és vagyonközösségben. Amit a saját(!) házára költött, azt nem rátok költötte hanem saját magára. Akkor meg ne kelljen már sajnálni, hogy szegény, kidolgozza a belét...
márc. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/105 anonim ***** válasza:
7%

"Itt az történt, hogy egy faszi kizsigerelt egy nőt, hazudozott neki, hogy családot akar és épít nekik házat, majd felcsinálta a nőt, akit magára hagyott a gyerekkel, a gyerekkel nem törődik, majd ezek után közölte a nővel, hogy magának építette a házat.Miről beszélsz?Ez nek család, ez nem apa, ez egy csaló spermadonor."



Azért ha a gyerek el van tartva, az összes számla kifizetve, fedél a fej felett, albérlet, saját házba beköltözve, fizetés egy része a családra költve, én azért ezt nem nevezném annak, amit te fent leírtál, inkább egy nagyon kényelmes, háztartásbeli, eltartott asszony élete, sok barátnőzéssel, shoppingolással, csacsogással, tv nézéssel.

márc. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/105 anonim ***** válasza:
10%

"inkább egy nagyon kényelmes, háztartásbeli, eltartott asszony élete, sok barátnőzéssel, shoppingolással, csacsogással, tv nézéssel."


Igen, erre valóban jár az 50% a férfi által létrehozott javakból.

Persze, a gyereket megszülni nagyon szép dolog, de a dadus munkának az értéke mondjuk 800 ft / óra, a férfi meg felépít egy komoly házat, hajnaltól estig kidolgozni a beled, miközben bszogatnak a munkahelyen, egyáltalán nem ugyanaz, mint a háztartásbeliek mesébe illő élete.


Szóval én inkább azt nem értem, miért érzed jogosnak az 50%-ot?


Nagyon bírom ezeket a nőket, Jeff Besos, meg a többi multimilliárdosnál is teljesen jogosnak érzed, hogy az asszony elvigye az 50%-át a férfi által megkeresett javaknak?


Kérlek ne nevettess, nevetséges elképzelés.

márc. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/105 anonim ***** válasza:
82%
De kis rendes, a fizetés egy részét a családra költötte.
márc. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/105 anonim ***** válasza:
91%

"amíg az asszony a fűtött házban tölti az idejét a gyerekkel"


Na ja, ha ezt az asszony nem tenné, akkor apuka nem tudná építeni a házát. És igen, kihasználja. A kérdező tehermenetsíti minden családi teendő alól, csak ezért képes rá.

Home office? Igen. Miért is ne. Már megint csak a nő feladat megoldani azt, hogy dolgozzon is és mellette párhuzamosan vigye a háztartást és gyereket. WTF! És ha még így is lenne, az sem változtatna azon a helyzeten, hogy a pasika a feleségére támaszkodva kapargatja a saját gesztenyéjét.

márc. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/105 anonim ***** válasza:
0%

37-es, jah, miért nem adta el a veséjét, nem is értem.

Csak ennyi, hogy 8 órában dolgozik + házat épít a családnak... phfejjj, lusta önző haszontalan férfi.

márc. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/105 anonim ***** válasza:
11%

38, te most még is mit akarsz?😅

Ha nem dolgozhat a nő, az a baj, ha dolgozik a nő az a baj 😅

márc. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!