Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Házassági szerződés?így fer?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házassági szerződés?így fer?

Figyelt kérdés
6éve vagyunk együtt,van egy lányunk aki 3 éves ,én vagyok vele lényegében egesznap mivel a párom sokat dolgozik.Nem rég feljött a téma ,hogy hazasodjunk össze,már ideje lenne,deee házassági szerződést akár!Albérletben kezdtük,neki volt egy kis megtakarítása abból vett vidéken egy kis telket,és az évek alatt épített családi segítséggel egy kis házat,ami még nincs kész,talán jövőre odakoltozhetunk.Nagyin sok vita volt,hogy alig volt itthon velünk,mert munka után minden idejét a háznál töltötte,hogy értünk....csinálja.Most meg előáll ezzel ,hogy írjam alá,hogy csak az lesz közös amit majd házasság után,gyűjtünk ,a házhoz semmi közöm..dolgozni nem tudok,visszamenni meg,mert sajnos a lányunk problémas,nagyon sok fejlesztésre kell hordanom,és így is délig van az oviba ..teljenes kiszolgáltatott helyzetben érzem magam,és nem érti mi a bajom.O szerinte ezért O dolgozott meg,és így fer,én meg neveltem és nevelem a közös gyerekünket,lemondok mindenről..Jogos ,H nem akarok hozzamenni? gondolkodom ,hogy hazamegyek a szuleimhez,így még segitsegem is lenne,és dolgozhatnek.
márc. 9. 12:16
 61/105 anonim ***** válasza:
87%

Nő vagyok 2 gyerekkel, és végeztem már fizikai munkát is - felújítást. Elárulom, hogy utóbbi sokkal könnyebb - idegileg.


Szabadságot meg aki irta...te se neveltél még gyereket. Gyerek mellett látszat szabadság van csak.

Nem hiába vannak a viccek hogy a pasik a mhelyükre járnak pihenni!

márc. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/105 anonim ***** válasza:
16%
Olyan szerencsétlen vagy, hogy neked még senki nem mutatta meg, hogy mi az a munka istene.
márc. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/105 anonim ***** válasza:
21%

Megválaszolva az alap felvetést:


"írjam alá,hogy csak az lesz közös amit majd házasság után,gyűjtünk ,a házhoz semmi közöm"


Meglehetősen korrekt. Sőt, házasság után is otthon fogod mereszteni a popódat, ameddig a férfi 80%-al több erőforrást tesz bele a dologba, és azt elfelezni teljesen házasság után, még így is korrekt. Meglehetősen erősen korrekt.



Természetesen megértem a helyzeted, hogy kicsit para, hogy kirakhatnak a ház nélkül, azért tegyük hozzá, sokat valószínűleg nem tettél hozzá, de hát ez van, majd gyűjtögetsz magadnak ahogy tudsz.

márc. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/105 anonim ***** válasza:
33%

"Szerintem 1000x többet ér a szabadság, amit otthon megkap, azt csinál amit akar"


😂😂😂😂

márc. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/105 anonim ***** válasza:
81%

Ez egy élettársi vagyonmegosztásról szóló cikkben volt:


"Az élettársak együttélésük alatt a szerzésben való közreműködésük arányában szereznek közös tulajdont, ha pedig a közreműködés aránya nem állapítható meg, azt azonos mértékűnek kell tekinteni, azzal, hogy a háztartásban végzett munka a szerzésben való közreműködésnek számít."


De itt a cikk: [link]

márc. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/105 A kérdező kommentje:

Édes Istenem látom elszabadult a pokol...Nincsen semmilyen luxus élet biztosítva nekem,sok kaját ennivalot a szüleim adnak ,hogy több maradjon a házra .Sőt mondok jobbat,apa hónapokat dolgozott a házon,és nem egyszer vett nekünk anyagokat nem kevés pénzért .

.Képzeld nem járok se körmös,se fodrász se hasonló szépészeti dolgokra.Hat havonta egy turkalot megejtek,ennyi talán nekem is jár.Koszonom a válaszokat.

márc. 9. 17:14
 67/105 anonim ***** válasza:
7%

#66


Akkor mondok jobbat, ami még nem hangzott el.


Keresnek kell másik pélót. Amelyik jobban tejel. Ha ez a fontos.

márc. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/105 anonim ***** válasza:
85%

3 pipás seg*fej:

" de hát ez van, majd gyűjtögetsz magadnak ahogy tudsz."


Nem tudom, milyen képet vágnál, ha a nőd azt mondaná neked, hogy papa, mardj itthon, lásd el a kölyköt, háztartást, én addig pénzt keresek, házat építek magamnak, neked pedig egy nagy lófszt!


Normális nő, ha van kicsi esze, nem ír alá ilyent, hozzá sem megy a palihoz és bíróságon vagyonmegosztást kér.

márc. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/105 anonim ***** válasza:
94%

"Sőt mondok jobbat,apa hónapokat dolgozott a házon,és nem egyszer vett nekünk anyagokat nem kevés pénzért ."


Akkor még inkább igaz, amit írtam. A pasid kihasznál és lehúz. Jól megszívtad vele. EZt az egészet még a gyerek és építkezés előtt kellett volna tisztázni.


68 voltam.

márc. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/105 anonim ***** válasza:
100%
Remélem, apád elrakta a számlákat.
márc. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!