Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Házassági szerződés?így fer?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házassági szerződés?így fer?

Figyelt kérdés
6éve vagyunk együtt,van egy lányunk aki 3 éves ,én vagyok vele lényegében egesznap mivel a párom sokat dolgozik.Nem rég feljött a téma ,hogy hazasodjunk össze,már ideje lenne,deee házassági szerződést akár!Albérletben kezdtük,neki volt egy kis megtakarítása abból vett vidéken egy kis telket,és az évek alatt épített családi segítséggel egy kis házat,ami még nincs kész,talán jövőre odakoltozhetunk.Nagyin sok vita volt,hogy alig volt itthon velünk,mert munka után minden idejét a háznál töltötte,hogy értünk....csinálja.Most meg előáll ezzel ,hogy írjam alá,hogy csak az lesz közös amit majd házasság után,gyűjtünk ,a házhoz semmi közöm..dolgozni nem tudok,visszamenni meg,mert sajnos a lányunk problémas,nagyon sok fejlesztésre kell hordanom,és így is délig van az oviba ..teljenes kiszolgáltatott helyzetben érzem magam,és nem érti mi a bajom.O szerinte ezért O dolgozott meg,és így fer,én meg neveltem és nevelem a közös gyerekünket,lemondok mindenről..Jogos ,H nem akarok hozzamenni? gondolkodom ,hogy hazamegyek a szuleimhez,így még segitsegem is lenne,és dolgozhatnek.
márc. 9. 12:16
 71/105 anonim ***** válasza:
70%

"Keresnek kell másik pélót. Amelyik jobban tejel. Ha ez a fontos."


Itt egyelőre a kérdező tejel a pasikának.

márc. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/105 anonim ***** válasza:
22%

Szar ügy. Gondoskodnod kellett volna az anyagi helyzetedről erre az időszakra( amíg nem dolgozol), mielőtt gyereket csinálsz felelőtlenül.

Amúgy meg a pasidnak igaza van, neked semmi közöd a házhoz, a leírás alapján egy lila fillért se adtál bele.

márc. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/105 anonim ***** válasza:
15%

"3 pipás seg*fej:


" de hát ez van, majd gyűjtögetsz magadnak ahogy tudsz."



Nem tudom, milyen képet vágnál, ha a nőd azt mondaná neked, hogy papa, mardj itthon, lásd el a kölyköt, háztartást, én addig pénzt keresek,"



Borzasztóan örülnék neki, mint majom a farkának!


Komolyan mondom!


Ha nő vagy, akkor ismerkedjünk, mert én nagyon is vevő vagyok erre a felállásra!


31F

márc. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/105 anonim ***** válasza:
90%
73, hamar legörbülne a szád, ha neked csak zsebpénzed lenne, a párod meg közben a külön életét építgetné.
márc. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/105 anonim ***** válasza:
75%

"Gondoskodnod kellett volna az anyagi helyzetedről erre az időszakra("


Nem Mucuka. Ez apukaval közös feladat. Vagyonmegosztasnal pedig a pasi fizetni fog.

márc. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/105 anonim ***** válasza:
44%

75. A jó édes anyukát mucuka. + Tévedésben élsz. Egy nő minden esetben számolnia kell azzal, hogy ha gyereket vàllal, azt magának szüli, mert a faszik hajlamosak lelépni, ha megunják a családosdit. Nagyon sok ismerősöm járt így, számtalan sírás-rívást hallgattam végig náluk ezzel kapcsolatban. Ha anyagilag biztosították volna a függetlenségüket még a gyerek előtt, nem lenne gondjuk. Volt aki pl megtette és nem is volt problémája azzal, hogy el kell vàlnia amikor kiderült hogy a férje a szülés óta félrekefél.

A gyerek, alapvetően közös teher, lenne, viszont ezt rengeteg pasi lazán elfelejti, főleg ha rákattan egy másik nőre, így nem lehet rájuk alapozni. Nem egyet ismerek aki külföldre menekült és magasról leszarja a gyerekét. Messzire se kell mennem. Az egyik rokonom gyerekének az apja is ezt csinálta.

Szóval aki nem gonsoskodik magáról, meg a gyereke jólétéről, az igencsak felelőtlenül vállalta ezt a kötelezettséget.

márc. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/105 anonim ***** válasza:
79%
Itt már csak az a kérdés marad, ha a nő gondoskodjon magának mindenről mielőtt szül, akkor minek egyáltalán társ? Elmegy a spermabankba, nem lesz gondja otthon a pasival, fel tudja nevelni a gyereket hiszen rákészült, mindenki boldog. A férfi építi a saját életét, a nő szintén. A férfi elköltheti a fizuját egy kurvára, aki eljátsza neki milyen fergeteges, hazamegy a söre mellé és nem pofázik senki. A nő meg sokkal nyugodtabb lesz hogy nincs otthon aki sört vedel a tévé előtt.
márc. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/105 anonim ***** válasza:
43%
77. Mindenkinek a maga dolga, hogy ha szaporodni akar, azt milyen módon teszi. Férjével/ pasijával/ egyéjszakás kalandból csináltatja fel magát, netán spermabankba megy anyagért.
márc. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/105 anonim ***** válasza:
45%

76

A kérdező pont hogy azzal gondoskodik a jövőjéről, ha nem ír alá egy számára hátrányos szerződést. Egy olyan szerződést, ami nélkül előnyösebb lenne a helyzete, és ami a házastársak 99% eleve alaphelyzet.


"Ha anyagilag biztosították volna a függetlenségüket még a gyerek előtt, nem lenne gondjuk"


Mondd már el nekem te nagyokos, hogy ezt mégis hogyan gondolod. A nők átlagban 32 évesen szülnek, 32 éves korára mégis milyen jelentős megtakarítása van egy átlagembernek? Nem kell mindent a nők nyakába varrni.

2022-es adatok szerint a a nagy többségnek legfeljebb milliós, vagy annál is kevesebb tartaléka van a 30-50 éves korosztályban.

Jó reggelt Magyaroszágon!

márc. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/105 anonim ***** válasza:
35%

79. Ha nincs rá keret, nem kötelező gyereket csinálni. Felelőtlenség csupasz seggre szülni és remélni hogy majd a másikon tud élősködni amíg vissza nem megy dolgozni. Ennyi.

De látom nem fogod fel, szóval én részemől ezt lezárom. Felesleges a vita, mivel láthatóan teljesen más az értékrendünk, véleményünk/ hozzáállásunk a témát illetően. Amúgy megsúgom, nekem több olyan barátnőm is van, akik szülés előtt bizony évekig megtakarítottak azért, hogy ne kerüljenek szorult helyzetbe amíg otthon vannak a gyerekkel, és szülés után sem vakarta a seggét egyik sem otthon pl 3 évig. Max 1 év után visszamentek dolgozni, és addig is ott volt a megtakarításuk, nem szolgáltatták ki magukat.

Na További szép napot.

márc. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!