Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Házassági szerződés?így fer?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házassági szerződés?így fer?

Figyelt kérdés
6éve vagyunk együtt,van egy lányunk aki 3 éves ,én vagyok vele lényegében egesznap mivel a párom sokat dolgozik.Nem rég feljött a téma ,hogy hazasodjunk össze,már ideje lenne,deee házassági szerződést akár!Albérletben kezdtük,neki volt egy kis megtakarítása abból vett vidéken egy kis telket,és az évek alatt épített családi segítséggel egy kis házat,ami még nincs kész,talán jövőre odakoltozhetunk.Nagyin sok vita volt,hogy alig volt itthon velünk,mert munka után minden idejét a háznál töltötte,hogy értünk....csinálja.Most meg előáll ezzel ,hogy írjam alá,hogy csak az lesz közös amit majd házasság után,gyűjtünk ,a házhoz semmi közöm..dolgozni nem tudok,visszamenni meg,mert sajnos a lányunk problémas,nagyon sok fejlesztésre kell hordanom,és így is délig van az oviba ..teljenes kiszolgáltatott helyzetben érzem magam,és nem érti mi a bajom.O szerinte ezért O dolgozott meg,és így fer,én meg neveltem és nevelem a közös gyerekünket,lemondok mindenről..Jogos ,H nem akarok hozzamenni? gondolkodom ,hogy hazamegyek a szuleimhez,így még segitsegem is lenne,és dolgozhatnek.
márc. 9. 12:16
 51/105 anonim ***** válasza:
11%

#47


"Magának is tudná ezt a fos nyomort biztosítani, ha apuka felesben nevelné a gyereket, és nem csak rá hárulna mindez.


Ráadásul ha maga keresi meg a kaja árát, legálább nem kell csicskáskodnia egy ilyen féregre és megalázkodni az alamizsnáért."



Szerintem meg pont te kevered.


Amit rákölt az asszonyra meg a gyerekre, abból 10/10 bombázókat lehet fizetni órabérben, és nem is nyavajognak.



Fos nyomor? Az lesz a fos nyomor, ha el kell menni az asszonynak 3 műszakba szopni, hogy ugyanezt a kaját amit most megzabál meg tudja engedni.



Nem hívnám egyáltalán fosnak, ha eltartanak, és nem kell 8 órában rabszolga lennem egy gyűlöletes munkahelyen.

Szerintem 1000x többet ér a szabadság, amit otthon megkap, azt csinál amit akar, senki nem ugatja le, kaja, fedél, alap méltóságteljes életszínvonal biztosítva, ezek jóval többet érnek, mintha hazaköltözne a nagyfaterhoz, és elmenne igazi rabszolgának, munkahelyre.

márc. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/105 anonim ***** válasza:
10%

"Kérdező menj el a szüleidhez 2 hétre, de a gyerek nélkül. Apuka vigye oviba, menjen érte ebéd után és hordja el fejlesztésekre. Vagy fizessen bébiszittert, aki ezt megcsinálja helyette. Munka után hazaérve meg majd nem várja vacsora, csinálja meg ő. A gyereknek is. 2 hét után másképp fog gondolkodni."



Úgy kivág, mint macskát szarni, aztán a kérdező mehet a híd alá, csövesnek.

És abból vesz majd kenyeret, amit a nunijából kiárul a sarkon.

márc. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/105 anonim ***** válasza:
0%

#49,

Igazi haszontalan embernek-tanács. Tetszett :D Az ilyennek se szülője, se gyereke, se társa nem lennék. Igazából a társadalomba se passzol bele.

De, a tanácsod tökéletes arra, hogy egocentrikusan csak magával foglalkozhasson mindent hátrahagyva. Kihagytad a tanácsból azt, hogy menjen világgá, utazzon, a munka maradjon másra :)

márc. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/105 anonim ***** válasza:
4%

Mesterelmék vannak itt...


Nagyon megéri rájuk hallgatni... Ha azt akarod, hogy garantáltan tönkremenjen az életed kérdező.

márc. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/105 anonim ***** válasza:
50%

#52

Nem megy a híd alá. Mehet az anyjáékhoz, mint ahogyan írta is, hogy ez a lehetőség van jelenleg. A jelek szerint nem ellenzik a szülei, ha megint velük él, különben nem írta volna a kérdező.

márc. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/105 anonim ***** válasza:
12%

#55


kenyeret miből vesz?


"ja menjen el dóóóógozni"


Most mérnem megy el, ez itt a kérdés!?

márc. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/105 anonim ***** válasza:
10%

#55



kenyeret miből vesz?



"ja menjen el dóóóógozni"



Most mérnem megy el, ez itt a kérdés!?


Hát azért nem megy el, mert baromi jól esik a férfi pénzét, tetőjét, idejét, munkáját, erőforrásait felhasználni gondolom, igaz?

márc. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/105 anonim ***** válasza:
83%

#56

Elmenne, ha a faszi nem a saját házát építgetné a problémás gyerek nevelése helyett. Baszik kivenni a részét belőle.

márc. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/105 anonim ***** válasza:
42%

58, igazad van, a problémás gyerek nevelést csak a nő végzi. Szerintem cseréljenek.

Férfi maradjon otthon, foglalkozzon a problémás gyerekneveléssel.

Nő meg menjen el dolgozni 8 órába, aztán folytassa a napot a házépítéssel.

márc. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/105 anonim ***** válasza:
9%

Mekkora egy féreg ez a faszi... Hogy lehet ez ekkora görény? Ezt egyszerűen komolyan nem tudom elhinni.


12 órát dolgozik? Eltartja a családját, hogy mindenük meglegyen? A rohadt szemét.


Cserélnie kellene az asszonnyal, hogy a problémás gyereket nevelhesse, meglássa, milyen kemény meló is lehet az... Lefogadom a gyerek hiperaktív.

Borzasztó nehéz lefárasztani, vagy 15 percig hintázik a játszón, meg 20-at mászik jobbra balra, mire bedobja a szundit.

márc. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!