Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Valaki közületek végigcsinálta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki közületek végigcsinálta a 40 napos házasságmentést?

Figyelt kérdés
Neharagudjaok, ha kicsit rosszul fogalmaztam meg a kérdést..

2013. máj. 6. 19:08
1 2 3 4 5 6 7
 1/68 anonim ***** válasza:
100%
Ami abban a filmben is van, nem jut eszembe a címe?
2013. máj. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/68 A kérdező kommentje:
Igen a Szerelempróba a cime..épp azt nézem közben.. :)
2013. máj. 6. 19:14
 3/68 anonim ***** válasza:
32%
Tudom miről van szó, beleolvastam a könyve-eszembe nincs.Nem hogy végig csinálni, de végig sem olvasom.Annyira gáz az egész. Hülye gyerekek olcsó időtöltése, unaloműzés gyanánt.kb. ennyi az egész, amit próbál a könyv "mint mentés" lenyomni az emberek torkán.
2013. máj. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/68 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem amig nem probalja az ember, addig ne mondjon rola velemenyt, foleg ne negativat. En nem csinaltam vegig, lehet, hogy nem 40 napig, hanem dupla vagy tripla annyi idobe telik, de lehet, hogy bevalik. En hiszek benne, hogy bevalhat.
2013. máj. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/68 anonim ***** válasza:
89%
Olvastam a könyvet kíváncsiságból és azt vettem észre, hogy kb. mi alapból így élünk a párommal és nagyon jól működik a kapcsolatunk, úgyhogy hülyeségnek biztos nem hülyeség. Hogy egy tényleg megromlott kapcsolatnál működik-e, azt nem tudom.
2013. máj. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/68 anonim ***** válasza:
69%

Manapság már ami nem működik, azt nem megjavítjuk, hanem eldobjuk... Ez a nagy baj. A film pedig épp arra ösztönöz, hogy az ember tartson ki a párja mellett, ahogy egykor megesküdött: ,,Jóban, rosszban, betegségben, egészségben, gazdagságban, szegénységben, míg a halál el nem választ!


Persze, könnyebb továbbállni, és nem harcolni a házasságért, de mi a garancia, hogy a következő kapcsolatban nem jelennek meg ugyanazok a problémák? Akkor megint partnerváltás lesz?


Ha az én kapcsolatomról lenne szó, én végigcsinálnám. A házasságomért, a páromért, magamért, (ha van gyerek, akkor értük is). Senki sem tökéletes, de a bocsánatkérés, és a másikért való harc segíthet rendbe hozni egy megromlott kapcsolatot.

2013. máj. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/68 A kérdező kommentje:
Igy van, ahogy az utolso leirta.. a második napnál tartok.. :P
2013. máj. 6. 19:53
 8/68 anonim ***** válasza:
82%
Nagyon drukkolok, hogy meg tudjátok oldani a problémáitokat! :)
2013. máj. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/68 A kérdező kommentje:
Köszönöm! remélem lesz erőm végigcsinálni..nehéz a folytonos elutasitás..most várom vacsira, szivet vágtam ki sajtbol és a tányérjára tettem, de még nem ért be..:(
2013. máj. 6. 19:56
 10/68 anonim ***** válasza:
88%
Nehéz és hosszú folyamat lesz, talán több is, mint 40 nap. Én olyan harmadik hét környékén írnék neki egy levelet, amiben elmondom neki, hogy szeretem, és nem akarom elveszíteni, és ez a viselkedésem meg fog maradni. Mert ez nem csak 40 napra szól. :)
2013. máj. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!