Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Valaki közületek végigcsinálta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki közületek végigcsinálta a 40 napos házasságmentést?

Figyelt kérdés
Neharagudjaok, ha kicsit rosszul fogalmaztam meg a kérdést..

2013. máj. 6. 19:08
1 2 3 4 5 6 7
 51/68 anonim ***** válasza:
Na mesélj vmit! Megtalálta a levelet?
2013. jún. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/68 A kérdező kommentje:
Holnap kell odaadnom neki vagyis inkább ugy, hogy megtalálja....:) de majd irok holnap a nap folyamán, ha esetleg megtalálta és lesz vlmi reakcio...de az is lehet, hgy nem lesz semmi, vagy hülyének néz majd.. :( mad jeletkezek jo?? :)
2013. jún. 11. 17:40
 53/68 anonim ***** válasza:
Várjuk :-)) !!!!
2013. jún. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/68 A kérdező kommentje:
Kitaláltam nagy nehezen, hogy hova teszem el a levelet, ahol biztosan rátalál..sajnos kijött neki az allergiája és van egy gyogyszeres fiokunk, ahova minden nap benyul a gyogszerért..nos ma is belenyult látta, hogy ott van egy papir, meg rajta vlmi szöveg, de nem nyitotta ki( mert össze van hajtva, az viszont látszik, hogy szöveg..), ugyhogy remélem majd este is ha beszedi a gyogyszerét, akkor kinyissa végre, és elolvasná sutyiban, hogy én ne lássam..egyenlőre ennyi a szitu...ha nem olvasa el ma, nem baj én ott hagyom akkor elolvassa holnap, vagy amikor kinyitja...szoritsatok, hoy elolvassa!! :)
2013. jún. 12. 19:15
 55/68 A kérdező kommentje:
Kitaláltam nagy nehezen, hogy hova teszem el a levelet, ahol biztosan rátalál..sajnos kijött neki az allergiája és van egy gyogyszeres fiokunk, ahova minden nap benyul a gyogszerért..nos ma is belenyult látta, hogy ott van egy papir, meg rajta vlmi szöveg, de nem nyitotta ki( mert össze van hajtva, az viszont látszik, hogy szöveg..), ugyhogy remélem majd este is ha beszedi a gyogyszerét, akkor kinyissa végre, és elolvasná sutyiban, hogy én ne lássam..egyenlőre ennyi a szitu...ha nem olvasa el ma, nem baj én ott hagyom akkor elolvassa holnap, vagy amikor kinyitja...szoritsatok, hogy elolvassa!! :)
2013. jún. 12. 19:15
 56/68 anonim ***** válasza:

Szorítunk :) és várjuk a beszámolót!

A tortához mit szólt?

2013. jún. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/68 A kérdező kommentje:
Haliho! Nos mint kiderült nem allergiája van, habár a tüsszögéstől ezt hitte(hittük)..Megfázás vagy vlmi ilyesmi, folyik az orra meg fáj a torka..ez miatt elég ingerült volt, ideges, meg minden, nekünk meg pont nem volt itthon még egy Aspirin+c se, hogy megigya...fölháborodott, és kiszedte komlett a fiokot és talált benne egyet...én meg közben telefonáltam, és láttam, hogy szedi ki, erre odamentem, mert azt gondoltam,hogy a levelem is zavaro ténező lehet a gyogyszerkeresésben igy azt én utközben kivettem és bevittem a hálszábánba az éjjeli szerénybe..nagyon szarul érzete magát meg most sincs jol, hisztis ilyenkor..na mindegy este bementünk aludni, még égett a villany, kérdezi tőlem, hogy miért nem nézem a tvt..mondom nincs kedvem..és ott ülök mellete az ágyon, látom, hogy szarul van..de ott a fejemben a tudat, hogy ma kéne, hogy elolvassa a levelet..sajnáltam már őt is meg nekem is elegem volt, igy fogtam magam, kimentem a konyhába, de már olytak a könnyeim..kicsit könnyeztem aztán bementem vissza hozzá, magamban azzal a sándékkal, hgy akkor majd odaadom én a levelet..bemegyek lássa rajtam, hogy vlmi nem oké..befekszek mellé és azt mondam neki, hogy figyelj én csináltam vlmit..erre rámnéz, hogy mit? és elővettem a levelet és mondtam, hogy olvassa el..kinyitottA ÉS mosolygott, hogy ez mi és elolvasa..közben nekem elkezdtek folyni a könnyeim, kimentem a konyhába a pénztárcámért amiben meg az a kis cetli van, amikor az egyik nap az volt a feladat, hogy irjam le a pozitiv tulajdonságait..megfogtam a cetlit bevittem neki azt is, ott voltam mellette és megölelt és azt mondta, hogy ezt nem kellett volna leirni, tudja ő, hogy szeretem..elolvasta a "pozitiv cetlit" is és a végén az volt odairva, hogy mikor én bete voltam akkor ő áplot engem, arra meg azt mondta, hogy jaj hát de most te is ápolsz engem..:) én már sirtam, nemtudom mi volt velem, egyszerüen elfogott...de ő elég szarul volt még mindig igy lepihentünk, de hallotta, hogy én még fujom az orrom, meg szipákolok..:) mondta is, hogy jaj ne...aztn kimentem megint a konyhába, ott bőgtem még negyed orát, összeszedtem magam, és bementem hozzá de ő már félálomban volt..és elaludtam,, na ma reggelre be is voltak dagava a szemeim..reggel mentem neki gyogyszert venni, már hazaértem, nemsokára megy dolgozni..kb ennyi, kicsit zavaros ezért ne haragudjatok!igy ez történt este..szal nem volt tul romantkus az egész, meg szegénykém még beteg is..hát nemtudom...ma van a 40.dik nap, ki kell, hogy tegyem vhova a házasság fogadalmat, én kicsit más szöveget fogok kirakni ilyen szereteről a közös képünk mellé..hiányozni fognak majd a napi feladatok, meg hogy azon töröm a fejem, hogy hogy oldjam meg..
2013. jún. 13. 09:13
 58/68 A kérdező kommentje:
Ja bocsi a torta nagyon finom volt neki, mondta, hogy finom, mert egy nap többször kéri, hogy vágak belőle, meg kérdezi, hogy honnan van meg ez a recept!? :) ugyhogy finom lett, hát örültem neki! :)
2013. jún. 13. 09:14
 59/68 A kérdező kommentje:
És bocsánat a sok helyesirási hiba miatt..:)
2013. jún. 13. 09:18
 60/68 anonim ***** válasza:
Istenem, annyira aranyosak vagytok! Sok boldogsagot!!:)
2013. jún. 13. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!